Kıbrıs Rent a Car Yorum yapılmamış

Ercan Havalimanı’nda Şölen – Uçakların İniş ve Kalkışları

Ercan Havalimanında Uçakların İniş ve Kalkışlarını İzleyin?

Hava yolu ile yolculuk yapanlar ya da hava yolu ile gelecek yolcusu olanlar için rötar sıkıntısı yaşamak oldukça zordur. Uçağa biniş sonrasında yaşanan gecikmeler farklı sürelerde ama benzer can sıkıntısı ile meydana gelmektedir. Uçuşlarda rötar olmasının çok çeşitli nedenleri vardır. Hava şartları, pist durumu ve yoğunluğu ya da bir yolcu ile ilgili yaşanan bagaj sorunu, sağlık problemi gibi durumlar gecikmelere neden olabilir. Bu gecikmelerle birlikte ortaya çıkan çeşitli uygulamalar arasında Ercan Havalimanı’nda uçakların iniş ve kalkışlarını izleyin önerisi sunan FlightStats yolculuklar ile ilgili detaylı bilgiler almanızı sağlıyor. Bu uygulama ile beklediğiniz uçakları ve yolcuları da takip etmeniz kolaylaşıyor.

Yolcularınızı Karşılayın

Ercan Havalimanında uçakların iniş ve kalkışlarını izleyin önerisi ile sunulan FlightStats hizmeti havalimanlarından bağımsız olarak verilen bir hizmettir. Bu uygulama özellikle araç kiralama firmaları açısından büyük önem taşır.

Kıbrıs Rent a Car, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gelecek olan müşterilerinin uçuşları hakkında detaylı bilgileri araç kiralama hizmeti ile ilgili rezervasyon işlemini yaparken alırlar. Bu bilgi Ercan Havalimanı teslimli olan tüm kiralık araç temsilcileri tarafından bilinir. Çünkü müşterilerin araçlarını zamanında teslim almaları çok önemlidir. Geç kalan uçakların yolcuları araç teslimi ile ilgili sorun yaşayacaklarını düşünseler bile bu mümkün değildir.

FlightStats uygumaları sayesinde Ercan Havalimanı’nda uçakların iniş ve kalkışlarını izleyin mottosu Kıbrıs Rent a Car şirketinin müşterilerini memnun etmesini sağlayan mottolarından sadece birisidir. Sizler de yolcularınız hakkında detaylı bilgilere sahip olmak isterseniz gelen yolcularınızın uçuşlarını izleyebilir, uçuşlarla ilgili her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Bu bilgiler sayesinde onları ne zaman karşılayacağınızı ya da çayı ne zaman demleyeceğinizi %100 emin bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Yolcuların konforunu ve güvenliğini sağlayan bir sistem olan uçak takibi ile her uçuş daha güven dolu oluyor. Bekleme sürelerinin net bir şekilde bilinmesi insanların özellikle yolcu bekleyenlerin gereksiz yere stres olmasının önüne geçiyor. Ayrıca tur şirketleri, rehberlik hizmetleri, araç kiralama şirketleri de bu uygulama sayesinde müşterilerine daha rahat bir şekilde hizmet veriyor.

Kıbrıs Rent a Car Yorum yapılmamış

Ercan Havalimanı İnşaatı 2017

Ercan Havalimanı’nda devam eden inşaat çalışmalarının 20 aylık bir süre içerisinde tamamlanması bekleniyordu. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin dünyaya açılan penceresi olan Ercan Havalimanı yenilenme projesi ile gündemde. Proje tamamlandığında şu anki halinden yaklaşık olarak 6 kat daha büyük olacak olan yeni havalimanı Kıbrıs’a yeni bir yüz ve dokunuş getirmeyi hedefliyor. Oldukça iddialı bir proje olarak başlayan Ercan Havalimanı inşaatı 2017 yılına bölgenin en çok konuşulan projeleri arasında yer alıyor.

