Ercan Havalimanı yenilenen yüzü ve binası ile çok daha büyük bir hizmet kapasitesine kavuşmayı hedefliyor. Yıllık ortalama 4 milyon yolcu kapasitesine sahip olan havalimanı şimdiki haliyle de yolcuların her ihtiyacını rahatlıkla karşılayabileceği bir alt yapıya sahip.

ercan-havalimanı-döviz

Ülke ekonomisinde oldukça önemli bir yere sahip olan turizm için sürekli yatırım yapan Kıbrıs gelen her yolcunun yüksek memnuniyete sahip olmasını hedefliyor.

Ercan Havalimanı’nda döviz bozdurabilirsiniz, alışveriş yapabilirsiniz, ibadet alanlarında ibadet yapabilir hatta yeşil dinlenme alanında konforlu bir şekilde dinlenebilirsiniz. Tüm bunlar bir havalimanında olması gereken özellikler olmasının yanı sıra Ercan Havalimanı’nın yolcu odaklı hizmet anlayışı ile seviyesini yükselterek sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır.

Önemli: Ercan Havalimanı hakkında önemli bilgileri keşfetmek için www.kibrisrentacar.com/ercan-havalimani linkini tıklayınız.

Kıbrıs’ta Konfor Yaşayın

Kıbrıs her anlamda konfor sunan ve bunu oldukça başarılı bir şekilde yapan tatil noktaları arasında ön sıralarda yer alıyor. Bölgenin odağında turizm olması konforu ve kaliteyi bölgede yaşayan ve çalışan herkes için zorunluluk haline getiriyor. Hizmet sunan firmaların bu alanda yaptığı çalışmalar da Kıbrıs’ın turizm açısından daha çok kalkınmasını destekliyor.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti resmi para birimi Türk Lirası olduğundan dolayı Ercan Havalimanı’nda döviz bozdurabilirsiniz. Türkiye’den farklı bir lokasyondan ülkeye gelenler ve Türkiye aktarmalı uçuşu olan yabancılar daha havalimanından çıkmadan nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Bölgenin para birimi ile ilgili soru işaretlerini ortadan kaldırmak için ufak bir araştırma yapmak da yeterli oluyor. Kıbrıs’ta trafiğin İngiltere’de olduğu gibi sol şeritten olması para birimi ile ilgili de soru işaretleri oluşabiliyor.

Havalimanı Hizmetleri ile Konfor Yaşayın

Ercan Havalimanı sunduğu farklı hizmetler ile yolcuların uçuş bekleme süresi ne olursa olsun konforlu zaman geçirmesini sağlıyor. Hem gelen hem de giden yolcular Duty Free mağazalarında isterlerse kendi kullandıkları para birimi ile isterse Türk Lirası ile alışveriş yapabiliyor.

Kıbrıs Ercan Havalimanı’nda alışveriş yapmak, dinlemek ve uçuş beklerken konforlu zaman geçirmek havalimanın sunduğu hizmetlerle mümkün oluyor. Siz de bölgeye gelirken yanınızda döviz ile geldiyseniz Ercan Havalimanı’nda döviz bozdurabilirsiniz. Havalanında hizmet veren mağazalardan, kafelerden ve restoranlardan kredi kartı ve nakit ile alışveriş yapabilir, hizmet alabilirsiniz.

Bilgi sahibi olabilirsiniz Ercan Havalimanı’nda Kafeteryalar