Gelişimin kaçınılmazlığı ile müşteri memnuniyetini birlikte kurgulayan Kıbrıs Rent a Car, araç kiralama sektöründe yaptığı yatırımları gözden geçirirken Kıbrıs’ta gerçekleştirdiği projeleri ve müşterileri değerlendirerek karar vermeyi tercih ediyor. Bu sayede gelişimin tek taraflı olmaması sağlanıyor.

Teknolojiyi ve yenilikleri takip ederken bu yeniliklere bağlı oluşabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırarak müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik araçlar tahsis ediyor.

Her açıdan doğru adımlar atmayı hedefleyen Kıbrıs Rent a Car; müşteri odaklı çalışmalarında teknolojiyi ve gelişmeleri görmezden gelerek müşterilerine çağın gerisinde olan araçlar sunmayı ve çözümler üretmeyi reddediyor. Karşılıklı güven ve anlayışa dayalı kurduğu müşteri ilişkileri sayesinde Kıbrıs Rent a Car müşteri temsilcilerinin sunduğu kiralık araçların ve tekliflerin her zaman müşteri faydasına olduğu biliniyor. Güvenilir, yenilikçi ve anlaşma sürecine sadık kalan firmamız müşterilerinin hepsini Kıbrıs’ta kusursuz bir ulaşım deneyimi yaşatmak için çalışıyor.

Kurumsal >> Çevre Politikası

kibris-rent-a-car-musteri-odaklilik