Kıbrıs Rent a Car olarak Magaso’dan bahsetmeden önce Kıbrıs’ın bu önemli beldesi olan Magosa’yı gezilecek yerler arasında değerlendirecek olan tatilciler küçük bilgiler vermenin doğru olduğunu düşündük.
____________________

  • Magosa’da konaklayabileceğiniz bir kaç tane otel vardır. Gezilebilecek yerler arasında önemli olarak Lala Mustafa Paşa Cami ve Namık Kemal Zindanı vardır.
  • Magosa eski zamanlarda ticari bir liman kenti olarak kurulmuştur. Çok eski bir tarihe sahip bu şehirde görülmesi gereken en önemli yerlerden birisi Salamis Harabeleri‘dir.
  • Lala Mustafa Paşa Camisi olarak adlandırılan ve kullanılan St. Sophia Katedrali de önemli ve görülmesi gereken bir mimari eserdir.
mağusa

Kıbrıs’ta uzun yıllardır rent a car hizmeti veren şirketimize gelen taleplerden analiz ettiğimiz kadarıyla Kuzey Kıbrıs’ın doğusunda bulunan liman şehri Magosa bölgesi çok özel bir bölge.

Belki de define bölgesidir bilemiyoruz ☺ ☆
Ancak oraya gitmek için en ekonomik yol nedir bunu biliyoruz. Tabi ki araç kiralamak. Kiralık aracınızı hemen ayırtıp Magusa macerasına hazır olmak için tıklayınız ☞ Kıbrıs Rent-A-Car

Ama her yıl yüzlerce kişinin araç kiralayarak ziyaret ettiği Magusa, Kıbrıs’a tatil için gelenlerin kesinlikle görmesi gereken yerlerden biridir.

Kıbrıs Rent a Car ile Magosa’da Araç Kiralama

Magosa’da sorunsuz bir ulaşım deneyimi yaşamak istiyorsanız Kıbrıs Rent a Car şirketi bir telefon kadar uzağınızdadırMagosa’da araç kiralamak için bizi arayabilirsiniz, ücretsiz olarak kaldığınız otele veya adrese aracınızı getirebiliriz.

Magosa’da Keşfedilecek Yerler

  1. Lala Mustafa Paşa Camisi
  2. Salamis Harabeleri
  3. Kapalı Bölge ‘Maraş’
  4. Surlar içi
  5. Namık Kemal’ın Zindanı

Magosa’da rent a car ihtiyaçlarınızın en güvenilir karşılığı olan Kıbrıs Rent a Car şirketimizden araç kiralamak için bizi arayabilirsiniz veya online rezervasyon yapabilirsiniz.

Bilgi sahibi olabilirsiniz Kıbrıs’ın Geleneksel Festivalleri