Lefkoşa araç kiralama konusunda kente gelmeden önce işlemlerinizi tamamlayabilme olanağına sahipsiniz.

Kıbrıs Rent-A-Car şirketi
 avantajıyla uçaktan iner inmez birkaç dakika içerisinde gerekli olan imzalar ile evrak işlemlerini tamamlayarak sadece birkaç dakika içerisinde kiralık aracınızı alabilir ve sorunsuz bir şekilde hayal ettiğiniz gezinize başlayabilirsiniz. Toplu taşıma ulaşım imkanlarının eziyetini yaşamadan gitmek istediğiniz yere istediğiniz zaman ve rahat bir şekilde gidebilme olanağına Lefkoşa araç kiralama servisimiz ile ulaşabilirsiniz.

lefkoşa

Kıbrıs Rent a Car farkıyla Lefkoşa’ya gelmeden önce geleceğiniz tarihe özel olarak; www.kibrisrentacar.com/kiralik-araclar-fiyatlar  sayfamızdan beğendiğiniz otomobil için online olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Bu sayede Lefkoşa’ya indiğiniz zaman bir de ekstra olarak kiralık araç temin etmeyle vakit kaybetmeden kiralık aracınızı alabilir ve tatil ya da iş gezinize vakit kaybetmeden devam edebilirsiniz!…Burada aynı zamanda araçların kira bedellerini de bulabilirsiniz.

Kıbrıs-Lefkoşa’da talep ederseniz kiraladığınız aracın yanında Kıbrıs bilgisiyle donanımlı şoför de kiralamanız mümkündür. Kıbrıs Rent a Car ile 09.00-19:00 saatleri arasında şoförünüz sizin hizmetinizdedir. Eğer aileniz ile birlikte bir tatil geçirmek istiyorsanız aracın yanısıra bebek koltuğu da kiralamanız mümkün. Ayrıca bilmediğiniz bir şehirde araba kullanmaktan ve zorluklar yaşamaktan çekiniyorsanız aracın yanında bir Navigasyon da kiralayabilirsiniz.

Lefkoşa büyük ve oldukça güzel bir şehirdir, araç kiralayarak bu güzelliği sorunsuz yaşayın…

Bu şehri hak ettiği şekilde gezebilmek, tüm güzelliklerinden faydalanabilmek için araç kiralama Lefkoşa denilince ilk akla gelen Kıbrıs Rent a Car’dan otomobil kiralayabilirsiniz. Lefkoşa’daki toplu taşıma olanakları çok iyi olmadığından araç kiralama sayesinde Lefkoşa’daki tatilinizi istediğiniz gibi geçirebilirsiniz.

Araç kiralama Lefkoşa için gerekli olan şartları Kıbrıs Rent a Car’ın sıkça sorulan sorular sayfasından öğrenebilirsiniz. Araç kiralayabilmeniz için gerekli olan en önemli şart ehliyet sahibi olmanız ve 25’inci yaşınızdan gün almış olmanızdır. Aksi takdirde yavru vatan Kıbrıs’ta araç kiralamanız mümkün değildir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Türkiye Cumhuriyeti Ehliyeti ile sorunsuz araba kiralayabilirsiniz.

Araç kiralama Lefkoşa ihtiyaçlarınız için biran önce rezervasyon yapmak istiyorsanız Kıbrıs Rent a Car’a 7/24 internet üzerinden ve telefonla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ercan Havalimanı Rent a Car şirketi olduğumuz için Ercan Havalimanı’nda da müşteri temsilcimiz bulunmaktadır.

Kıbrıs’ın kurumsal araç kiralama firması Kıbrıs Rent a Car olarak Lefkoşa’ya şimdiden hoş geldiniz diyoruz.

Bilgi sahibi olabilirsiniz ► Girne

Lefkoşa’da Rent a Car İhtiyaçlarınızın Çözüm Merkezi

 

Kıbrıs Rent a Car Lefkoşa’da araç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamak için tüm filosuyla hizmetinizde.

