Kıbrıs Rent a Car Yorum yapılmamış

BMW Yetkili Servisi Lefkoşa Kıbrıs

Kıbrıs’ta BMW marka bütün araçlara ihtiyaç duyulduğu anda servis hizmeti BMW yetkili servisi tarafından verilmektedir. Kiraladığınız BMW marka araçlar ile yaşadığınız problemleri yetkili serviste dile getirilebilir ve bunların çözülmesini sağlayabilirsiniz. Yetkili servisin hizmetleri arasında 7 gün 24 saat “Yol Yardım” ve “Çekici Hizmeti” gibi seçenekler ile yol keyfi hiçbir zaman yarıda kalmamaktadır.

Bütün BMW modellerinin bakımı ve gerekli durumlarda tamiri Lefkoşa’da yer alan BMW yetkili servisi tarafından yapılmaktadır. Ayrıca araç kiralama tercihinizi BMW modellerinden yana yaptığınız takdirde Kıbrıs Rent a Car tarafından haftanın her günü ve günün her saati çekici hizmeti ya da yol yardım desteği verilmektedir. Kıbrıs’ta yapacağınız tatiliniz rahat ve mutlu geçmesi adına şirketimiz bu hizmeti vermektedir.

Kıbrıs Rent a Car’dan kiralayabileceğiniz tüm BMW marka araçların bakımları BMW Yetkili Servisi tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kıbrıs Rent a Car bünyesinde yer alan  kiralık BMW modellerimiz BMW yetkili servisinin garantisi altındadır.

Dizel araçlar için gerekli bakım dönemleri olan her 10-15 bin kilometre ve benzinli araçlar için gerekli bakım dönemi olan her 9 bin kilometre bakımları ve araçların yedek parça işlemleri BMW Yetkili Servisi tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede hem biz hem de müşterilerimiz araçlarımıza büyük bir güven duymaktadır.

Kıbrıs Rent a Car olarak müşterilerimizin sadece iyi günlerinde değil yaşanabilecek olası problemlerinde de her zaman yanındayız.

Gelişmiş teknolojik cihazlar, iyi yetişmiş yetkili servis çalışanları ile BMW Yetkili Servisi yaşanabilecek her türlü problemi kolaylıkla çözer. Lefkoşa’nın Küçük Kaymaklı bölgesinde yer alan Şehit Mustafa Ruso Caddesi’nde yer alan BMW Yetkili Servisi Çangar Motors’a ister direkt şubeden ister 0392 444 44 50, 0392 444 44 60 no’lu numaralarından ya da bilgi@cangarmotors.com adresinde e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs Rent a Car Yorum yapılmamış

Ford Yetkili Servisi Lefkoşa Kıbrıs

Ford marka aracınız için yetkili servis ihtiyacı duyduğunuzda Ford Yetkili Servisi ile istedğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Tüm Ford modelleri için hizmet alabileceğiniz yetkili servis tarafından “7/24 Yol Yardım” veya “Çekici Hizmeti” sağlanmaktadır. Bu sayede kiralayacağınız Ford marka araçlarla tatilinizi en ufak bir problem yaşamadan geçirebilirsiniz.

Kıbrıs Rent a Car filosunda yer alan 2016 Model Yeni Ford Fiesta, 2016 Model Yeni Ford Focus ve diğer bütün Ford modelleri için kusursuz bir servis hizmeti sunulmaktadır.

Lefkoşa’da yer alan Ford servisi hem yedek parça hem de araç bakım hizmetlerini Ford güvencesi ve garantisiyle vermektedir. Kıbrıs Rent a Car bünyesinden araç kiralayan müşterileri her gün ve her saat yol yardım ve çekici hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

Kıbrıs Rent a Car olarak müşterilerimizin tatillerinde kiraladıkları araçlarla en ufak bir problem dahi yaşamamaları birincil önceliğimizdir. Ford Yetkili Servisi hem üstün teknolojik donanımı hem de eğitimli çalışanlarıyla kiraladığınız Ford marka araçlarda yaşayacağınız en ufak bir problemin bile üstesinden kolayca gelmenize yardımcı olmaktadır. Bu sayede tatiliniz süresince en ufak bir soru işareti aklınızda kalmadan Ford marka araçları kiralayabilir ve tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Kıbrıs Rent a Car olarak müşterilerimizin sadece tatillerinde ulaşım sorununu ortadan kaldırmak değil aynı zamanda ihtiyaç duydukları anda onlara yardımcı olmak da müşteri memnuniyeti politikalarımız arasında yer almaktadır.