Hedefler Büyüyor

Ercan Havalimanı 2012’den beri sürekli yükselen yolcu sayısı ile dikkat çekiyor. Havalimanının büyümesi bölgenin kalkınmasının da hızlandığını rahatlıkla görmemizi sağlıyor. 4 yılda yolcu sayısını yaklaşık olarak ikiye katlayan Ercan Havalimanı’nın 2016 yılındaki yolcu sayısının yaklaşık olarak 4 milyon olması Kıbrıs için umut veren haberlere arasında yer alıyor. Yeni yüksek kapasiteli Ercan Havalimanı inşaatı 2017 projesi tamamlandıktan sonra hedeflenen yolcu sayısı ise 10 milyon. Bu sayı Kıbrıs’ın ekonomisi için oldukça önemli bir sayı olarak karşımıza çıkıyor. Havalimanı ile ilgili atılan tüm adımların Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin turizm gelirlerine katkı sağlamak üzerine atılması bölgesel bir kalkınmanın habercisi oluyor. Havalimanı inşaatı devam ederken hem Ercan Havalimanı işletmecileri hem de KKTC Turizm Bakanı yeni havalimanı ile birlikte turist sayısını arttırmak için çalışmalar yapıyor.

Güvenlik ve Emniyet Öncelikli

Ercan Havalimanı inşaatı 2017 projesi odağının güvenlik ve emniyet olduğu belirtiliyor. Fiziksel olarak güvenlik kolluk güçleri tarafından sağlansa da emniyetin sağlanması da gerekiyor. Emniyetin sağlanması ise pist, apron ve tüm havalimanı genelinde her noktada gerçekleştirilmek zorunda olduğundan yeni havalimanında bu detaylara çok önem veriliyor. Önemli olanın her zaman yolcuların güvenliği, emniyeti ve konforu olduğunun bilincinde olan havalimanı işletmesi çalışmalarını bu odakta gerçekleştiriyor.

Şu an Ercan Havalimanı’nın hizmette olan alanı 20 bin m2 yeni yapılacak olan ve Yeni Ercan olarak adlandırılan havalimanı ise 128 bin m2 bu alana kapalı otopark dahil edildiğinde 170 bin m2 oluyor. Bu proje ile birlikte 530 metrelik ilk üç şerit gidiş-geliş tünelinin hizmete girmesi de alana ulaşım açısından büyük rahatlık sağlayacak. Şu an mevcut alt yapıda büyük gövdeli uçaklar Ercan Havalimanı’na iniş yapamıyor. Proje tamamlandıktan sonra uluslararası havacılıkta hizmet veren en büyük uçaklar Ercan Havalimanı’na iniş yapabilecek.

Kıbrıs Rent a Car Yorum yapılmamış

Kıbrıs Bahar Aylarında Gezilir, Neden mi?

Kıbrıs’ta Bahar Cenneti

Kıbrıs her sezonda oldukça popüler olan bir tatil destinasyonu olsa da bölge özellikle bahar aylarında tatil severlerin ilgisini çekiyor. Yaz ve kış sezonunda ayrı ayrı güzellikleri ile misafirlerini ağırlayan Kıbrıs bahar aylarında özellikle daha sakin bir tatil yapmak isteyenlerin odağında yer alıyor.

Kıbrıs bahar aylarında gezilir tavsiyesi ile birlikte bölgeye bu sezonda gelen pek çok insan bulunmaktadır.

Baharın Her Hali Güzel

Kıbrıs’ta tatil yapmak isteyenler için tatil amacına göre mevsim seçmek her zaman daha doğru olur. Deniz, güneş ve kum keyfi yapmak isteyenler yaz sezonunda bölgeye gelmeyi tercih ederken kültür turizmi odaklı gelenler için bahar ayları daha başarılı bir seçenek olmaktadır. Kıbrıs’ta her mevsim eğlenilir ancak Kıbrıs bahar aylarında gezilir fikri de mevsim şartlarının uzun süre insanları rahatsız etmeden dolaşmalarına izin vermeleri ile ortaya çıkmaktadır.

