Ercan Havalimanı Uçaklar İniş Kalkış
KibrisRentaCar.com Yorum yapılmamış

Ercan Havalimanında Uçakların İniş ve Kalkışlarını İzleyin?

Hava yolu ile yolculuk yapanlar ya da hava yolu ile gelecek yolcusu olanlar için rötar sıkıntısı yaşamak oldukça zordur. Uçağa biniş sonrasında yaşanan gecikmeler farklı sürelerde ama benzer can sıkıntısı ile meydana gelmektedir. Uçuşlarda rötar olmasının çok çeşitli nedenleri vardır. Hava şartları, pist durumu ve yoğunluğu ya da bir yolcu ile ilgili yaşanan bagaj sorunu, sağlık problemi gibi durumlar gecikmelere neden olabilir. Bu gecikmelerle birlikte ortaya çıkan çeşitli uygulamalar arasında Ercan Havalimanı’nda uçakların iniş ve kalkışlarını izleyin önerisi sunan FlightStats yolculuklar ile ilgili detaylı bilgiler almanızı sağlıyor. Bu uygulama ile beklediğiniz uçakları ve yolcuları da takip etmeniz kolaylaşıyor.

Yolcularınızı Karşılayın

Ercan Havalimanında uçakların iniş ve kalkışlarını izleyin önerisi ile sunulan FlightStats hizmeti havalimanlarından bağımsız olarak verilen bir hizmettir. Bu uygulama özellikle araç kiralama firmaları açısından büyük önem taşır.

Kıbrıs Rent a Car, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gelecek olan müşterilerinin uçuşları hakkında detaylı bilgileri araç kiralama hizmeti ile ilgili rezervasyon işlemini yaparken alırlar. Bu bilgi Ercan Havalimanı teslimli olan tüm kiralık araç temsilcileri tarafından bilinir. Çünkü müşterilerin araçlarını zamanında teslim almaları çok önemlidir. Geç kalan uçakların yolcuları araç teslimi ile ilgili sorun yaşayacaklarını düşünseler bile bu mümkün değildir.

FlightStats uygumaları sayesinde Ercan Havalimanı’nda uçakların iniş ve kalkışlarını izleyin mottosu Kıbrıs Rent a Car şirketinin müşterilerini memnun etmesini sağlayan mottolarından sadece birisidir. Sizler de yolcularınız hakkında detaylı bilgilere sahip olmak isterseniz gelen yolcularınızın uçuşlarını izleyebilir, uçuşlarla ilgili her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Bu bilgiler sayesinde onları ne zaman karşılayacağınızı ya da çayı ne zaman demleyeceğinizi %100 emin bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Yolcuların konforunu ve güvenliğini sağlayan bir sistem olan uçak takibi ile her uçuş daha güven dolu oluyor. Bekleme sürelerinin net bir şekilde bilinmesi insanların özellikle yolcu bekleyenlerin gereksiz yere stres olmasının önüne geçiyor. Ayrıca tur şirketleri, rehberlik hizmetleri, araç kiralama şirketleri de bu uygulama sayesinde müşterilerine daha rahat bir şekilde hizmet veriyor.

Ercan Havalimanı hakkında detaylı bilgi için resmi web sitesini www.ercanhavalimani.com ziyaret edebilirsiniz.