Kıbrıs Rent a Car’ın Kiralık Ford Araçları

Kıbrıs’ta Kiralık 2016 Model Ford  Fiesta
Kıbrıs’ta Kiralık 2016 Model Ford Focus

Lefkoşa’nın Küçük Kaymaklı bölgesindeki Şehit Mustafa Ruso Caddesi üzerinde yer alan Çangar Motors, Ford Yetkili Servisi olarak bütün müşterilerine güler yüzlü bir hizmet sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz takdirde www.cangarmotors.com web sitesiyle 0392 444 44 50 ve 0392 444 44 60 üzerinden telefon ile, bilgi@cangarmotors.com adresi üzerinden e-posta ile ulaşarak ya da bizzat şubeye giderek ihtiyacınız olan servis hizmetini alabilirsiniz.

Kıbrıs Rent a Car Yorum yapılmamış

Kıbrıs’ın Kiralık Araç ile Çıkabileceğiniz En Yüksek Noktası

Kıbrıs Akdeniz’in en büyük 3. Adası olmasına rağmen bölgede kayak merkezleri bulunur. Hem yaz hem de kış turizminin nimetlerinden faydalanma imkanı sunan bölgede farklı tatil deneyimleri yaşamak mümkündür. Kıbrıs’ın kiralık araç ile çıkabileceğiniz en yüksek noktası Trodos dağlarında bulunmaktadır. Bu bölgenin en tepe noktası 1952 metre yüksekliğindedir. Bu mevkiye Olympos Tepesi adı verilmektedir. Trodos dağları Güney Kıbrıs Rum Kesimi’nde yer aldığından dolayı bölgeye geçiş yapmak için gerekli işlemleri tamamlamak gerekmektedir.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yer alan Beşparmak Dağları da Kıbrıs araç kiralama hizmetinden yararlanarak çıkabileceğiniz en yüksek noktası olarak bilinmektedir. Bu sıra dağların adı şeklinin beş parmağa benzemesinden gelmektedir. Halk tarafından adlandırılan dağların üzerinde pek çok tarihi yapı bulunmaktadır.

Kıbrıs’ın Beşparmak Dağları’nda Gezilecek Yerler

Kuzey Kıbrıs’ın en yüksek noktası olan Beşparmak Dağları’nın en yüksek noktası 1024 metredir. Bu nokta Selvili Tepe olarak adlandırılmaktadır. Selvili Tepe Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti için stratejik bir noktadır. Bölgenin tüm iletişimi bu noktadan sağlanmakta ve yönetilmektedir. Televizyon ve telefon alıcıları bu noktada bulunmaktadır. Selvili Tepe’sinde sadece teknik ekipler ve korumalar ikamet etmektedir.

Beşparmak Dağları Kıbrıs için bir kontrol noktası olduğundan dolayı stratejik açıdan çok önemlidir. Kıbrıs’ın iç kesimlerine bağlanan yollar bulunmaktadır.  Tarih boyunca bu yolların kontrolünü sağlamak için yapılan kaleler bölgede gezilebilecek yerlerdir. Buffavento Kalesi, Kantara Kalesi ve St. Hilarion Kalesi yüzyıllar boyunca stratejik açıdan önemli noktalar olarak hizmet veren yapılardır. Kuzey Kıbrıs’ın araç kiralayarak çıkabileceğiniz en yüksek noktası olan Beşparmak dağları 170 kilometre uzunluğundadır. İhtişamlı görünüşü ve eşsiz manzarası ile Kıbrıs ziyaretinde bulunan herkesin görmesi gereken bu doğal güzellikler oldukça eski oluşumlardır.

Kıbrıs Rent a Car Yorum yapılmamış

Kıbrıs’ta Aracınızın Lastiği Patlarsa

Araç kiralama hizmeti alırken imzaladığınız sözleşme ile birlikte araca sigorta işlemi de yapılmaktadır. Kıbrıs’ta aracınızın lastiği patlarsa öncelikli olarak iletişimde olduğunuz müşteri temsilcisi ile görüşmeniz yararlı olacaktır.

Kıbrıs araç kiralama hizmeti alırken yapılan sözleşme ve sigortada kimin adı geçiyorsa söz konusu durum esnasında da aracı sigortada adı geçen kişinin kullanıyor olması gerekir. Bu araç kiralama hizmetinde sigortanın masrafları karşılaması için şarttır. Aksi bir durum meydana geldiyse sigorta ortaya çıkan masrafları ödemez.

