Kıbrıs’ta Araç Kiralama Yaşı Nedir?

Şirket prensiplerimiz ve sigorta şartlarımız gereği aracı kiralayan kişinin en az 25 yaşında olması ve Öğrenci olmaması gereklidir.

kibris-arac-kiralama-yasi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde eğlencenin, adrenalinin doruklarda olduğu yamaç paraşütü faaliyetlerinin, eşsiz manzaranın sonu hiç bulunmamaktadır. Türkiye’den ve Dünya’dan birçok noktadan, bu nedenle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ziyaretler gerçekleştirilmektedir.

Kıbrıs’ı ziyaret eden misafirlerimiz, yukarıda bahsedilenler sebebiyle de Kıbrıs’tan kopamamaktadırlar. Öyle ki Kıbrıs; mükemmel lezzetleriyle de dünya mutfağında beğenilen lezzetler arasında yerini edinmiş durumdadır. Bu lezzetler, özellikle şeftali kebabıyla biliniyor olsa da; macunlarının da tadına bakmanız gerekmektedir. Zira, Kıbrıs mutfağıyla da ziyaretçilerden tam not almayı başarmış durumdadır. Buradan hareketle Kıbrıs’ın tüm ziyaretçileri, yukarıda sayılan sebeplerden ötürü Kıbrıs’ı tercih ediyorlar desek, doğru olacaktır. Ancak Türkiye’nin yardım elini uzattığı sağlık sektörüne yönelik imkanlar nedeniyle de bu tercihler noktasında artışlar yaşanmaktadır. Özellikle tüp bebek tedavisine ilişkin birçok tekniğin Kıbrıs sınırları dahilinde mevcut bulunması imkanından dolayı da, bir etkileşimin sağlandığını aktarmak mümkün olmaktadır.

Tüp bebek tedavisi çerçevesinde; Dünya’ nın en büyük donör havuzunun da burada bulunuşu, yeni yöntem ve tekniklerin farklı prosedürlerle işlenmesi sebepleriyle kollara ayrılabilecek bu süreç aslında epey geriye gitmektedir. Kıbrıs araç kiralama faaliyetlerimizle, özellikle müşterilerimizden edindiğimiz geri bildirimler noktasında; Kıbrıs’ın bu noktada ciddi atılımlar sağladığını anlayabilmekteyiz. İçeriden değil de, dışarıdan bir görüşün Kıbrıs’ı imrenerek ve beğenerek izah etmesi; bu noktadaki en önemli ölçütlerden birisi olmaktadır. Kıbrıs sınırları dahilinde, Ercan Havalimanı Rent a Car noktamızdan başlayarak, Kıbrıs’ın hemen hemen her yerine sağladığımız bu hizmetlerimizde, bizlerde memnuniyet bazlı çalışmalar yürütmeye özen göstermekteyiz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde faaliyetini uzun süredir sürdürmekte olan Kıbrıs Rent a Car, müşteri memnuniyeti anlayışı ve çalışmalarıyla da bu noktada önemli yer tutmaktadır. Kıbrıs’ın eğlence mekanlarını, tarihi dokularını, lezzetlerini dahi müşterilerimize ön bilgi olarak sunduğumuz hizmetlerde, araç kiralama faaliyetlerimiz üzerinde en çok sorulan bir soruya da açıklık kazandırarak devam etmek istiyoruz.

Kıbrıs’a ziyaret gerçekleştiren misafirlerimiz, araç kiralama hizmeti edinebilmek için “ Kıbrıs’ta araç kiralama yaşı nedir. “ sorusunu sıklıkla sormaktadırlar. Öyle ki bu durum, birçok kişi tarafından halen gerçekleştirilmektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırları dahilinde araç kiralamak isteyen misafirlerimizin yaşlarının “ en az 25 “ olması gerekli görülmektedir. Yasal prosedürler gereği uygulanan bu durum kapsamında da, araç kiralama hizmetini sağlayacak kişinin en az 3 yıllık ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Aksi halde, misafirlerimiz araç kiralama hizmetinden yararlanamayacaklardır. Kıbrıs’ın içerisinde yer alan birçok rent a car firmasında bu durum geçerli olmakla beraber; hemen hemen tüm ret a car firmaları için de eş değer bir noktaya sahiptir.

Kıbrıs Rent a Car firmamızın (Bkz: Kıbrıs Rent a Car Hakkında), uzunca sürelerdir verdiği tüm hizmetleri ele aldığımızda da zaten bu süreçlerin ne kadar adil yollarla ve tam müşteri memnuniyeti çerçevesinde gerçekleştirildiği bilinmektedir. Sektördeki öncü müşteri anlayışıyla hizmet verirken, müşterilerin konfor ve rahatlığından da ödün vermeyen Kıbrıs Rent a Car; Kıbrıs sınırları içerisinde öncelikle Ercan Havalimanı Rent a Car noktasından başlayacak şekilde; birçok noktadan sağladığımız hizmetlerle de, sizlere hizmet etmeye devam ediyor olacaktır. Buradan hareketle Kıbrıs sınırları içerisinde, Kıbrıs araç kiralama hizmeti edinecek tüm vatandaşlarımızı ofislerimize birer çay içmeye bekliyor olacağız.

Kıbrıs araç kiralama hizmeti alacak olan misafirlerimiz; eğer en az 3 yıllık ehliyete sahip ve 25 yaşındalar ise, firmamızdan rahatlıkla ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirilmiş; araç kiralama hizmeti edinebilirler.

Üstelik tüm bu faaliyetlerimiz kapsamında, bizler de daima yenilikçi olmaya, güncel kalabilmeye aşırı özen gösteriyoruz. Öyle ki fazla  koltuk sayısına ihtiyaç duyabilecek misafirlerimiz için, otoparkımızda fazla koltuklu minibüsler de bulunmaktadır.

Bilgi sahibi olabilirsinizKıbrıs Araç Kiralama Şirketleri