Kıbrıs Rent a Car, Kıbrıs’ta 2008 Yılından Bu Yana 12 Yıldır Kıbrıs’ın Güvenilir Araç Kiralama Firması.

| KibrisRentaCar.com

7/24 Online
Rezervasyon

Kuzey Kıbrıs
Ercan Havalimanı

Bilgi ve Rezervasyon
Kıbrıs Rent a Car

Kıbrıs’ta 2014 Hyundai i20 Araç Kiralama

Kiralık 2014 Hyundai i20

arac-hyundai-i20

Araç Teknik Özellikleri ve Kiralama Bedeli

  • Max. Yolcu Kapasitesi: 3+1 Kişi / 4 Kapılı
  • Otomatik Vitesli ve Klimalı

Yüksek Sürüş Güvenliği ve Rahatlık…

Standart paketi ile Euro NCap çarpışma testinden 5 yıldız alan 2014 Hyundai i20 yüksek sürüş güvenliği ile ön plana çıkıyor.

Aracın uzun süreli kullanımda yolcuların konforunu düşünecek şekilde tasarlanmış koltukları keyifli bir yolculuğun vazgeçilmezi oluyor. Özellikle arka koltuk yolcuları için sağlanan ayak boşluğu mesafesi büyük konfor sunuyor.

Yenilenen ses sistemi ve yol bilgisayarı kullanım rahatlığı sağlıyor. Direksiyon üzerinden aracı kumanda etmek isteyenler için oldukça başarılı bir kullanım paneli sunan 2014 Hyundai i20 tatilcilerin en büyük sıkıntısı olan eşya problemini de ortadan kaldırıyor. Koltuk arkalarından bulunan eşya gözleri ile tatil esnasında sürekli çantadan girip çıkan gözlükler, havlular, güneş kremleri ve daha pek çok eşya kendine yer bulmuş oluyor.

Kıbrıs Rent a Car araç seçenekleri içinde ekonomik sınıf araçlarımızdan olan 2014 Hyundai i20’lerimiz otomatik vitesli ve tüm bakımları yapılmıştır. Kıbrıs araç kiralama ihtiyacınızı bu otomobille karşılayıp tatilinizin pratik, daha kolay ve sorunsuz geçmesini sağlayabilirsiniz.

2014 Hyundai i20 kiralamak istiyor musunuz?

Top