Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne seyahat edenler tarafından en çok tercih edilen ulaşım yolu hava yoludur. Ercan Havalimanı’nı ülkenin en yoğun 3 bölgesinin tam ortasında yer alır ve herkes için etkili bir ulaşım çözümü sunar. Bölgeye ulaşım konusunda farklı hizmetler sunan Kıbrıs Rent a Car’dan araç kiralayabilir ya da havaalanı transfer hizmeti alabilirsiniz.

Bkz: Kıbrıs’ta Kiralık Araçlar ve Ücretleri

ercan-havalimani-ucak-beklerken-yapilacaklar

Konforlu bir şekilde havaalanına ulaşım sağladıktan sonra uçuşunuzu da aynı konforla bekleyebilirsiniz. Ercan Havalimanı’nda uçak beklerken neler yapabilirsiniz? sorusuna cevap olarak verilecek pek çok alternatif mekan bulunmaktadır. Yenilenen yüzü ile havalimanının hem kapasitesi arttı hem de daha konforlu bir hizmet anlayışı elde etti.

Dünyaca Ünlü Markalar Ercan Havalimanı’nda

Her damak zevkine hitap edecek mekan çeşitliliğine sahip olan Ercan Havalimanı konuklarını konfor ve kalite ile ağırlıyor. İstediğiniz pek çok menüyü rahatlıkla bulacağınız havalimanında dünya mutfaklarından fast food restoranlara kadar pek çok seçenek arasında tercih yapabiliyorsunuz. Yola çıkmadan önce hoş bir kahve içebilir ya da günün saatine göre kahvaltı, öğle ya da akşam yemeğinizi Ercan Havalimanı’nın keyifli ortamında yiyebilirsiniz. Ercan Havalimanı’nda uçak beklerken neler yapabilirsiniz? sorusuna en lezzetli cevapları veren Ercan Havalimanı’nda keyifli saatler sizi bekliyor.

Önemli: Ercan Havalimanı’nı her şeyiyle keşfetmeye ne dersiniz?  www.kibrisrentacar.com/ercan-havalimani linkini tıklayınız.

Alışverişin Keyfi

Ercan Havalimanı aynı zamanda pek çok Duty Free mağazasına ev sahipliği yapıyor. Pasaport ve son polis kontrolü sonrasında bulunan bekleme salonun üst katında bulunan mağazalarda sigara, alkollü içecek, kozmetik ya da giyim gibi farklı alanlarda alışveriş yapmak mümkün oluyor. Duty Free mağazalarından sigara ve içki alımları belirli sınırlara sahip olsa da kozmetik, giyim, mücevher gibi ürünlerle ilgili genel bir sınır bulunmuyor. Alışveriş yapabileceğiniz pek çok dünya ünlü markaya ait mağaza ve stant Ercan Havalimanı’nın 17000 metrekareyi aşan alanında hizmet veriyor. Uçak beklerken istediğiniz gibi keyifli vakit geçirmeniz için gereken her hizmeti sunan havalimanı Ercan Havalimanı’nda uçak beklerken neler yapabilirsiniz? sorusu için birbirinden keyifli seçenekler sunuyor. Yenilenen yüzü ve konsepti ile eskisine göre çok daha kaliteli zaman geçirmeyi mümkün kılan havalimanı Kıbrıs seyahatinin keyifli bir şekilde bitmesini sağlıyor.

Bilgi sahibi olabilirsiniz Ercan Havalimanı Hamile ve Hasta Taşımacılığı Hizmeti