Kıbrıs’a iş için veya seyahat amaçlı gelenlerin en büyük endişesi ulaşım oluyor. Kendi arabası olmayanlar ulaşımı nasıl halledeceklerini merak ediyorlar. Taksi veya diğer ulaşım şekilleri, seyahat amaçlı gelenlere masraflı geliyor. Tam bu noktada Ercan Havalimanı’nda bulunan otoparkımızla, Kıbrıs Rent a Car olarak bizler devreye giriyoruz. Kıbrıs araç kiralama ihtiyaçlarınızda profesyonel çalışma anlayışımızla karşınıza çıkıyoruz. İster lüks ister sıradan araçlar olsun her şekilde hizmet sunuyoruz.

Kıbrıs araç kiralama piyasasında, Kıbrıs Rent a Car adını duyurmuş bir marka olarak karşınıza çıkıyor. İsteğe göre her şekilde modelimiz ve arabamızla hizmet ediyoruz. Arabalarımız, direksiyonların sağda olması konusunda endişe yaşayan müşterilerimizin endişelerini bir nebze olsun gidermek adına otomatik vitesli olarak sunuluyor. Lüks araçlarımız ya da bütçenize uygun, normal standartlarda arabalarımız Ercan Havalimanı noktasında sizleri bekliyor. Kıbrıs’ta lüks araç kiralama hizmeti normal bir araç kiralamaya göre biraz daha maliyetli. Ama konforuna düşkün olan müşterilerimiz için çok fazla talep ediliyor.

Kıbrıs Lüks Araç Kiralama

Kıbrıs Rent a Car lüks araç kiralama konusunda da hizmet sunmakla birlikte, lüks araçlarımızın sayısının sınırlı olması nedeniyle Kıbrıs araç kiralamada lüks araçları tercih edecek müşterilerimizin, web sitemizde yer alan iletişim numaralarından bizlere ulaşarak rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Araç kiralamak isteyen müşterilerimiz ister web sitemizden isterlerse 7/24 sizlere hizmet sunan profesyonel danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilirler.

Arabalarınızı teslim almak için en uygun nokta Ercan Havalimanı’dır. Yine de dileyen müşterilerimiz başka yerlerden de teslim alabilirler. Lüks araçlarımızdan faydalanmak isteyen, tatilin veya iş seyahatinin tadını çıkarmak isteyen müşterilerimiz vakit kaybetmeden rezervasyon yaptırabilirler. Lüks araç kiralama maliyetleri yüksek olsa da çok fazla talep görebiliyor.

Kıbrıs araç kiralama uygulamasında geçerli olan bütün kurallar lüks araç kiralamak isteyenler için de geçerli. Pasaportunuzun yanınızda olması, 25 yaşını doldurmuş olmanız ve KKTC’de öğrenci olmamanız aranan şartlar arasında yer alıyor. Kiralanan araçların tamamı sigortalıdır. Sigortanın geçerli olması için de tıpkı araç kiralamak için olduğu gibi bazı şartlar var. Araba kiralanırken sözleşme kimin adına yapılmışsa, arabayı onun kullandığı zaman herhangi bir kaza olması durumunda sigorta masrafları karşılayacaktır. Fakat sözleşmenin adına yapıldığı kişi dışında biri arabayı kullanıp kaza yaptığında durumlar değişiyor.

Kıbrıs Rent a Car’dan araç kiralamak, eşsiz fırsatlardan, 7/24 müşteri temsilcisi desteğinden faydalanmak bir ayrıcalıktır. Kıbrıs Rent a Car, güvenliğinizi ön planda tutan bir çalışma stratejisi geliştirmiş ve bu doğrultuda çalışmalarına yön vermiştir. Araçlarımız hem güvenli hem de yıllık bakımları hiç aksatılmadan yapılmaktadır. Araçlarımızın tamamı sigortalıdır bu da size kendinizi güvende hissettirir. Araç kiralama işlemlerimiz Ercan Havalimanı’nda bulunan otoparkımızda yapılmaktadır. Araçları tekrar teslim etmek istediğiniz de yine bu noktada teslim işlemi gerçekleştirilmektedir.

Ercan Havalimanı hakkında detaylı bilgi için Kıbrıs Rent a Car’ın hazırladığı sayfayı incelemenizi tavsiye ederiz.

Bknz: Ercan Havalimanı

Kıbrıs Rent a Car, güvenli, otomatik vites, sigortalı lüks araçlarıyla sizlere en iyi şekilde hizmet etmeye devam ediyor. Kıbrıs araç kiralama denildiğinde akıllara gelmeyi başarmış bir ekibiz.

Bizimle, araçlarımızla ilgili aklınıza takılan her ne olursa olsun, iletişim numaralarımızdan bizlere iletebilir, merak ettiğiniz sorularınızı yöneltebilirsiniz. Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız alanında uzman kişiler, sizlere 7/24 hizmet vermek amacıyla sürekli aktifler.

Lüks araç kiralamak isteyen müşterilerimizin de araçlarımızı inceleyerek ya da bizlerden bilgi alarak karar verdikten sonra erken rezervasyon yaptırmaları gerektiğini ısrarla hatırlatmak isteriz.

Lüks araçlarımız sınırlı olmakla birlikte talebin çok olduğu durumlarda sıkıntı yaşanmaması için rezervasyon sürecinin ertelenmemesi gerekmektedir. Bu yöntem müşterilerimiz için daha garanti bir çözüm olacaktır.

Kıbrıs Rent a Car’dan rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra, belirttiğiniz tarih ve saatte Ercan Havalimanı Rent a Car noktamızda bulunan otoparkımızdan araçlarınızı sözleşmenizi imzalayarak teslim alabilirsiniz.

Bilgi sahibi olabilirsiniz ► Kıbrıs’ta Kaza Yaparsam Ne Yapmalıyım?