Sizde Kıbrıs Rent a Car için Görüşlerinizi Yazabilirsiniz

79 + 3 =

Kıbrıs Rent a Car olarak müşterilerimizden aldığımız görüşleri bu sayfada yayınlıyoruz. Sizde bize fikir, öneri ve görüşlerinizi yollayabilirsiniz.

Sayın Cemal Bey ve Ekibi; Çok güzel ve eşsiz olan yavruvatanımız Kıbrıs'ta bir faaliyet nedeniyle bulunmak üzere 2 günlüğüne geldim. Sizleri internet üzerinden tanıma ve inceleme fırsatım oldum. Sizlerin ve ekibinizin göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ediyorum, bir sonraki Kıbrıs faaliyetinde hiç düşünmeden sizleri seçeceğimi ve iş arkadaşı çevreme de tavsiyelerde bulunacağımız ifade etmek istiyorum. Tekrar çok Teşekkürler... Saygılarımla...

Arif TULUK
Ankara
Ağustos 29, 2016
 

Sizden araç kiralarken tereddüt etmiştim, ama verdiğiniz aracın problemsiz olması tatilimizi güzel geçirmemize sebep oldu. Teşekkürler.

Ayhan Deniz
Muğla
Ocak 27, 2015
 

2015'in ekim ayında Kıbrıs'ı 5 gün firmanızın otomatik vitesli Hyundai i20 si ile gezdik. Kıbrıs'ı 1977 den sonraki 2. ziyaretimdi. Çok beğendik ve adayı Dipkarpaz'a kadar bu araçla adım adım çok rahat ve sorunsuz gezdik. Yine geleceğiz inşallah ve yine sizden araç kiralayacağız. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Ali Sinan Varlık
İstanbul
Mayıs 4, 2016
 

3 günlük Kıbrıs gezimde kullandığım araç kadar müşteri temsilcisi Bircan kardeşimizin de samimiyeti ve güleryüzlülüğü bizleri fazlası ile memnun etmiştir. Şirketinize ve Bircan kardeşimize teşekkür ederiz.

İsmail Gönbe
İstanbul
Mayıs 1, 2013
 

Havalimanındaki profesyonel ve güleryüzlü ekibinize teşekkür ederim, özellikle aracı veren personelin yakın ilgisi memnuniyet verici.

Zeki Turan
Mart 1, 2012
 

Uzun süredir "Kıbrıs Rent a Car" ile çalışıyorum, verdikleri kaliteli hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Hakan Demir
İstanbul
Nisan 26, 2012
 

Cemal Bey, bize rezerve ettiğimiz aracın bir üst modelini fark almadan verdi, kendisine teşekkür ediyoruz.

Mehmet Altınmakas
İzmir
Kasım 26, 2013
 

Verdiğiniz Hyundai i20 aracınızdan çok memnun kaldım bir dahaki sefere yine aynı aracı isterim. 🙂

Derya Kısa
İzmir
Ocak 27, 2013
 

Kıbrıs'ta Kıbrıs rent a car ile gezimizden çok memnun kaldık, teşekkürler.

Şükrü Noyan
Hatay
Ocak 27, 2014
 

Havalimanından aracınızı alıp bıraktığımız ana kadar süper bir tatildi, aracın sorunsuz olması en büyük memnuniyetimiz oldu.

Orhan Kaymaz
Bursa
Eylül 27, 2013
 

Tavsiyeniz üzerine aldığımız Hyundai Elentra'dan çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Fehmi Görsel
İstanbul
Temmuz 1, 2013
 

Özellikle Kıbrıs'daki tatil düşüncemizde ve araç, otel gibi ihtiyaçlarımızın giderilmesinde sergilediğiniz profesyonel ve yol gösterici tüm yaklaşımlarınız için içten teşekkür ederim.

İşlerinizde ki üstün başarıların devam etmesi dileğiyle...

Cemal BAYAR
İstanbul
Eylül 6, 2016
 

Verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkür ederim, Sertan beye selamlar...

Mehmet Ali Taşkan
Ankara
Ocak 27, 2015
 

Daha önceki K.K.T.C. Seyahatlerimde araç kiralaması yapmıştım gerek araçlarından,gerekse yaklaşımlarından çok memnun kalmıştım.

Ergün Vedat KARA
İSTANBUL
Temmuz 2, 2016
 

25 nisan 28 nisan 2016 tarihinde 20 kişiydik internet üzerinden araç talebinde bulundum fakat endişeliydim havaalanına indiğimizde aracımız bizi bekliyordu dönüşte yine aynı şekilde tamam zamanında almaya geldi ben ve arkadaşlarım memnun kaldık bize sorunsuz bir tatil yaşattıkları için teşekkürler başarılarının devamı diliyoruz.

Berra
İstanbul
Mayıs 4, 2016