Kısaca Lefkoşa
KKTC’nin başkenti Lefkoşa’dır. Lefkoşa’da daha çok iş amaçlı adayı ziyaret eden turistler konaklamaktadır. Lefkoşa’da 2 tane 5 yıldızlı, 1 tane de 3 yıldızlı otel bulunmaktadır. Ercan Havalimanı Lefkoşa şehir merkezine 15 km. uzaklıktadır.

Kıbrıs Rent a Car Lefkoşa’da

Kıbrıs Rent a Car Lefkoşa araç kiralama hizmetimizdeki amacımız; Lefkoşa’da konaklamak isteyen müşterilerimize otellerinde veya Havalimanı’nda kusursuz bir ulaşım deneyimi yaşatmak.

Lefkoşa Otelleri: Lefkoşa’da kalabileceğiniz 2 tane 5 yıldızlı otel vardır. Lefkoşa Merit Otel ve Golden Tulip Hotel bu otellerde casinolarda vardır. Bunlardan ayrı bir tane de 4 yıldızlı otel vardır. City Royal Hotel vardır.

Kıbrıs-Lefkoşa‘da seyahat ya da iş gezilerinizde ulaşım sorununuzu ortadan kaldırmak için son model araçlar ile araç kiralama hizmeti veren Kıbrıs Rent a Car, Lefkoşa maceranızın ulaşım imkanları olarak sorunsuz geçmesinin belkide tek garantisidir.

Ercan Havalimanı’na iniş yaptığınız anda müşteri temsilcimiz ile görüşüyor, sözleşme imzalıyor ve beğendiğiniz aracın anahtarını alıp yolculuk keyfinize bakıyorsunuz.

Kıbrıs Rent a Car Lefkoşa, kurumsal hizmet ilkelerine bağlı, günümüz firma anlayışını geçerli kılan bir yapılanma içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Bizimle direk telefon aracılığıyla iletişime geçebileceğiniz gibi www.kibrisrentacar.com web adresimizden firmamız faaliyetlerini inceleyebilir, size en uygun araç model ve tipini seçebilir, ön rezervasyon yapabilirsiniz.

Lefkoşa’da Araç Kiralayanlar İçin Önemli Kıbrıs Trafik Kuralları

Özellikler Türk vatandaşlarının bilmesi gerekenler şunlardır:

1- Kıbrıs’ta oto kiralama işlemini yapabilmeniz için Türkiye Cumhuriyeti veya diğer ülkelerden alınan sürüş ehliyetinin olması gerekmektedir.
2- Yirmi beş yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.
3- Kıbrıs’ta ayrıca trafik akışı sol şeritten yapılmaktadır.
4- Kıbrıs’ta her türlü trafik işaret levhaları ve kuralları Türkiye ile aynı olmaktadır.

Kıbrıs’ta iş seyahatleriniz dışında turizm amaçlı geliyorsanız: Gece hayatının canlı olduğu Girne, tarihi zenginlikleri ile meşhur Lefkoşa‘yı da mutlaka yaşamanızı ve değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Lefkoşa’da Gezilecek Yerler

  • Büyük Han
  • Girne Kapısı
  • Mevlevi Tekkesi
  • Dikilitaş Meydanı
  • Surlar İçi Bölgesi
  • Yiğitler Burcu Parkı (Rum tarafını görebilirsiniz)
  • Barbarlar Müzesi
  • Selimiye Camisi

Tabi bunları yaparken yaşayabileceğiniz tüm ulaşım sorunlarınızın çözüm merkezi olarak da Kıbrıs Rent a Car Lefkoşa araç kiralama hizmetimizden yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Kıbrıs Rent a Car Lefkoşa’da Sizleri Bekliyoruz

Lefkoşa’da Rent a Car konusunda lider firmamız Lefkoşa’daki otelinize aracınızı ücretsiz teslim ediyor.

Kıbrıs Rent a Car olarak Lefkoşa’da araç kiralama talepleriniz için bizi arayın.

Bilgi sahibi olabilirsinizLefkoşa Selimiye Camii