Kıbrıs Rent a Car, Kıbrıs’ta 2008 Yılından Bu Yana 12 Yıldır Kıbrıs’ın Güvenilir Araç Kiralama Firması.

| KibrisRentaCar.com

7/24 Online
Rezervasyon

Kuzey Kıbrıs
Ercan Havalimanı

Bilgi ve Rezervasyon
Kıbrıs Rent a Car

Kıbrıs’ta 2013 Hyundai i30 Araç Kiralama

Kiralık 2013 Hyundai i30

arac-hyundai-i30

Araç Teknik Özellikleri ve Kiralama Bedeli

  • Max. Yolcu Kapasitesi: 3+1 Kişi / 4 Kapılı
  • Otomatik Vitesli ve Klimalı
  • Ses Sistemi Direksiyon Kontrol Tuşları

Tasarım Devrimi ve Şıklığın Ötesi…

Hyundai’nin tasarım devriminden etkilenen modelleri arasında yer alan 2013 model Hyundai i30 iç tasarımda kullanılan deri malzemeler ile oldukça şık bir görünüme sahip.

Direksiyon sistemi üzerinde yer alan kontrol tuşları sayesinde sürüş konforunu arttıran araç iki farklı sürüş modu ile her durumda rahatlığı ön plana çıkıyor. Dar alanlarda yapılan manevralarda daha az yoran “Comfort Mod” ile daha sert bir direksiyon tutuşu saplayan “Sport Mod” yola göre tercih edilebiliyor.

Başarılı ses sistemi ile yolculukların keyfini arttıran Hyundai i30 yüksek eşya kapasitesi ile uzun yolculukların en önemli sorunlarından birisini ortadan kaldırıyor. Araçta bulunan panoramik cam tavan ile sıcak mevsimlerde ferah ve doğal bir serinleme elde etmek mümkün oluyor. Euro NCap testinden 5 yıldızla geçen Hyundai i30’un kabini çarpışma esnasında sağlamlığını koruması ile güvenilirliğini kanıtlıyor.

Kıbrıs Rent a Car araçlarımız içinde en şık ekonomik sınıf araçlarımızdan olan 2013 Model Hyundai i30‘larımız otomatik viteslidirler.

Kıbrıs tatilinizi pratik ve daha kolay park edebileceğiniz bu aracımız ile geçirmek size zaman kazandırır.

2013 Hyundai i30 kiralamak istiyor musunuz?

Top