Kıbrıs Rent a Car, Kıbrıs’ta 2008 Yılından Bu Yana 12 Yıldır Kıbrıs’ın Güvenilir Araç Kiralama Firması.

| KibrisRentaCar.com

7/24 Online
Rezervasyon

Kuzey Kıbrıs
Ercan Havalimanı

Bilgi ve Rezervasyon
Kıbrıs Rent a Car

Kıbrıs’ta Hyundai ix35 SUV Araç Kiralama

Kiralık Hyundai ix35 SUV

arac-hyundai-ix35

Araç ve Teknik Özellikleri

Yüksek Tavan Hacmi ve Ferah İç Mekan…

Hyundai ix35 SUV Güney Koreli üreticisine rağmen Avrupalı sürücülerin ihtiyaçlarına yönelik yapılan çalışmalar sonucunda ortaya çıkan tasarımı ile dikkat çekiyor.

Şirketin 2012 yılında başlattığı tasarımsal değişiklik akımından bütün modeller etkileniyor. Yüksek bagaj hacmi ile uzun yolculukların vazgeçilmezi olan Hyundai ix35 SUV sahip olduğu cam tavanı ile oldukça ferah bir iç mekan sunuyor. Arazi ilerleyişi oldukça başarılı olan Hyundai ix35 ile istediğiniz her yere konforlu bir şekilde ulaşmanız mümkün oluyor.

Sürüş konforunun yanı sıra kullanım konforu da sunan araçta otomatik park asistanı bulunuyor. Aracın park asistanı iki aşamalı çalışıyor. İlk aşamada aracın rahatça park edilebileceği boşlukta bir alan bulunca uyarı veren asistan ikinci aşamada park etme için komutlar veriyor. Euro NCap çarpışma testinden 5 yıldız alan araç ön ve arka çarpışma testlerinden aldığı başarılı sonuçlar ile güvenilir bir yolculuk sunduğunu kanıtlıyor.

Kıbrıs Rent a Car araçlarımız içinde yeni model araçlarımızdan olan Hyundai ix35 SUV araçlarımız otomatik viteslidirler.

Kıbrıs tatilinizi sorunlu ulaşım endişesinden uzak, rahat ve konforlu geçirmek istiyorsanız ix35 SUV serisi sizin için üretilmiş adeta…

Hyundai ix35 SUV kiralamak istiyor musunuz?

Top