Kıbrıs’ta Petrol (Akaryakıt) Fiyatları

kibris-kpet-akaryakit-istasyonu

Kıbrıs’ın en gözde araç kiralama şirketi Kıbrıs Rent-A-Car olarak Kıbrıs’ta benzin fiyatlarını araç kiralayan kişilerin penceresinden değerlendirmeye çalışacağız. Rent a Car şirketi olarak araç kiralama fiyatları noktasında kişilerin benzin fiyatları ve Kıbrıs’ta petrol fiyatlarını düşünmek gibi bir dertleri bulunmuyor.

Kıbrıs birçok dünya ülkesinde olduğu gibi uygun fiyatlı petrolüyle de bilinmektedir. Türkiye’ye oranla yarı yarıya fiyatlardan benzinler satışa çıkarılmakta ve kullanıma sunulmaktadır. Dolayısıyla Türkiye’ de litresi 4.5 TL civarında seyreden yakıtların Kıbrıs sınırları dahilinde 2.5 TL veya 3 TL gibi tutarlardan satışı gerçekleştirilmektedir.

Buradan hareketle araç kiralama hizmeti edinmiş müşterilerimiz, gidecekleri yerlere yakacakları yakıtı düşünmeden, tamamen problemsiz ve rahat bir şekilde gidebilmektedirler. Yolculukları sırasında Kıbrıs’ın birçok noktasında yer alan ve özellikle fiyatları birbirine çok yakın olan benzin istasyonlarından yakıtlarını alabilmektedirler.

Petrol fiyatlarındaki düşüşten kaynaklı bu fiyat seçeneği özellikle Türkiye’ den gelen misafirlerimiz için büyük önem arz etmektedir.

Türkiye’de hakim olan yüksek petrol fiyatları ve bunun doğrudan yakıtlara yansıması nedeniyle, akıllarda hep bu yönde soru işaretleri bulunmaktadır. Ancak Kıbrıs’ın bu yönde çok ciddi bir potansiyeli mevcuttur.

Türkiye’ye göre çok çok uygun fiyatlardan satışa çıkarılan akaryakıtlar, Kıbrıs’ın hemen hemen her noktasında aynı fiyat aralıklarıyla satılmaktadır.

Misafirlerimizin Kıbrıs’ın her noktasına gidişte, bu nedenle araçlarının yakıtlarını kontrol etmelerine, yakıtların maddi boyutunu düşünmelerine de gerek kalmamaktadır. Buradan doğan bir rahatlık nedeniyle de Kıbrıs’ın tüm eğlenceli dakikalarına hızlı adımlarla ilerlediklerini aktarmak mümkündür. Yasal kumarhaneler, eşsiz plajlar, adrenalinin dorukta olduğu yamaç paraşütü noktaları, tarihi mekanları, enfes lezzetleriyle Kıbrıs’ın ruhuna böylelikle ortak olabilmektedirler.

Kıbrıs sınırları dahilinde ihtiyacınız olabilecek her türlü ulaşım probleminizi Kıbrıs Rent a Car şirketi olarak www.kibrisrentacar.com/kiralik-araclar-fiyatlar linkinde bulunan araç filomuz ve ivedi, yerinde çözümler üreterek tatilinizin pürüzsüz ilerlemesine katkıda bulunabiliyoruz. Müşteri memnuniyeti, hem de bütçe durumu gözeterek her kesime ve bütçeye hitap edecek çalışmalar gerçekleştiriyor, Kıbrıs’ın sektöre yön veren firmaları arasında yer almaya devam ediyoruz.

Bilgi sahibi olabilirsinizKıbrıs’ta Neden Araç Kiralanmalı

kibris-alpet-akaryakit