kibrisrentacar.com Hakkında

kibrisrentacar.com; Kıbrıs Tatili Turizm LTD‘in tescilli markaları olup, kuruluşumuz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kayıtlı limited şirkettir. KKTC yasaları gereği devletin vermiş olduğu resmi yetki ve izinle “Kırmızı Plakalı” kiralık araçlarla KKTC’de kurumsal olarak hizmet vermektedir.

Tüm Eski ve Yeni Müşterilerimize Duyurumuzdur.

Kıbrıs’ta araç kiralama sektöründe 2007 yılından bu yana Kıbrıs Rent a Car adıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yılda ortalama 3 bin kişiye hizmet verdik ve bu ismi marka haline getirdik. Şimdi bu ismi ve adımızı kullanarak, biz olduğunu iddia eden firmalar ve kişiler olduğunun bilgisindeyiz ve biliyoruz ki “Taklitler Aslını Yaşatır”.

KIBRIS ve RENT A CAR kelimeleri bir ülkeyi ve sektörü temsil ettiğinden Ticaret Dairesi bize veya başka herhangi bir şirkete bu ismi tescil etmemektedir. Bu nedenle Kıbrıs’ta Kıbrıs Rent a Car isimli bir şirket veya kuruluş yoktur. Kıbrıs Rent a Car bir markadır. www.kibrisrentacar.com domainini kullanarak kıbrıs rent a car şirketiaraç kiralama hizmet markası olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Kuruluş ve büyüme sürecinde kıramadığımız fazla müşterilerimizi yönlendirdiğimiz diğer firma ve müşteri temsilcisi kişiler ile markamızın ve firmamızın herhangi bir bağlantısı veya iş ilişkisi kesinlikle yoktur. Bu süreçten sonra geçmiş zamanda çalışmış olduğumuz tüm Rent a Car firmalarıyla işbirliğimizi bitirmiş bulunmaktayız, bizim firmamızdan hizmet almaya devam etmek için rezervasyon ve diğer isteklerinizde bize ulaşabileceğiniz tek yer bu websitedir. Bundan sonraki Kıbrıs ziyaretlerinizde ve taleplerinizde görüşmek dileğiyle. Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımla
Cemal A.
KibrisRentaCar.com Yöneticisi

Kurumsal >> Hedefler ve Değerler

Araçlarımız ve Fiyatlarımız

Firmamızda bulunan kiralık araçlarımızın çeşitleri ve fiyatları için