Kıbrıs Magosa’yı gezilecek yerler arasında değerlendirecek olan tatilciler küçük bilgiler.

Magosa’da konaklayabileceğiniz bir kaç tane otel vardır. Gezilebilecek yerler arasında önemli olarak Lala Mustafa Paşa Cami ve Namık Kemal Zindanı vardır.

Magosa eski zamanlarda ticari bir liman kenti olarak kurulmuştur. çok eski bir tarihe sahip bu şehirde görülmesi gereken en önemli yerlerden birisi Salamis Harabeleri‘dir. Lala Mustafa Paşa Camisi olarak adlandırılan ve kullanılan St. Sophia Katedrali de önemli ve görülmesi gereken bir mimari eserdir.

magosa araç kiralama Kıbrıs Rent a Car Magosa

Kıbrıs’ın doğusunda bulunan liman şehri Magosa görülmesi gereken yerlerden biridir. Buraya gitmek ve görmek istiyorsanız en ekonomik araç kiralamaktır.

Kıbrıs Rent a Car ile Magosa’da Araç Kiralama

Magosa’da sorunsuz bir ulaşım deneyimi yaşamak istiyorsanız Kıbrıs Rent a Car şirketi bir telefon kadar uzağınızdadırMagosa’da araç kiralamak için bizi arayabilirsiniz, ücretsiz olarak kaldığınız otele veya adrese aracınızı getirebiliriz.

Magosa’da Keşfedilecek Yerler

  1. Lala Mustafa Paşa Camisi
  2. Salamis Harabeleri
  3. Kapalı Bölge ‘Maraş’
  4. Surlar içi
  5. Namık Kemal’ın Zindanı

Magosa’da rent a car ihtiyaçlarınızın en güvenilir karşılığı olan Kıbrıs Rent a Car şirketimizden araç kiralamak için bizi arayabilirsiniz veya online rezervasyon yapabilirsiniz.

Bilgi sahibi olabilirsiniz Kıbrıs’ın Geleneksel Festivalleri