Lefkoşa araç kiralama konusunda kente gelmeden önce işlemlerinizi tamamlayabilme olanağına sahipsiniz.

Kıbrıs araç kiralama şirketi
 avantajıyla uçaktan iner inmez birkaç dakika içerisinde gerekli olan imzalar ile evrak işlemlerini tamamlayarak sadece birkaç dakika içerisinde kiralık aracınızı alabilir ve sorunsuz bir şekilde hayal ettiğiniz gezinize başlayabilirsiniz. Toplu taşıma ulaşım imkanlarının eziyetini yaşamadan gitmek istediğiniz yere istediğiniz zaman ve rahat bir şekilde gidebilme olanağına Lefkoşa araç kiralama servisimiz ile ulaşabilirsiniz.

lefkoşa Lefkoşada Kusursuz Araç Kiralama Hizmeti mi Arıyorsunuz?

Kıbrıs Rent a Car farkıyla Lefkoşa’ya gelmeden önce geleceğiniz tarihe özel olarak; www.kibrisrentacar.com/kiralik-araclar-fiyatlar  sayfamızdan beğendiğiniz otomobil için online olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Bu sayede Lefkoşa’ya indiğiniz zaman bir de ekstra olarak kiralık araç temin etmeyle vakit kaybetmeden kiralık aracınızı alabilir ve tatil ya da iş gezinize vakit kaybetmeden devam edebilirsiniz!…Burada aynı zamanda araçların kira bedellerini de bulabilirsiniz.

Kıbrıs-Lefkoşa’da talep ederseniz kiraladığınız aracın yanında Kıbrıs bilgisiyle donanımlı şoför de kiralamanız mümkündür. Kıbrıs Rent a Car ile 09.00-19:00 saatleri arasında şoförünüz sizin hizmetinizdedir. Eğer aileniz ile birlikte bir tatil geçirmek istiyorsanız aracın yanısıra bebek koltuğu da kiralamanız mümkün. Ayrıca bilmediğiniz bir şehirde araba kullanmaktan ve zorluklar yaşamaktan çekiniyorsanız aracın yanında bir Navigasyon da kiralayabilirsiniz.

Lefkoşa büyük ve oldukça güzel bir şehirdir, araç kiralayarak bu güzelliği sorunsuz yaşayın…

Bu şehri hak ettiği şekilde gezebilmek, tüm güzelliklerinden faydalanabilmek için araç kiralama Lefkoşa denilince ilk akla gelen Kıbrıs Rent a Car’dan otomobil kiralayabilirsiniz. Lefkoşa’daki toplu taşıma olanakları çok iyi olmadığından araç kiralama sayesinde Lefkoşa’daki tatilinizi istediğiniz gibi geçirebilirsiniz.

Araç kiralama Lefkoşa için gerekli olan şartları Kıbrıs Rent a Car’ın sıkça sorulan sorular sayfasından öğrenebilirsiniz. Araç kiralayabilmeniz için gerekli olan en önemli şart ehliyet sahibi olmanız ve 25’inci yaşınızdan gün almış olmanızdır. Aksi takdirde yavru vatan Kıbrıs’ta araç kiralamanız mümkün değildir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Türkiye Cumhuriyeti Ehliyeti ile sorunsuz araba kiralayabilirsiniz.

Araç kiralama Lefkoşa ihtiyaçlarınız için biran önce rezervasyon yapmak istiyorsanız Kıbrıs Rent a Car’a 7/24 internet üzerinden ve telefonla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ercan Havalimanı Rent a Car şirketi olduğumuz için Ercan Havalimanı’nda da müşteri temsilcimiz bulunmaktadır.

Kıbrıs’ın kurumsal araç kiralama firması Kıbrıs Rent a Car olarak Lefkoşa’ya şimdiden hoş geldiniz diyoruz.

Bilgi sahibi olabilirsiniz ► Girne