Kıbrıs’ta 24 saat Taksi Hizmeti

Kıbrıs’a uçağınızdan hangi saattte inerseniz inin gideceğiniz yere her zaman ulaşabilirsiniz.  Gündüz ve gece tarifesi olarak iki tarife şekli bulunmakta ve taksimetre ile ücret belirlenmektedir.

Kıbrıs’ta şehirler arası yolculuk yapacaksanız Taksi hizmeti için pazarlık dahi yapabilirsiniz. Ancak yine de bu ücret çok da ucuz olmayabilir. Kıbrıs’ta en ekonomik seyahat biçimi kiralık arabalardır. Kıbrıs’a tatile gelecek olan turistlere taksi hizmetinden ziyade özellikle Kıbrıs Rent a Car şirketinden oto kiralama hizmeti almalarını tavsiye etmekteyiz. Eğer grup halinde seyahat edecekseniz büyük araç kiralama imkanı da bulunmaktadır.

Nüfusun büyük bir çoğunluğunun kendi arabasına sahip olmasından ve nüfus yoğunluğunun az olmasından dolayı şehir içi ve şehirler arası taşımacılık çok gelişmemiştir. Özellikle saat 6 dan sonra şehir içi ve şehirler arası toplu ulaşım imkanı yok denecek kadar azdır.

Ercan Havalimanı Taksi Servisi

Ercan Havalimanı’na uçağınızla iniş yaptıktan sonra istediğiniz yere taksiyle geçiş yapabilirsiniz. Ercan Havalimanı’nda da 24 saat taksi hizmeti verilmektedir. Günü birlik hizmetlerinizde taksi kullanabilirsiniz ancak ziyaretiniz uzun sürecekse araç kiralamanız en faydalı yol olacaktır.

Unutmayınız Kıbrıs’ta ekonomik ve kusursuz ulaşım deneyiminin tek anahtarı araç kiralamaktan geçmektedir.

Kıbrıs Rent a Car şirketinin konforlu kiralık tüm araçlarını https://www.kibrisrentacar.com/kiralik-araclar-fiyatlar linkini tıklayarak inceleyebilirsiniz.

kibris-mercedes-taksi

Kıbrıs Taksi hizmetinin fiyatları şu şekildedir;

Girne’den Ercan Havalimanı’na

Ercan Havalimanı’ndan  Lefkoşa’ya

Mağusa’dan Ercan Havalimanına

Şehir içi mesafelerde fiyatlar değişmektedir.

Kıbrıs’ta geçireceğiniz zamanın cebinize yansımasının daha ekonomik olmasını istiyorsanız Kıbrıs Rent a Car sitemiz üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Aracınız belirtiğiniz adrese otel, havalimanı, cadde sokak siz nerede iseniz ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

Bilgi sahibi olabilirsinizKıbrıs’ta Benzin (Petrol-Akaryakıt) Fiyatları