Son yıllarda Türkiye dışına çıkmak ve tatilinizi biraz daha lüks yapmak istediğinizde, Kıbrıs kapılarını sonuna kadar açar. Kıbrıs, çok farklı bir yerleşim yeridir. Yaz aylarında tatil için, kış aylarında ise dinlenme veya gezmek adına gerçekten gidilebilir yerlerden birisidir. En büyük özelliği de hem yaz hem de kış aylarında aktif olmasıdır. Böylesine güzel bir yerde yaşamak herkes istediği gibi, gezmek için de Kıbrıs talep edilmektedir.

girne-rent-a-car

Kıbrıs’ın Turistik Şehri Girne’de Rent A Car Hizmeti

Günümüz koşullarına bakıldığında Kıbrıs’a gelen birçok insanın yaşadığı en büyük sıkıntılardan birisi de, araba ihtiyacıdır. Herkes, kendi şehrinde ki araçlarını bırakıp geldiği Kıbrıs’ta pek de hızlı bir ulaşımdan faydalanamadığı ve bu ulaşıma yeteri kadar alışık olmadığı için yabancılık çekmektedir. Ancak bu durumdan sizleri kurtaracak olan Rent a car Girne firmamız Kıbrıs Rent a Car markamızla ister Girne’de isterseniz de Lefkoşa’da olun; kusursuz araç kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Girne’de en büyük araç kiralama firması olarak tanınan Kıbrıs Rent a Car, son yılların en iyi rent a car hizmetlerini sunduğu gibi %100 müşteri memnuniyeti sağlar. Bu sayede, her yıl Kıbrıs’a gelen misafirlerimizin araç ihtiyaçlarında bir telefon ile siparişlerini de verebildiklerini bilmelisiniz.

Sadece bir telefon ya da internet üzerinden bir tık kadar uzağınızda olan firmamız ile sizlerde araç kiralama hizmetlerimizden faydalanabilir, Kıbrıs’a gelmeden önce de istediğiniz her zaman internet üzerinden online olarak rezervasyon verip, aracınızı hazır hale getirtebilirsiniz.

Girne gezinizi mükemmel bir şekilde geçirip ulaşım sorununuzu işkenceye dönmekten kurtarabilirsiniz. 

Rent a car Girne’de ki yerimiz, sizlerin araç ihtiyaçlarınızı giderecek bir portföye sahiptir. Geniş bir portföye sahip olan firmamız aracılığıyla, dilediğiniz her zaman araba problemlerinizi giderebilirsiniz. Doğrudan sipariş verdiğiniz gibi aracınızı ücretsiz olarak kapıya kadar getirilmesini dahi talep edebilirsiniz. Bkz: Kıbrıs Rent a Car araç filosu

Kıbrıs Girne’de Güvenli Araç Kiralama

Her ne kadar Türkiye’ye bağlı olsa da, Türkiye’nin topraklarından ayrı bir yerde ada olarak bulunan Kıbrıs’a geldiğinizde, tatilinizi veya gezme turlarınızı yaparken ihtiyacınız olan arabayı bulabilmek için güvenli bir firma ile çalışmalısınız.

2007 yılından bu zamana kadar da en iyi hizmeti sunmak adına her geçen gün kendini geliştiren ve büyüyen Kıbrıs Rent a Car’ın Girne’de bulunan ofislerine gelebilir, ihtiyacınız olan her türlü araba sorunlarınızı gidermek için görüşebilirsiniz. Dilediğiniz takdir de telefon ile görüşerek de rent a car hizmetinden yararlanabilir veyahut internet sayfamızdan da siparişinizi online rezervasyon edip, aracınızı ayırttırabilirsiniz.

Mavi Akdeniz’in yeşil adası Kıbrıs, dünya üzerinde gezilmeye değer yerlerin başında gelmektedir. Eşsiz doğası, denizi, güneşi, renkli gece hayatı, tarihi ve kültürel zenginliklerinim yanı sıra özel ve özgün yemekleri ile adeta bir cennet olan Kıbrıs, her türlü zevke hitap etmektedir.

Gecesi ve gündüzü ayrı ayrı güzellikler barındıran Kıbrıs’ta gezilecek ve keşfedilecek birçok alan yer almaktadır. Toplu taşıma sisteminin yeterli olmadığı ve mesai saatleri dışında toplu taşıma hizmeti sağlanamadığı Kıbrıs’ta rahat ve sorunsuz ulaşım için en akılcı çözüm araba kiralamadır.

Girne Rent a Car Firmaları

Muhteşem güzellikteki KKTC şehirlerinden biri olan Girne oto kiralama firmaları ile çok daha özel ve bağımsız seyahatler yapmanıza olanak sağlamaktadır. Güneyinde Beşparmak Dağları ve kuzeyinde ise boylu boyunca Akdeniz’e uzanmış olan Girne Kıbrıs Adası‘nın en gözde tatil beldelerinden biridir. Kentin doğal ve tarihi güzellikleri ile birlikte adaya özgü yemekleri de beğeni görmektedir.

İş ya da turizm amaçlı seyahatlerinizde ulaşım özgürlüğü sağlamak amaçlı faaliyet göstermekte olan Kıbrıs Rent A Car olarak Ercan Havalimanı’nda sizi karşılayan uzman temsilcilerimiz dilediğiniz aracın teslimini yapmaktadır. Teslim ve iade konusunda müşterileri tercihlerini genişletmiş olan araç kiralama firmamız, bu hizmetleri için ek bir ücret talep etmemektedir. Ayrıca oteliniz ya da havalimanı gibi dilediğiniz alanlarda mobil POS cihazı ile ödeme yapabilme avantajını da sunmaktayız.

Girne Araç Kiralama Uygulaması

Kıbrıs sınırları içinde uygulanan sol şerit trafiği dışında tüm trafik uygulamaları ve trafik işaret levhaları Türkiye Cumhuriyeti ile bire bir aynıdır. Türkiye Cumhuriyeti ve diğer ülke yasaları çerçevesinde edinilmiş her ehliyet türü Kıbrıs’ta da geçerli olmaktadır. Kıbrıs adası içinde yer alan Girne oto kiralama hizmeti ile tüm Kıbrıs’ın konfor içinde görülmesine olanak sağlamaktadır. Özellikle Girne ve Lefkoşa gibi şehirler ve çevrelerinde yapacağınız her türlü seyahat için araç kiralama şirketi olarak deneyimli ve uzman kadromuz ile kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Gezilecek ve keşfedilecek birçok güzelliğin yer aldığı Kıbrıs’ta Girne oto kiralama hizmetinden sorunsuz yararlanmanız amacı ile 7/24 hizmet sunan Ercan Havalimanı Rent a Car şirketimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Kuruluşundan bu yana çok sayıda seçkin müşterisine üstün hizmet sunmanın yanı sıra kaliteli hizmet anlayışı ile sektördeki diğer firmalara da öncü olmaktadır.

Girne Rent a Car ihtiyacınızı karşıladıktan sonra bize kalan iyi bir Girne tatili dileklerimizdir. 

Tatilinizin arzu ettiğiniz gibi geçmesi dileğiyle…