kibris-kiralik-arac-teslim-etme

Dışarıdan Kıbrıs’a gelen insanların, şehri gezmek, tanımak amacı göz önünde bulundurulduğunda ulaşım konusu karşımıza çıkar. Kendi araçları olan turistler, çevreyi tanıma, gezme işlemlerini rahatlıkla halledebilirler. Fakat şahsi arabası olmayanlar ise araba kiralayarak gezmeyi tercih etmektedirler. İşte tam bu noktada Kıbrıs Rent a Car devreye giriyor. 1960 yılında bağımsızlığını kazanan Kıbrıs Cumhuriyeti, ilerleyen zamanlarda Kıbrıs Türk Cumhuriyeti adını almıştır. Adından da anlaşılacağı üzere çok fazla Türk yaşamaktadır Kıbrıs’ta. Kıbrıs’ın dışında yaşayan Türkler de belirli aralıklarla, ya da sık sık Kıbrıs’ı ziyarete gelmektedirler.

Kıbrıs Rent a Car, araba kiralamak isteyenlere, bu hizmeti hesaplı bir şekilde sunmaktadır. Kurulduğu yıldan beri müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır, müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. Ercan Havalimanı’nda da bulunan şubesiyle, müşterilerin istediği anda yanında olmaktadır. Kıbrıs araç kiralama denilince Kıbrıs Rent a Car kaliteli ve hızlı hizmetiyle akıllara gelmektedir.

Kıbrıs araç kiralama işlemleri için diğer araç kiralama sistemlerinde olduğu gibi burada da bazı şartlar gerekmektedir. Araç kiralama işlemleri için en önemli kıstas aracı kiralayacak kişinin adına düzenlenmiş, en az 4 yıllık ehliyet olmasıdır. Kıbrıs’a girmek için kullanılan pasaport, nüfus cüzdanı gibi kimlik beyanlarından birinin araç kiralayacak kişinin yanında olması gerekmektedir. Kıbrıs Rent a Car prensip olarak 25 yaşını doldurmuş kişilere araç kiralıyor ve Kıbrıs’ta eğitim görenlere kiralama işlemi yapılmıyor. Türkiye’de kullandığınız ehliyet ile Kıbrıs araç kiralama hizmetlerinden yararlanmanız mümkün. Araç kiralama için gerekli olan bu şartlar yerine getirildiğinde, gönül rahatlığıyla araç kiralayabilirsiniz. Bu şartları taşıdığınız takdirde, kiralık aracı teslim alabilirsiniz.

Bkz: Kıbrıs Rent a Car Kiralık Araç Şartları

kibris-kiralik-arac-teslimat

Kıbrıs araç kiralama hizmeti bünyesinde yapılan kiralama işlemlerinde, araçlarımız Kıbrıs sınırları dışına çıkarılmamaktadır. Arabayı kiralarken imzaladığınız sözleşme süresinden önce araçlarımızı teslim ettiğiniz takdirde, ödemiş olduğunuz sözleşme bedelinin herhangi bir şekilde iade edilmesi söz konusu değildir. Sözleşmede yer alan kiralama süresi 2 saatten fazla geçtiyse eğer, ek ücret talep etme hakkına sahibiz. 2 saatten az olan gecikmeler içinse herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

Ercan Havalimanı’nda sadece sözleşme imzaladığınız süre zarfı için ödeme yaparak, muayenesi, kontrolleri düzenli olarak yapılan araçlarımızı gönül rahatlığıyla teslim alabilirsiniz. İlk hedefimiz her zaman siz müşterililerimizin memnuniyetidir. Memnuniyetin yanı sıra güvenliğiniz de bizim için önemli olan diğer bir konu. Araçlarımızın bakımları, kontrolleri uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Böylelikle Kıbrıs ziyaretlerinizi kiralık araçlarımızla güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Güvenin yanı sıra, Kıbrıs araç kiralama hizmeti veren şirketler arasında, en çok kiralık araç sayısına sahip olan bir firmayız.

Aracınızı teslim alırken ödediğiniz miktar, belirli zamanlarda farklılık göstermektedir. Kıbrıs Rent a Car olarak yılın belirli dönemlerinde siz müşterilerimiz için kampanyalar gerçekleştirmekteyiz. Kampanyalarımız hakkında bilgi almak için bizlerle online iletişime geçebilir veya sitemizde yer alan telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kiraladığınız araçları, Ercan Havalimanı’nda bulunan otoparkımızdan, sizlere rehberlik edecek uzman arkadaşlarımızın yardımıyla alabilir, yine Ercan Havalimanı’nda da teslim edebilirsiniz. Sizlere, en uygun fiyatlar ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak araç kiralama hizmeti sunmaktayız. Firmamız kurulduğundan beri olduğu gibi, bundan sonraki dönemlerde de güvenli, bakımlı, kasko sigortalı araçlarımız ve kurumsal bir firma oluşumuzla siz değerli müşterilerimize, araç kiralama konusunda hizmet vermeye devam edeceğiz.

Bütün Kıbrıs araç kiralama firmalarında olduğu gibi bizim de belirttiğimiz şartları taşıyorsanız ve araç kiralamak için yanınızda bulunması gereken belgelere sahipseniz, Ercan Havalimanı’nda bulunan otoparkımızdan kiraladığınız araçları teslim alabilirsiniz.

Bilgi sahibi olabilirsinizKıbrıs Ucuz Araç Kiralama