Kıbrıs’a resim yapmak, fotoğraf çekmek ya da doğayı keşfetmek için gelenler için en güzel aylar bahar aylarıdır. Doğanın uyanışına ve uykuya dalışına tanıklık eden bahar aylarında ortaya çıkan manzaraların hepsi eşsiz ve görülmeye değer manzaralardır. Mart, nisan ve mayıs aylarında bahar sezonunun tadını çıkarmak isteyenler yeşeren doğaya merhaba demek ve masmavi gökyüzüne bakmak mümkündür. Kıbrıs bahar aylarında ılık esintileri ve yağmurları ile meşhurdur. Akşam saatlerinde nem oranı yükselse de bölgede çıkan hafif esintiler insanın daha iyi hissetmesini sağlar. Mayıs ayının ortalarında ise havalar ısınmaya başlar.

Kıbrıs’ın ilkbaharı kadar sonbaharı da çok güzeldir. Sonbahar aylarında ortalama sıcaklık 20 derece civarında ve deniz suyu sıcaklığı hala sporları için uygundur. Doğa sporları nem oranının da azalmaya başladığı sonbahar aylarında daha çok popülerleşir. Binicilik ve bisiklete binme bu dönemde en çok rağbet gören sporlar arasında yer almaktadır. Gezginler, ressamlar ve fotoğrafçılar için doğanın toprağın altına çekilmeye başladığı turuncu günlere şahit olmak önemli bir deneyimdir. Bölgede bulunan tarihi yapıları gezmek için sonbahar mevsimi de oldukça uygundur. Kıbrıs bahar aylarında gezilir ama Kıbrıs’a  her sezon gelmek ve her sezonun kendine has tadını çıkarmak gerekir.

Kıbrıs Rent a Car Yorum yapılmamış

BMW Yetkili Servisi Lefkoşa Kıbrıs

Kıbrıs’ta BMW marka bütün araçlara ihtiyaç duyulduğu anda servis hizmeti BMW yetkili servisi tarafından verilmektedir. Kiraladığınız BMW marka araçlar ile yaşadığınız problemleri yetkili serviste dile getirilebilir ve bunların çözülmesini sağlayabilirsiniz. Yetkili servisin hizmetleri arasında 7 gün 24 saat “Yol Yardım” ve “Çekici Hizmeti” gibi seçenekler ile yol keyfi hiçbir zaman yarıda kalmamaktadır.

Bütün BMW modellerinin bakımı ve gerekli durumlarda tamiri Lefkoşa’da yer alan BMW yetkili servisi tarafından yapılmaktadır. Ayrıca araç kiralama tercihinizi BMW modellerinden yana yaptığınız takdirde Kıbrıs Rent a Car tarafından haftanın her günü ve günün her saati çekici hizmeti ya da yol yardım desteği verilmektedir. Kıbrıs’ta yapacağınız tatiliniz rahat ve mutlu geçmesi adına şirketimiz bu hizmeti vermektedir.

Kıbrıs Rent a Car’dan kiralayabileceğiniz tüm BMW marka araçların bakımları BMW Yetkili Servisi tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kıbrıs Rent a Car bünyesinde yer alan  kiralık BMW modellerimiz BMW yetkili servisinin garantisi altındadır.

Dizel araçlar için gerekli bakım dönemleri olan her 10-15 bin kilometre ve benzinli araçlar için gerekli bakım dönemi olan her 9 bin kilometre bakımları ve araçların yedek parça işlemleri BMW Yetkili Servisi tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede hem biz hem de müşterilerimiz araçlarımıza büyük bir güven duymaktadır.

Kıbrıs Rent a Car olarak müşterilerimizin sadece iyi günlerinde değil yaşanabilecek olası problemlerinde de her zaman yanındayız.

Gelişmiş teknolojik cihazlar, iyi yetişmiş yetkili servis çalışanları ile BMW Yetkili Servisi yaşanabilecek her türlü problemi kolaylıkla çözer. Lefkoşa’nın Küçük Kaymaklı bölgesinde yer alan Şehit Mustafa Ruso Caddesi’nde yer alan BMW Yetkili Servisi Çangar Motors’a ister direkt şubeden ister 0392 444 44 50, 0392 444 44 60 no’lu numaralarından ya da bilgi@cangarmotors.com adresinde e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs Rent a Car Yorum yapılmamış

Ford Yetkili Servisi Lefkoşa Kıbrıs

Ford marka aracınız için yetkili servis ihtiyacı duyduğunuzda Ford Yetkili Servisi ile istedğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Tüm Ford modelleri için hizmet alabileceğiniz yetkili servis tarafından “7/24 Yol Yardım” veya “Çekici Hizmeti” sağlanmaktadır. Bu sayede kiralayacağınız Ford marka araçlarla tatilinizi en ufak bir problem yaşamadan geçirebilirsiniz.