Masrafların tamamı sözleşmede adı belirtilmiş olan kişiye faturalandırılır.

Lastik Patlamasında Yapılması Gerekenler

Kıbrıs’ta aracınızın lastiği patlarsa bu durumu araç kiralama işlemlerini yaptığınız temsilcinize bildirmeniz ve süreç hakkında bilgi almanız önemlidir. Yedek lastik ile uzun süre araç kullanmak ve hız yapmak kaza riskini arttırırken yolda kalmanıza da neden olabilir. Yedek lastik ile şehirler arası yola çıkmak ve belirlenen hız limitlerinin dışına çıkmak tehlikelidir. Bu tür riskler almamak için araç kiralama hizmeti aldığınız, sözleşmenizi hazırlayan temsilciniz ile görüşmelisiniz. Temsilcinin yapacağı yönlendirmeler doğrultusunda aracı bir servise götürmeniz ve lastiği tamir ettirmeniz gerekebilir. Bu gereklilik sizin bulunduğunuz lokasyona göre değişir. Eğer müşteri temsilcilerinin müdahale edebileceği bir mesafedeyseniz işinizin durumuna göre yeni araç talep edebilir ya da araç kullanmayacağınız bir saat aralığında işlemlerin halledilmesini bekleyebilirsiniz. Seyahat anında patlayan lastiği stepne ile değiştirip yola çıkmadan önce araçta bulunan lastikle ilgili detaylar öğrenmeniz, hız limitini kontrol etmeniz yolculuğunuz için faydalı olacaktır.

Araç kiralama hizmeti aldıktan sonra Kıbrıs’ta aracınızın lastiği patlarsa panik yapmadan yapılması gerekenleri yapmanız yeterlidir. Bu tür bir durumla karşılaşmak sizi zor durumda bırakmaz, yüklü masrafları ödemek zorunda kalmazsınız. Kiralama hizmetleri yolda ortaya çıkabilecek her türlü durumu düşünerek sözleşme ve sigorta yaptıkları için bu tür durumlarda kimse zarar görmez.

Tavsiye:
Kıbrıs’ta araç kiralama hizmeti almadan önce Kıbrıs Rent a Car’ın Kıbrıs Araç Kiralama Şartları sayfasını mutlaka okumalısınız.

Kıbrıs Rent a Car Yorum yapılmamış

Kıbrıs’ta Araç Kiralama Hizmeti ve Maliyetleri Hakkında

Araç Kiralarken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Araç kiralama hizmeti alırken doğru soruları doğru zamanda sormak önemlidir. Aracınızı teslim aldığınız anda bebek koltuğu da alabilir miyim? sorusuna alacağınız cevap bir ihtimal istediğiniz gibi olmayabilir. Bu nedenle araç kiralarken nelere dikkat edilmeli, hangi sorular önceden sorulmalı bilmeniz, Kıbrıs’ta konforlu ve üst düzey bir araç kiralama hizmeti almanızı garantiler.

Kiralama hizmetleri ile ilgili tüm taleplerinizi hizmet için anlaşma yapmadan önce detaylı bir şekilde öğrenmelisiniz. Aracı nasıl ve nerede teslim alacağınızı, deposunda benzin isteyip istemediğinizi Kıbrıs’ta araç kiralarken öğrenmeniz önemlidir. Kıbrıs’ta uygulamalar nedeniyle akaryakıt istasyonları gece 23:59 itibariyle kapanmaktadır. Bu durumda uçuşu bölgeye geç gelen kişilerin benzinsiz kalma gibi sorunlar yaşayabilirler. Müşteri temsilcileri bu tür detayları önceden iletir ancak kiralama hizmeti alacak kişilerin de ekstra isteklerini önceden belirtmesi önemlidir.

 

Kiralama Hizmetlerinde Maliyetleri Öğrenin

 

Kiralama hizmeti alacak kişilerin araç kiralarken nelere dikkat edilmeli sorusuna verilen en genel cevaplardan birisi de maliyetlerin öğrenilmesidir. Kıbrıs araç kiralama maliyetleri konusunda ekonomik çözümler sunar. Bunu öğrenen kişiler araç kiralama hizmetine olan bakış açılarını değiştirmektedirler. Ayrıca bölgede benzin fiyatlarının da Türkiye’ye oranla ekonomik olması değerlendirilmesi gereken bir durumdur. Maliyetlerin hesaplanan rakamların %20-25 altında çıkması tatil planlarının değişmesine hatta uzatılmasına neden olabilir.

