Dünyanın hangi ülkesinden, hangi şehrinden gelirseniz gelin; Kıbrıs’ta mutlaka gezilecek görülecek yerler fazlasıyla mevcuttur. Ziyaretçi ve gelip burada uzun süreli tatiller gerçekleştirme imkanı bulanlar için Kıbrıs, muhteşem plajları, uçsuz bucaksız koyları ve eğlenceli anlarıyla en önemli tatil mekanlarından biridir. Kiraladığınız bir araçla birlikte Kıbrıs’ın tüm eğlenceli noktalarını, ıssız koylarını ve çok daha fazlasını gönül rahatlığı ve konfor içerisinde ziyaret edebilmenizin yanı sıra oldukça güvenli ve problemsiz vakitlerde geçirebilmeniz mümkündür.

Kıbrıs Rent A Car şirketimizden aldığınız bir araçla bütün plajları ziyaret etme isteğinizin olduğunu varsayarsak; tüm plajlardan ve limanlardan Kıbrıs’ta yat turları hakkında bilgiler edinebileceğiniz gibi aşağıda sıralayacağımız bilgiler ışığında da bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Kıbrıs araç kiralama faaliyetlerimiz kapsamında müşterilerimizin en çok ziyaret etmek istediği plajların başında Altın Kumsal gelir. Burada mitolojik açıdan oldukça önemli dokular ve noktalar yer aldığı için, koylarına uzanmak ve buraları görmek de son derece önemlidir. Bu sebeple buradan yapılan tekne turlarına katılmalı, eşsiz ve büyüleyici dokuya tanıklık etmelisiniz. Bu plajdan yapacağınız yat turları kapsamında, isterseniz günlük isterseniz de haftalık olarak seyahatlere çıkabilirsiniz. Böylelikle tüm koyları, oldukça sakin ve dinlendirici mitolojik dokuları ziyaret etme fırsatının yanında eğlenceli yat aktivitelerine de katılabilirsiniz.

Bu yat aktivitelerinin içerisinde dans partileri, karaoke partileri, dalış organizasyonları, barbekü partileri ve daha birçok tematik eğlence çeşidi de yer almaktadır. Gerçekten keyifli ve eğlenceli bu serüvenin, çeşitli fiyatlandırmaları ve ödeme seçenekleri de mevcuttur. Hangi firmayla yat turuna çıkacağınıza bağlı olmakla beraber, kalacağınız gün sayısı, yararlanmak istediğiniz aktiviteler gibi seçenekler kapsamında farklı ücretlendirmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle Kıbrıs araç kiralama şirketi olarak kesin bir fiyat verebilmek yerine fiyat aralığı vermeyi tercih ediyoruz. Ayrıca bu fiyat skalasının aktiviteyi gerçekleştirmek istediğiniz döneme ve tarihe göre de değişeceğini bilmeniz gerekmektedir. Çünkü yat organizasyonu düzenleyen işletmeler yılın belirli ayları ve günlerinde farklı fiyat politikalarına ya da kampanyalarına yönelebilmektedirler. Buna rağmen, oldukça uygun fiyatlı yat turlarının yapıldığını da bilmenizi isteriz. Kişi başı 30-40 TL ile başlayan ücretlendirmeler 2000 TL’ye kadar uzanabilmekte, bazen de seçeneklerinize ve ücretlerin ödeme şekillerine bağlı olarak değişebilmektedir.

kıbrıs yat turlarıKıbrıs’ta yat turlarının uğrak noktaları genellikle koylar, eğlencenin doruklarda yaşanacağı eşsiz mavi sular ve tarihi ya da görsel kalitesi nedeniyle önem arz eden mitolojik noktalardır. Bu yat turları kapsamında, yalnızca günlük veya haftalık değil, saatlik olarak düzenlenen organizasyonlara da katılmanız mümkündür. Bazen oteller ve kalınan yerlere bağlı olarak gerçekleştirilen eğlenceler bulunurken, bazen de bağımsız olarak geziler düzenleyen organizasyon firmalarının yer aldığı Kıbrıs’ta tüm seçenekler için bir çözüm mutlaka bulunmaktadır.

Kıbrıs Rent A Car firması olarak Kıbrıs araç kiralama faaliyetleriniz için yardımcı olabileceğimiz gibi sizlere bu hizmeti en uygun fiyatlardan sunmaya da özen gösteriyoruz. Müşteri memnuniyeti sağlamak, Kıbrıs’ı ziyaretçilerimize ve tatilcilere güzel tanıtabilmek adına daima büyük çaba sarfediyoruz. Firmamızdan araç kiralama faaliyetleri gerçekleştirecek ya da gerçekleştirmeyi düşünen tüm kişiler için aynı özeni gösteriyoruz. Yardımcı olabileceğimiz her konu ve problem üzerine acil ve yerinde çözümlemeler üreterek, sektörde uzun soluklu bir profesyonellik sergilemeye de devam ediyoruz. Buradan hareketle tüm ihtiyaçlarınız noktasında profesyonel ekibimizle, isterseniz yat turları hakkında, isterseniz trafik kuralları ve radarlar noktasında yada gezilmesi gereken yerler dahilinde bile bilgi paylaşımında bulunuyoruz. Kıbrıs’ı ziyaret edecek, etmeyi düşünen herkes için Ercan Havalimanı Rent A Car noktamızda, havalimanının hemen çıkışında sizlerleyiz.

Bilgi sahibi olabilirsiniz Kıbrıs’ın En Ünlü Plajları