kibris-rent-a-car-sirketleri

Kıbrıs rent a car şirketleri içerisinde en önemli, güvenilir ve çok uygun fiyatlı araba kiralama imkanı sağlamakta olan araç kiralama markası Kıbrıs Rent a Car –> www.kibrisrentacar.com şirketi vardır.

Kıbrıs Rent a Car Şirketinin Özellikleri:

Otomobil kiralama sektöründe müşteri memnuniyetini kusursuz sağlamak için bir çok seçenek sunar. Bu seçenekler içerisinde, havalimanına kiraladığınız aracın getirilmesi ve dönüşte aracınızı tekrardan havalimanında bırakma imkanıdır.

Kıbrıs Rent a Car Ford ve Hyundai araçları üzerinden siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Kıbrıs Rent a Car, Kuzey Kıbrıs’ta Rent a Car şirketleri arasında en çok araca sahip firmalardan biridir. Filosu içerisinde Ford ve Hyundai Marka Yeni model kiralık araçları vardır. Çok sayıda bulunan bu Hyundai ve Ford araçları ile size en kaliteli ve güvenilir araçları sunmayı hedeflemektedir.

Kıbrıs Rent a Car Araçlarının Özellikleri

Araçların genel özelliği otomatik vitesli olmalarıdır. Kıbrıs’ta sürüş güvenliği ve rahatlığı sağlamak amacıyla otomatik vitesli araçlar yoğun şekilde tercih edilmektedir. Ayrıca araçların en büyük özelliklerinden birisi de yeni model olmalarıdır.

Kıbrıs Rent a car şirketinin araçları Kıbrıs araç kiralama sektöründe yer alan şirketler içerisinde en üstün özelliklere sahip araçlardır.

Kıbrıs’ta kiralanan araçların önemli özelliklerinden birisi limitsiz kilometre sürüşüne sahip olmasıdır. Kıbrıs Rent a Car şirketi ise müşterilerine herhangi bir kilometre sınırlaması getirmez ve Ercan Havalimanı içerisinde otoparkı da bulunmaktadır.

Kıbrıs Rent a Car şirketinin en önemli özelliklerinden birisi de internet aracılığı ile web sitesi üzerinden rezervasyon yapılabilmesidir.

Kıbrıs Rent a Car Şirketi ve Araçlarıyla Aynı Özelliklere Sahip Önemli, Güvenilir Rent a Car Markaları

Bütün Kıbrıs Rent a Car şirketleri resmi olarak devletin izniyle çalışmaktadır. Araçların plakalarında özel olarak “Z” harfi eklenir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti uluslararası alanda tanınmadığı için; bilinen büyük rent a car şirketleri. Örneğin; Avis Kıbrıs Rent a Car, Budget Kıbrıs Rent a Car, Sixt Kıbrıs Rent a Car, Europe Kıbrıs Rent a Car vb. gibi şirketlerin  ofisleri yoktur.

Bilgi sahibi olabilirsiniz Kıbrıs Rent a Car Magosa

Kıbrıs'ın Güvenilir Rent a Car Markası Şirketimizin

kibrisrentacar-otopark-1
kibrisrentacar-otopark-5