Bkz: Kıbrıs Rent a Car’ın araç kiralama fiyatları

Önemli Bilgi:
Araç kiralarken nelere dikkat edilmeli sorusuna cevap arayanların sigorta şartları nedeniyle dikkat etmesi gereken bir önemli nokta daha bulunmaktadır. Kıbrıs’ta araç kiralama hizmeti alırken araç kiralama sözleşmesi yapan kişinin aracı kullanması gerekmektedir. Sözleşmede adı yazan kişi haricinde aracı kullanan birisi olursa ve bu esnada araçta bir hasar meydana gelirse sigorta ödeme yapmaz ve tüm masraflar kiralama hizmeti sözleşmesinde adı yazan kişi tarafından karşılanır.

Kıbrıs Rent a Car Yorum yapılmamış

Facebook’ta Kıbrıs Rent a Car

Araç kiralama hizmetleri denildiğinde akla gelen Kıbrıs Rent a Car hem online mecralarda hem de telefon ile kiralama taleplerinize çözüm getiriyor. Facebook’ta Kıbrıs Rent a Car olarak yer alan firmamız sosyal medya platformları üzerinden de bilgi vererek hizmet ağını genişletiyor.

Kıbrıs Rent a Car’ın Resmi Facebook Sayfasıwww.facebook.com/kibrisrentacar

Kıbrıs tatil denildiğinde akla gelen en güzel destinasyonlar arasında yer aldığından dolayı eğlenceyi, tarihi ve denizi bir arada bulmak isteyenler tarafında her sezonda odak noktası olmayı başarıyor. Tatil keyfinin doya doya yaşandığı bölgeye ziyaret edenler konforlu bir tatil deneyimi yaşamak için araç kiralama hizmetlerinden faydalanmayı tercih ediyor. Talebe göre şekillenen hizmetler arasında yer alan araç kiralama da Kıbrıs’ta her geçen gün gelişiyor.

İşlemlerinize Hızlı Çözüm

Araç kiralama hizmeti almak için Kıbrıs’a gelmeden önce yolculuk yapacak kişilerin aklında bulunan tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmayı amaçlayan Kıbrıs Rent a Car hem online hem de telefon ile müşteri desteği veriyor. Satış öncesi ve sonrası destek konusunda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapan firmamız keyifli bir tatil geçirmeniz için hizmet veriyor.

Facebook’ta Kıbrıs Rent a Car araç tanıtımları, tavsiyeleri ve araç kiralamaya dair püf noktaları içeren paylaşımları ile doğru tercih yapmanız için bilgi veriyor.

Kıbrıs’ta araç kiralama ile ilgili merak edilen tüm soruların cevaplarını Facebook’ta Kıbrıs Rent a Car aracılığı ile öğrenmek mümkün oluyor. Trafik kuralları, trafik cezaları, araç kiralama bilgileri, kiralık araç detayları, araç kiralama sözleşmeleri, akaryakıt fiyatları gibi kiralama hizmeti almak isteyenlerin merak ettiği bilgileri paylaşarak hizmet alacak kişilerin bilgi alması sağlanıyor. Bu sayede bilinçli bir hizmet anlayışı ortaya koyan firmamız müşterileri ile iletişi odaklı bir ilişki kurarak doğru beklentileri oluşturmayı başarıyor.

Kıbrıs Rent a Car Yorum yapılmamış

Yandex ve Bing’te Kıbrıs Araç Kiralama Sektörü

Hizmet sektörünün gelişmesini sağlayan en önemli unsur tartışmasız bir şekilde yüksek müşteri memnuniyetidir. Eğer müşteri memnuniyeti sağlanmazsa dünya harikalarını insanların beğenisine sunsanız bile asla ikinci kez tercih edilmezsiniz. Müşteri memnuniyetin yükselmesi de bir sektörün gelişmişliğine ve rekabetine bağlıdır. Sektörün gelişmesi de sektöre gelen yatırımlar ile sağlanır. Tam bu noktada dijital dünyanın gerçekleri ortaya çıkar.

