Kıbrıs’ta Araç Kiralama Rezervasyon Talep Formu

  • Rezervasyonu formunda kredi kartı bilgilerinizi istemiyoruz!
  • Talebinizi gönderin müşteri temsilcimiz sizi arasın!

[]
1 Step 1
Müşteri Bilgileri
İsim
Soyisim
Cep TelefonuTelefonunuzu Kıbrıs'ta kullanabilmeniz için Turkcell veya Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp hattınızı yurt dışında kullanıma açtırmayı unutmayın!
Araç Kiralama Rezervasyon Bilgileri
Geliş Tarihi
Dönüş Tarihi
Uçak İniş Saati
Araç İade Saati
Ücretli Ek Talepler
Varsa Notunuz
0 / 500
Araç Kiralama Şartlarımız
Previous
Next
"Unutmayın! Aynı işi daha ucuza yapacağını söyleyen birileri her zaman bulunur. Canınızı taşıyacağınız kalite-konfor-güven ilkelerini benimseyen bir araç kiralama firması arıyorsanız işinde uzman, Kıbrıs'ta profesyonel araç kiralama hizmeti veren Kıbrıs Rent a Car, Ercan Havalimanı'nda kiralık otomobil ihtiyaçlarınızın tam karşılığıdır."
kibris-radar-sticker

Önemli Hatırlatmalarımız!

  • Size daha hızlı hizmet verebilmemiz için lütfen formdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Form doldurmak istemiyorsanız bizi arayabilirsiniz: Tel:+90 533 870 5300
  • Yukarıdaki form, rezervasyon talebi olarak alınmaktadır. Sadece Talep Formu’nun gönderilmesi kesin rezervasyon değildir. E-Posta veya telefonla size geri dönüş yapılarak onay verilmektedir.
  • Talep formu başarıyla gönderildiği zaman, sistem size “talebiniz alınmıştır” uyarısı verecek ve belirttiğiniz e-posta adresinize rezervasyonun sisteme kaydedildiğine dair otomatik mesaj gönderecektir.Kıbrıs’ta kiralık araçlarımızı tüm detaylarıyla yakından incelemek için tıklayınız…