Girne, Kıbrıs’ın en güzel ve en hareketleri turistik merkezidir, Girne’ye ulaşmanın ve Girne’deki tarihi yerleri gezmenin en ucuz ve ekonomik yolu araç kiralamanızdır. Kıbrıs Rent a Car Girne hizmetimiz ve Girne hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki yazılarımıza göz  atabilirsiniz…

girne
girne-kibris

Rent A Car Girne

Son yıllarda Türkiye dışına çıkmak ve tatilinizi biraz daha lüks yapmak istediğinizde, Kıbrıs kapılarını sonuna kadar açar. Kıbrıs, çok farklı ...

Girne’de Gezilecek Önemli Yerler

Girne Kuzey Kıbrıs’ın turizm kentidir. Turistler en çok Girne’yi tercih ederek, bu bölgedeki bir çok otelde konaklamaktadırlar. Girne’nin en güzel yeri Girne Yat Limanı’dır.  Gezilmesi ve görülmesi gereken yerleri arasında Girne Kalesi, Batık Gemi Müzesi, Bellapais Manastırı, Yavuz Çıkartma Plajı, Karaoğlanoğlu Şehitliği ve St. Hilarion Kalesi vardır.

Mutlu bir Girne deneyimi için oto kiralama hizmeti şart…

Girne oto kiralama hizmetlerinin müşteri odaklı en iyi firması Kıbrıs Rent a Car ofisimiz Girne’dedir. Girne’de araç kiralamak için geçerli sürüş ehliyetinizin ve kimliğinizin yanında olması yeterlidir. Girne’de araç kiralamak için 25 yaşından büyük olmanız gerektiğini de bilmelisiniz.

Kıbrıs Rent a Car, Girne otellerinden birinde konaklıyorsanız aracınızı ücretsiz olarak otelinize getirebilir. Girne’ye gelmeden önce sizi Ercan Havalimanı’nda da ücretsiz karşılayabiliriz.