Yandex ve Bing arama motorunda Kıbrıs araç kiralama sektörü hakkında yer alan bilgiler bu sektörün geleceği hakkında oldukça önemli noktaları gözler önüne sermektedir. Arama hacmi, müşteri yorumları ve tavsiyeleri kişilerin hem yatırım hem de hizmet tercihini Kıbrıs’tan yana yapmasında etkilidir. Kıbrıs araç kiralama hizmetleri toplu ulaşım alanında çok fazla gelişme göstermeyen KKTC için büyük önem taşımaktadır.

Kıbrıs Rent a Car ile Sektörde Büyük Atılımlar

Kıbrıs Rent a Car sektörün dinamiklerini yakından takip ederek çağın getirdiklerine hızlı bir şekilde uyum sağlamaktadır. Yandex ve Bing arama motorunda Kıbrıs araç kiralama sektörü üzerine yapılan aramaları yakından takip etmek sektörde farkındalık yaratmaktadır. Müşteri ve yatırımcıların tercihleri ile ilgili doğru adımlar atarak sektörde öne çıkan firmanın vizyonu her zaman hizmetini daha ileriye taşımaktır.

Kıbrıs araç kiralama hizmetleri ile ilgili yapılan araştırmalarda müşterilerin en çok ihtiyaç duyduğu şoförlü transfer hizmetlerine yönelik yatırımlar yapan firma tüm geliştirmelerinin müşteri odaklı olmasına özen göstermektedir.

İnternet üzerinden yapılan aramaların hizmet ve firma tercihinde büyük etkisi olduğunu düşünen firma Yandex ve Bing arama motorunda Kıbrıs araç kiralama sektörü ile ilgili olan her gelişmeyi yakından takip ederek geleceğini şekillendirmektedir.

Müşteri memnuniyetinin ve yatırımcı desteğinin büyümenin en önemli gereksinimi olduğunun farkında olan firma attığı her adımı bu farkındalık doğrultusunda atmaktadır.

Kıbrıs Rent a Car Yorum yapılmamış

THY ve Kıbrıs Rent a Car Dostluğu

Kıbrıs’ın eğlence merkezi olmasının yanı sıra eğitim odağında da çok farklı bir noktada yer aldığı biliniyor. Pek çok üniversitenin kampüsünün yer aldığı Kıbrıs sadece yaz aylarında tatilcilerin değil kış aylarında öğrencilerin ve ailelerinin konakladığı bir ülke olduğundan dolayı hareket hiç azalmıyor. Ercan Havalimanı Rent a Car hizmetleri ile ilgi odağı olurken önemli, dünya markası havayolu şirketleri de araç kiralama hizmetleri ile anlaşmalar yaparak yolcularının uçuş sonrasında da konforlu bir şekilde yolculuklarına devam etmeleri için farklı imkanlar sunuyor. Türkiye’nin dünyadaki gururu havayolu şirketimizi inceleyin Türk Hava Yolları – THY

THY’nin Ercan Havalimanı’na iniş yapan yolcuları Kıbrıs Rent a Car tarafından kendilerine özel sunulan avantajlı seçenekler ile araç kiralama hizmeti alabiliyor. Alanında kendini kanıtlamış havayolları ile çalışarak müşterilerine eksiksiz bir hizmet veren firmamız havaalanı transferlerinde en konforlu hizmeti almanız için çalışıyor.

Kıbrıs Araç Kiralama Hizmetleri

Kıbrıs’a ulaşımda havayolu çok fazla rağbet gördüğü için araç kiralama hizmetlerinin de havayollarında önemi artıyor. Toplu ulaşımın diğer ülkelerde olduğu gibi yaygınlaşmamış olması da araç kiralamanın önemini arttırıyor. Her mevsim oldukça yoğun bir transfer ağı olan Ercan Havalimanı’nda önceden araç kiralama başvurularında bulunmak mümkün.

THY yolcuları uçak biletlerini de göndererek firmamızla iletişime geçip yolculuk tarihinden önce araç kiralama hizmeti için talep oluşturabilirler. Bu talepler sayesinde uçaktan indikten sonra araç kiralama hizmeti almak için zaman kaybetmekten kurtulursunuz. Uçaktan iner inmez size belirtilen teslimat noktasına giderek sözleşme detaylarını hallettikten sonra araç anahtarını alarak yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kıbrıs araç kiralama hizmetleri konusunda kaliteli ve konforlu bir hizmet anlayışı geliştiren Kıbrıs Rent a Car ile tüm uçuşlarınızdan önce ve sonra benzersiz bir araç kiralama hizmeti alırsınız. Yolculuğunuzu hiçbir şekilde bölmeden, seyahat sürenizi bu tür işlemlerle vakit kaybederek harcamadan Kıbrıs yolculuğu yapmak için uçuşunuz öncesinde firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kıbrıs Rent a Car Yorum yapılmamış

Kıbrıs Rent a Car KKTC Kiralık Araç İşletmecileri Birliği Üyesidir.

