Kıbrıs Rent a Car, Kıbrıs’ta 2008 Yılından Bu Yana 12 Yıldır Kıbrıs’ın Güvenilir Araç Kiralama Firması.

| KibrisRentaCar.com

7/24 Online
Rezervasyon

Kuzey Kıbrıs
Ercan Havalimanı

Bilgi ve Rezervasyon
+90 533 858 66 88

Kıbrıs’ta 2016 Hyundai Minübüs Kiralama

Kiralık Hyundai Minübüs

arac-hyundai-h1

Araç ve Teknik Özellikleri

  • Max. Yolcu Kapasitesi: 7+1 Kişi / 5 Kapılı
  • Otomatik Vitesli ve Klimalı

Otomatik Vitesli Minibüs

hyundai-h1-otomatik-vitesli

Modern, Benzersiz ve Ergonomik Tasarım…

Güçlü tasarımı ile şehir içi kullanıma ayak uyduran 2016 Hyundai Minibüs kalabalık yolculukların keyfini katlamak için yola çıkıyor. Teknolojilerin verimli kullanılmasının yanı sıra sunduğu konforlu kullanım alanıyla dikkatleri çeken Hyundai Minibüs her yolculuğun kendine has gereksinimlerini başarılı bir şekilde karşılıyor.

Ergonomik ve konforlu koltukları, geniş bagaj hacmi ile uzun yolların vazgeçilmezi olan Hyundai Minibüs ekonomik yakıt kullanımı ile de beğeni topluyor. Kapı ve koltuk arkası saklama yerleri, sürücüler için içecek tutucu gibi ek donanımlar sayesinde talihsiz yemek kazaları sona eriyor. Her bagajı rahatlıkla taşıyabilen Hyundai binek otomobillerin sağladığı konforun yanında sağladığı ekstra özelliklerle kalabalık tatillerin vazgeçilmezi oluyor.

Kıbrıs Rent a Car filosunda özel bir yere sahip olan Hyundai Minibüslerimiz otomatik viteslidirler. Toplu olarak yapacağınız Kıbrıs tatilinizi bu aracımız ile beklediğinizin ötesinde daha mükemmel geçirebilirsiniz.

Hyundai H1 Minibüs kiralamak istiyor musunuz?

Kıbrıs Kiralık Mercedes Vito arıyorsanız benzeri aracımız Kıbrıs kiralık minibüs Hyundai VIP aracımızı tercih edebilirsiniz. Aileniz ile Kıbrıs’a geliyorsanız veya grubunuz 8 kişiye kadar olacaksa Kıbrıs’ta kiralık minibüs aracımızı kullanabilirsiniz. Bu tür araçlar Kıbrıs’taki her kiralık araç firmasında sınırlı sayıda olduğundan rezervasyonunuzu mümkün olduğunca önceden yaptırmalısınız.

Hyundai VIP Minibüs

Yakıt: Dizel
Yolcu: (7+1) 8 Kişilik / 5 Kapılı
» Otomatik Vitesli ve Klimalı

Önemli: Bu aracımızın aşağıda bulunan resimdeki oturma planınında gördüğünüz gibi bagaj kısmı bulunmaktadır, 8 kişilik aileniz veya grubunuzla Kıbrıs’ta tatil yapacaksanız bagajlarınız içinde yeri olan bu aracımızı seçebilirsiniz.

hyundai-h1-minibus-8-kisilik
Top