Kıbrıs’ta Araç Kiralama Rezervasyon Talep Formu

  • Rezervasyonu formunda kredi kartı bilgilerinizi istemiyoruz!
  • Talebinizi gönderin müşteri temsilcimiz sizi arasın!

[]
1 Step 1
Müşteri Bilgileri
İsim
Soyisim
Cep TelefonuTelefonunuzu Kıbrıs'ta kullanabilmeniz için Turkcell veya Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp hattınızı yurt dışında kullanıma açtırmayı unutmayın!
phone
Araç Kiralama Rezervasyon Bilgileri
Uçuş Kodu
no-icon
Geliş Tarihi
date_range
Dönüş Tarihi
date_range
Uçak İniş Saati
access_time
Araç İade Saati
access_time
Ücretli Ek Talepler
Varsa Notunuz
0 / 500
Araç Kiralama Şartlarımız
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
"Unutmayın! Aynı işi daha ucuza yapacağını söyleyen birileri her zaman bulunur. Canınızı taşıyacağınız kalite-konfor-güven ilkelerini benimseyen bir araç kiralama firması arıyorsanız işinde uzman, Kıbrıs'ta profesyonel araç kiralama hizmeti veren Kıbrıs Rent a Car, Ercan Havalimanı'nda kiralık otomobil ihtiyaçlarınızın tam karşılığıdır."
kibris-radar-sticker

Önemli Hatırlatmalarımız!

  • Size daha hızlı hizmet verebilmemiz için lütfen formdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Form doldurmak istemiyorsanız bizi arayabilirsiniz: Tel:+90 533 870 5300
  • Yukarıdaki form, rezervasyon talebi olarak alınmaktadır. Sadece Talep Formu’nun gönderilmesi kesin rezervasyon değildir. E-Posta veya telefonla size geri dönüş yapılarak onay verilmektedir.
  • Talep formu başarıyla gönderildiği zaman, sistem size “talebiniz alınmıştır” uyarısı verecek ve belirttiğiniz e-posta adresinize rezervasyonun sisteme kaydedildiğine dair otomatik mesaj gönderecektir.Kıbrıs’ta kiralık araçlarımızı tüm detaylarıyla yakından incelemek için tıklayınız…