Kıbrıs Rent a Car filosunda yer alan 2016 Model Yeni Ford Fiesta, 2016 Model Yeni Ford Focus ve diğer bütün Ford modelleri için kusursuz bir servis hizmeti sunulmaktadır.

Lefkoşa’da yer alan Ford servisi hem yedek parça hem de araç bakım hizmetlerini Ford güvencesi ve garantisiyle vermektedir. Kıbrıs Rent a Car bünyesinden araç kiralayan müşterileri her gün ve her saat yol yardım ve çekici hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

Kıbrıs Rent a Car olarak müşterilerimizin tatillerinde kiraladıkları araçlarla en ufak bir problem dahi yaşamamaları birincil önceliğimizdir. Ford Yetkili Servisi hem üstün teknolojik donanımı hem de eğitimli çalışanlarıyla kiraladığınız Ford marka araçlarda yaşayacağınız en ufak bir problemin bile üstesinden kolayca gelmenize yardımcı olmaktadır. Bu sayede tatiliniz süresince en ufak bir soru işareti aklınızda kalmadan Ford marka araçları kiralayabilir ve tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Kıbrıs Rent a Car olarak müşterilerimizin sadece tatillerinde ulaşım sorununu ortadan kaldırmak değil aynı zamanda ihtiyaç duydukları anda onlara yardımcı olmak da müşteri memnuniyeti politikalarımız arasında yer almaktadır.

Kıbrıs Rent a Car’ın Kiralık Ford Araçları

Kıbrıs’ta Kiralık 2016 Model Ford  Fiesta
Kıbrıs’ta Kiralık 2016 Model Ford Focus

Lefkoşa’nın Küçük Kaymaklı bölgesindeki Şehit Mustafa Ruso Caddesi üzerinde yer alan Çangar Motors, Ford Yetkili Servisi olarak bütün müşterilerine güler yüzlü bir hizmet sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz takdirde www.cangarmotors.com web sitesiyle 0392 444 44 50 ve 0392 444 44 60 üzerinden telefon ile, bilgi@cangarmotors.com adresi üzerinden e-posta ile ulaşarak ya da bizzat şubeye giderek ihtiyacınız olan servis hizmetini alabilirsiniz.

Kıbrıs Rent a Car Yorum yapılmamış

Kıbrıs’ın Kiralık Araç ile Çıkabileceğiniz En Yüksek Noktası

Kıbrıs Akdeniz’in en büyük 3. Adası olmasına rağmen bölgede kayak merkezleri bulunur. Hem yaz hem de kış turizminin nimetlerinden faydalanma imkanı sunan bölgede farklı tatil deneyimleri yaşamak mümkündür. Kıbrıs’ın kiralık araç ile çıkabileceğiniz en yüksek noktası Trodos dağlarında bulunmaktadır. Bu bölgenin en tepe noktası 1952 metre yüksekliğindedir. Bu mevkiye Olympos Tepesi adı verilmektedir. Trodos dağları Güney Kıbrıs Rum Kesimi’nde yer aldığından dolayı bölgeye geçiş yapmak için gerekli işlemleri tamamlamak gerekmektedir.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yer alan Beşparmak Dağları da Kıbrıs araç kiralama hizmetinden yararlanarak çıkabileceğiniz en yüksek noktası olarak bilinmektedir. Bu sıra dağların adı şeklinin beş parmağa benzemesinden gelmektedir. Halk tarafından adlandırılan dağların üzerinde pek çok tarihi yapı bulunmaktadır.

Kıbrıs’ın Beşparmak Dağları’nda Gezilecek Yerler

Kuzey Kıbrıs’ın en yüksek noktası olan Beşparmak Dağları’nın en yüksek noktası 1024 metredir. Bu nokta Selvili Tepe olarak adlandırılmaktadır. Selvili Tepe Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti için stratejik bir noktadır. Bölgenin tüm iletişimi bu noktadan sağlanmakta ve yönetilmektedir. Televizyon ve telefon alıcıları bu noktada bulunmaktadır. Selvili Tepe’sinde sadece teknik ekipler ve korumalar ikamet etmektedir.

