Kıbrıs’a iş için veya seyahat amaçlı gelenlerin en büyük endişesi ulaşım oluyor. Kendi arabası olmayanlar ulaşımı nasıl halledeceklerini merak ediyorlar. Taksi veya diğer ulaşım şekilleri seyahat amaçlı Kıbrıs’a gelenlere masraflı geliyor.

İster lüks araçlar olsun ister sıradan araçlar olsun her şekilde Kıbrıs araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Bilmeniz gereken tek şeyin her yerde olduğu gibi Kıbrıs’ta da lüks araç kiralama hizmetinin normal bir araç kiralamaya göre biraz daha maliyetli olduğudur. Tabi konforuna düşkün olan lüks araç tutkunları için maliyet her zaman ikinci planda tutulmuştur.

kibris lüks araç kiralama Kıbrısta Kiralık Lüks Araçlar Hakkında

Bkz: Kıbrıs’ta Kiralık 2013 BMW 5.20d

Kısaca Lüks Araç Kiralama Şartları

Kıbrıs’ta araç kiralama kurallarında geçerli olan bütün şartlar lüks araç kiralamak isteyenler için de geçerlidir.

-Pasaportunuzun yanınızda olması,
-25 yaşını doldurmuş olmanız,
-KKTC’de öğrenci olmamanız.

Kıbrıs’ta kiralanan araçların tamamı sigortalıdır. Sigortanın geçerli olması için bazı şartlar da aranmaktadır. Araba kiralanırken sözleşme kimin adına yapılmışsa aracı kullanan tarafından yapılan bir kaza olması durumunda sigorta masrafları karşılamaktadır. Fakat sözleşmenin düzenlendiği kişi dışında biri arabayı kullanıp kaza yaptığında durumlar değişmektedir.

Lüks araç kiralamada önceden rezervasyon şart…

Lüks araç tutkunları arzu ettiği lüks aracı seçtikten sonra rent a car şirketinden bilgi alarak erken rezervasyon yaptırmalıdırlar.

Bkz: Kıbrıs’ta 2013 BMW 5.20d Araç Kiralama

Lüks araç kiralama şirketlerinin beklentileri…

Kıbrıs’ta lüks araçlar sınırlı olmakla birlikte kiralama talebinin çok olduğu durumlarda araç kiralama şirketlerinin sıkıntı yaşamaması için lüks araç kiralama rezervasyonunun ertelenmemesi gerekmektedir.

Kıbrıs Rent a Car şirketimizde araç kiralama konusunda 7/24 sizlere hizmet sunan profesyonel danışmanlarımızdan lüks araçlarla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilgi sahibi olabilirsiniz  ► Kıbrıs’ta Kiralık Araçlarla Kazalar ve Trafik Kuralları