• Kıbrıs Rent a Car Bilgi Koruma Politikası

Sizden isminizi, telefon numaranızı ve e-mail adresinizi isityoruz. Bu bilgiler sizin reservasyonunuzu gerçekleştirirken, isteklerinizle ilgili bir sorunumuz olduğunda sizinle temasa geçerken veya size reservasyonunuzun elektronik konfirmasyonunu gönderirken bize yardımcı oluyor.

  • Kıbrıs Rent a Car web sitesi hangi bilgileri topluyor?

IP Adresi: Sitemizi ziyaret ettiğinizde IP adresinizi kaydediyoruz. Bu adres yalnızca sizin Internet Servis Sağlayıcınızı ( ISP ) tanımlar ve sizin şahsınızla ilgili herhangi bir bilgi içermez. Bu bilgiyi web sitemizin trafiğinin kaynağını daha iyi takip edebilmek için kullanıyoruz.

  • Toplanan Veriler ve Bunların Kullanımı

KibrisRentaCar.com’un sunduğu bazı hizmetler, herhangi bir üyelik ya da kullanıcının özel bilgilerini paylaşmasını gerektirmemektedir. Toplanılan e-posta adresleri ve diğer kişisel bilgiler hiçbir 3ncü firma veya websitesi ile paylaşılmaz.

  • Bağlantı Sağlanan Siteler

KibrisRentaCar.com’un bağlantı sağladığı sitelerin içeriği ile herhangi bir yükümlülüğü yoktur ve kibrisrentacar.com gizlilik politikası, bağlantı sağladığı internet sitelerini bağlamaz. Sizlere, ziyaret ettiğiniz tüm sitelerin gizlilik politikalarını okumanızı öneririz.

  • İletişim Kurma İstekleriniz ve İsteklerimiz

KibrisRentaCar.com sitesinde yer alan formlar ya da e-posta aracılığı ile bizimle iletişim kurmak istediğinizde, gönderdiğiniz bilgiler ya da gönderdiğiniz e-posta içeriği ve e-postayı gönderdiğiniz adrese ilişkin bilgi, iletişim kurma isteğinize cevap vermek ya da hizmetlerimizi gözden geçirmek amacıyla tarafımızda saklanabilir.

  • Toplanan Verilerin Güvenliği

Kıbrıs Rent a Car sunucularında toplanan bilgilerin fiziksel ve elektronik güvenliği için çeşitli önlemler almaktadır.

  • Gizlilik Politikasında Değişiklikler

Bu sayfada okumakta olduğunuz KibrisRentaCar.com gizlilik politikaları zaman içerisinde değişebilir. Bu sayfayı zaman zaman ziyaret ederek KibrisRentaCar.com gizlilik politikasının güncel durumunu öğrenebilirsiniz.