Beşparmak Dağları Kıbrıs için bir kontrol noktası olduğundan dolayı stratejik açıdan çok önemlidir. Kıbrıs’ın iç kesimlerine bağlanan yollar bulunmaktadır.  Tarih boyunca bu yolların kontrolünü sağlamak için yapılan kaleler bölgede gezilebilecek yerlerdir. Buffavento Kalesi, Kantara Kalesi ve St. Hilarion Kalesi yüzyıllar boyunca stratejik açıdan önemli noktalar olarak hizmet veren yapılardır. Kuzey Kıbrıs’ın araç kiralayarak çıkabileceğiniz en yüksek noktası olan Beşparmak dağları 170 kilometre uzunluğundadır. İhtişamlı görünüşü ve eşsiz manzarası ile Kıbrıs ziyaretinde bulunan herkesin görmesi gereken bu doğal güzellikler oldukça eski oluşumlardır.

Kıbrıs Rent a Car Yorum yapılmamış

Kıbrıs’ta Aracınızın Lastiği Patlarsa

Araç kiralama hizmeti alırken imzaladığınız sözleşme ile birlikte araca sigorta işlemi de yapılmaktadır. Kıbrıs’ta aracınızın lastiği patlarsa öncelikli olarak iletişimde olduğunuz müşteri temsilcisi ile görüşmeniz yararlı olacaktır.

Kıbrıs araç kiralama hizmeti alırken yapılan sözleşme ve sigortada kimin adı geçiyorsa söz konusu durum esnasında da aracı sigortada adı geçen kişinin kullanıyor olması gerekir. Bu araç kiralama hizmetinde sigortanın masrafları karşılaması için şarttır. Aksi bir durum meydana geldiyse sigorta ortaya çıkan masrafları ödemez.

Masrafların tamamı sözleşmede adı belirtilmiş olan kişiye faturalandırılır.

Lastik Patlamasında Yapılması Gerekenler

Kıbrıs’ta aracınızın lastiği patlarsa bu durumu araç kiralama işlemlerini yaptığınız temsilcinize bildirmeniz ve süreç hakkında bilgi almanız önemlidir. Yedek lastik ile uzun süre araç kullanmak ve hız yapmak kaza riskini arttırırken yolda kalmanıza da neden olabilir. Yedek lastik ile şehirler arası yola çıkmak ve belirlenen hız limitlerinin dışına çıkmak tehlikelidir. Bu tür riskler almamak için araç kiralama hizmeti aldığınız, sözleşmenizi hazırlayan temsilciniz ile görüşmelisiniz. Temsilcinin yapacağı yönlendirmeler doğrultusunda aracı bir servise götürmeniz ve lastiği tamir ettirmeniz gerekebilir. Bu gereklilik sizin bulunduğunuz lokasyona göre değişir. Eğer müşteri temsilcilerinin müdahale edebileceği bir mesafedeyseniz işinizin durumuna göre yeni araç talep edebilir ya da araç kullanmayacağınız bir saat aralığında işlemlerin halledilmesini bekleyebilirsiniz. Seyahat anında patlayan lastiği stepne ile değiştirip yola çıkmadan önce araçta bulunan lastikle ilgili detaylar öğrenmeniz, hız limitini kontrol etmeniz yolculuğunuz için faydalı olacaktır.

Araç kiralama hizmeti aldıktan sonra Kıbrıs’ta aracınızın lastiği patlarsa panik yapmadan yapılması gerekenleri yapmanız yeterlidir. Bu tür bir durumla karşılaşmak sizi zor durumda bırakmaz, yüklü masrafları ödemek zorunda kalmazsınız. Kiralama hizmetleri yolda ortaya çıkabilecek her türlü durumu düşünerek sözleşme ve sigorta yaptıkları için bu tür durumlarda kimse zarar görmez.

