Tüm güzellikleri ve özel mekânları ile gezilmeye ve keşfedilmeye değer Kıbrıs’ta seyahat etmek için toplu ulaşım kanalları yetersiz kalmaktadır. Mesai saatleri dışında işlemeyen toplu ulaşım nedeni ile en akılcı ve rahat çözüm araç kiralama olmaktadır.

Kıbrıs Rent a Car firması olarak birçok seçkin müşteriye sunduğumuz ekonomik fiyatlı ve avantajlı çözümlerimizden biri de Ercan Havalimanı araç kiralama hizmetidir.

(Bkz: Kıbrıs Rent a Car’ın Müşteri Yorumları)

Seyahat öncesi ya da seyahatiniz sırasında firmamızın web sayfası üzerinden yaptıracağınız online veya telefon rezervasyonu ile konusunda uzman müşteri temsilcimiz sizi Ercan Havalimanında karşılayarak pratik şekilde araç teslimin işleminiz yapmaktadır.

Ercan Havalimanı Araç Kiralama Uygulaması

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti trafik uygulamaları ve trafik işaret levhaları tamamen Türkiye’de ki uygulamaları aynı olmakla birlikte farklılık oluşturan tek nokta trafiğin sol şerit üzerinden işlemesidir. Birçok ülkeye oranla gayet rahat olan Kıbrıs trafiğinde araç kullanmak oldukça keyifli ve farklı bir deneyimdir.

Türkiye Cumhuriyeti ve diğer tüm ülke yasalarına göre hak kazanılmış tüm ehliyetler KKTC sınırları içinde geçerlidir. Pratik sözleşme uygulamamız ile Ercan Havalimanı araç kiralama işlemlerinde ehliyetiniz ve kimliğinizin yanınızda bulunması yeterli olmakta ve kolayca dilediğiniz aracınızı teslim almaktasınız. Müşterilerinin Kıbrıs seyahatlerini keyifli ve konforlu kılmayı amaçlayan firmamız, tüm müşterilerini konukları gibi görmekte ve bu anlayış içinde hizmet vermektedir.

Ercan Havalimanı’nda hemen teslim alabileceğiniz 7/24 rezervasyon imkanıyla kiralayabileceğiniz tüm model kiralık araçları ve fiyatları sitemizden de inceleyebilirsiniz.

Sektördeki deneyim ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimize bağlı olarak üst düzey kalitede hizmet sunmaktayız. 2013 model konforlu araçlarımız ile araç teslim ve iade uygulamalarında müşteri açısından kolay çözümler oluşturmaktayız. Otelinizde ya da Ercan Havalimanı’nda araç kiralama için gerekli işlemlerin yapılması sağlanmakla birlikte mobil POS cihazı uygulaması ile dilediğiniz yerde kredi kartı ile ödeme avantajına sahip olmaktasınız.

Bilgi sahibi olabilirsinizKıbrıs Rent a Car

ercan-havalimani-otopark
ercan havalimanına nasıl ulaşılır
Kıbrıs'ta Araç Kiralama