Kıbrıs’ta araç kiralamayı düşünüyorsanız rent a car şirketinin KAİB’e (Kiralık Araç işletmecileri Birliği) üye olmasına dikkat ediniz.

KAİB,  aynı amaç ve kurallar çerçevesinde çalışan ve müşterilerine her zaman en yeni araçlarla, en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen Kıbrıs’ta kurulmuş birliktir. Böylece kiralayacağınız aracın bakımlı ve iyi durumda olacağını bilirsiniz.

KKTC seyahatinizde sorunla karşılaşmamak için aracınızı bizim gibi KAİB üyesi firmalardan kiraladığınıza emin olun.

Kiralayacağınız aracın “kırmızı plakalı” olduğundan mutlaka emin olunuz. Kuzey Kıbrıs’ta kiralık arabaların ön ve arka plakaları kırmızı renklidir. Diğer plakalar özel plakalardır ve kiralanmaları yasal değildir.

Kıbrıs Rent a Car olarak plakaları kırmızı olmayan araçları kesinlikle kiralamamanızı tavsiye ediyoruz.

Kıbrıs Rent a Car Yorum yapılmamış

Kıbrıs’ta Son Model Ford-Hyundai Kiralık Araçlar Sizlerle

Kıbrıs’ta adadaki en fazla kiralık arabaya sahip olan Kıbrıs Rent A Car’ın en eski arabası 3 yaşında olup araçları sürekli yenilenmektedir.

Araçlar kaskolu ve sigortalı olmakta birlikte teknik bakımlarıda yapılmış ve gerekli tüm yasal izinleri alınmıştır. Tüm araçlar kırmızı plakaya sahip olup bütün araçların direksiyonları KKTC yasaları gereğince sağ taraftadır.

Kıbrıs Rent A Car filosunda Hyundai, Ford marka araçlar kullanılmaktadır.

Kıbrıs Rent a Car’ın Kiralık Araç Modelleri

  • Hyundai i10
  • Ford Fiesta
  • Hyundai i20
  • Ford Focus
  • Hyundai Elentra
  • Hyundai i30
  • Hyundai ix35
  • Hyundai H1 Minibüs

Kıbrıs’taki rent a car şirketleri içerisinde en çok kiralık araç filosuna sahip olan firmadır. Araçların günlük fiyatları Hyundai i10  ve Ford Fiesta 90 TL, Hyundai i20 100 TL, Ford Focus 120 TL,  Hyundai Elentra ve Hyundai i30 130 TL,  Hyundai H1 Minibüs 250 TL dir. Bu fiyatlar yaz ve kış dönemlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Detaylı bilgi için Bkz: www.kibrisrentacar.com/kiralik-araclar-fiyatlar

Kıbrıs Rent a Car’ın araç kiralama hizmetine dahil olanlar ve tercih edilme sebepleri:

– Muafiyetli kaza sigortası (Çarpışma halinde masrafları sigorta karşılar. )
– Sınırsız  kilometre kullanımı ve Ercan, Girne,  Lefkoşa bölgesine araçlar ek ücret alınmaksızın teslim edilir.
Avis, Garenta, Budget gibi araç kiralama alanındaki başı çeken firmalar ile eş değer hizmet vermektedir.
– Kıbrıs’ta akaryakıt fiyatları Türkiye şartlarına göre oldukça ucuzdur. Bu sebeple kiralık araba çok fazla tercih edilmektedir.
Kıbrıs Rent a Car; Kıbrıs’ta araç kiralama pazarının büyük yüzdesini karşılamaktadır.

Not:
Kıbrıs Rent a Car’da araç kiralama en az 3 gün yapılmaktadır. Ancak özellikle kış aylarında zaman zaman kampanyalar yapılarak Kıbrıs’ta günlük araç kiralama hizmeti de sunulmaktadır.

Kıbrıs araç kiralama ihtiyaçlarınızın çözüm merkezi olan Kıbrıs Rent a Car’dan araç kiralama talepleriniz için isterseniz online rezervasyon yapabilir isterseniz de bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.