Tavsiye:
Kıbrıs’ta araç kiralama hizmeti almadan önce Kıbrıs Rent a Car’ın Kıbrıs Araç Kiralama Şartları sayfasını mutlaka okumalısınız.

Kıbrıs Rent a Car Yorum yapılmamış

Kıbrıs’ta Araç Kiralama Hizmeti ve Maliyetleri Hakkında

Araç Kiralarken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Araç kiralama hizmeti alırken doğru soruları doğru zamanda sormak önemlidir. Aracınızı teslim aldığınız anda bebek koltuğu da alabilir miyim? sorusuna alacağınız cevap bir ihtimal istediğiniz gibi olmayabilir. Bu nedenle araç kiralarken nelere dikkat edilmeli, hangi sorular önceden sorulmalı bilmeniz, Kıbrıs’ta konforlu ve üst düzey bir araç kiralama hizmeti almanızı garantiler.

Kiralama hizmetleri ile ilgili tüm taleplerinizi hizmet için anlaşma yapmadan önce detaylı bir şekilde öğrenmelisiniz. Aracı nasıl ve nerede teslim alacağınızı, deposunda benzin isteyip istemediğinizi Kıbrıs’ta araç kiralarken öğrenmeniz önemlidir. Kıbrıs’ta uygulamalar nedeniyle akaryakıt istasyonları gece 23:59 itibariyle kapanmaktadır. Bu durumda uçuşu bölgeye geç gelen kişilerin benzinsiz kalma gibi sorunlar yaşayabilirler. Müşteri temsilcileri bu tür detayları önceden iletir ancak kiralama hizmeti alacak kişilerin de ekstra isteklerini önceden belirtmesi önemlidir.

 

Kiralama Hizmetlerinde Maliyetleri Öğrenin

 

Kiralama hizmeti alacak kişilerin araç kiralarken nelere dikkat edilmeli sorusuna verilen en genel cevaplardan birisi de maliyetlerin öğrenilmesidir. Kıbrıs araç kiralama maliyetleri konusunda ekonomik çözümler sunar. Bunu öğrenen kişiler araç kiralama hizmetine olan bakış açılarını değiştirmektedirler. Ayrıca bölgede benzin fiyatlarının da Türkiye’ye oranla ekonomik olması değerlendirilmesi gereken bir durumdur. Maliyetlerin hesaplanan rakamların %20-25 altında çıkması tatil planlarının değişmesine hatta uzatılmasına neden olabilir.

Bkz: Kıbrıs Rent a Car’ın araç kiralama fiyatları

Önemli Bilgi:
Araç kiralarken nelere dikkat edilmeli sorusuna cevap arayanların sigorta şartları nedeniyle dikkat etmesi gereken bir önemli nokta daha bulunmaktadır. Kıbrıs’ta araç kiralama hizmeti alırken araç kiralama sözleşmesi yapan kişinin aracı kullanması gerekmektedir. Sözleşmede adı yazan kişi haricinde aracı kullanan birisi olursa ve bu esnada araçta bir hasar meydana gelirse sigorta ödeme yapmaz ve tüm masraflar kiralama hizmeti sözleşmesinde adı yazan kişi tarafından karşılanır.

Kıbrıs Rent a Car Yorum yapılmamış

Facebook’ta Kıbrıs Rent a Car

Araç kiralama hizmetleri denildiğinde akla gelen Kıbrıs Rent a Car hem online mecralarda hem de telefon ile kiralama taleplerinize çözüm getiriyor. Facebook’ta Kıbrıs Rent a Car olarak yer alan firmamız sosyal medya platformları üzerinden de bilgi vererek hizmet ağını genişletiyor.

Kıbrıs Rent a Car’ın Resmi Facebook Sayfasıwww.facebook.com/kibrisrentacar

Kıbrıs tatil denildiğinde akla gelen en güzel destinasyonlar arasında yer aldığından dolayı eğlenceyi, tarihi ve denizi bir arada bulmak isteyenler tarafında her sezonda odak noktası olmayı başarıyor. Tatil keyfinin doya doya yaşandığı bölgeye ziyaret edenler konforlu bir tatil deneyimi yaşamak için araç kiralama hizmetlerinden faydalanmayı tercih ediyor. Talebe göre şekillenen hizmetler arasında yer alan araç kiralama da Kıbrıs’ta her geçen gün gelişiyor.

İşlemlerinize Hızlı Çözüm

Araç kiralama hizmeti almak için Kıbrıs’a gelmeden önce yolculuk yapacak kişilerin aklında bulunan tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmayı amaçlayan Kıbrıs Rent a Car hem online hem de telefon ile müşteri desteği veriyor. Satış öncesi ve sonrası destek konusunda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapan firmamız keyifli bir tatil geçirmeniz için hizmet veriyor.

Facebook’ta Kıbrıs Rent a Car araç tanıtımları, tavsiyeleri ve araç kiralamaya dair püf noktaları içeren paylaşımları ile doğru tercih yapmanız için bilgi veriyor.

Kıbrıs’ta araç kiralama ile ilgili merak edilen tüm soruların cevaplarını Facebook’ta Kıbrıs Rent a Car aracılığı ile öğrenmek mümkün oluyor. Trafik kuralları, trafik cezaları, araç kiralama bilgileri, kiralık araç detayları, araç kiralama sözleşmeleri, akaryakıt fiyatları gibi kiralama hizmeti almak isteyenlerin merak ettiği bilgileri paylaşarak hizmet alacak kişilerin bilgi alması sağlanıyor. Bu sayede bilinçli bir hizmet anlayışı ortaya koyan firmamız müşterileri ile iletişi odaklı bir ilişki kurarak doğru beklentileri oluşturmayı başarıyor.

Kıbrıs Rent a Car Yorum yapılmamış

Yandex ve Bing’te Kıbrıs Araç Kiralama Sektörü

Hizmet sektörünün gelişmesini sağlayan en önemli unsur tartışmasız bir şekilde yüksek müşteri memnuniyetidir. Eğer müşteri memnuniyeti sağlanmazsa dünya harikalarını insanların beğenisine sunsanız bile asla ikinci kez tercih edilmezsiniz. Müşteri memnuniyetin yükselmesi de bir sektörün gelişmişliğine ve rekabetine bağlıdır. Sektörün gelişmesi de sektöre gelen yatırımlar ile sağlanır. Tam bu noktada dijital dünyanın gerçekleri ortaya çıkar.

Yandex ve Bing arama motorunda Kıbrıs araç kiralama sektörü hakkında yer alan bilgiler bu sektörün geleceği hakkında oldukça önemli noktaları gözler önüne sermektedir. Arama hacmi, müşteri yorumları ve tavsiyeleri kişilerin hem yatırım hem de hizmet tercihini Kıbrıs’tan yana yapmasında etkilidir. Kıbrıs araç kiralama hizmetleri toplu ulaşım alanında çok fazla gelişme göstermeyen KKTC için büyük önem taşımaktadır.

Kıbrıs Rent a Car ile Sektörde Büyük Atılımlar

Kıbrıs Rent a Car sektörün dinamiklerini yakından takip ederek çağın getirdiklerine hızlı bir şekilde uyum sağlamaktadır. Yandex ve Bing arama motorunda Kıbrıs araç kiralama sektörü üzerine yapılan aramaları yakından takip etmek sektörde farkındalık yaratmaktadır. Müşteri ve yatırımcıların tercihleri ile ilgili doğru adımlar atarak sektörde öne çıkan firmanın vizyonu her zaman hizmetini daha ileriye taşımaktır.

Kıbrıs araç kiralama hizmetleri ile ilgili yapılan araştırmalarda müşterilerin en çok ihtiyaç duyduğu şoförlü transfer hizmetlerine yönelik yatırımlar yapan firma tüm geliştirmelerinin müşteri odaklı olmasına özen göstermektedir.

İnternet üzerinden yapılan aramaların hizmet ve firma tercihinde büyük etkisi olduğunu düşünen firma Yandex ve Bing arama motorunda Kıbrıs araç kiralama sektörü ile ilgili olan her gelişmeyi yakından takip ederek geleceğini şekillendirmektedir.

Müşteri memnuniyetinin ve yatırımcı desteğinin büyümenin en önemli gereksinimi olduğunun farkında olan firma attığı her adımı bu farkındalık doğrultusunda atmaktadır.