Yolculuk esnasında en çok ihtiyaç duyduğumuz şeylerden biri hiç şüphesiz kafeteryalar, restoranlar hatta küçük bir büfe bile çoğu zaman kurtarıcı olabiliyor. Evden aceleyle çıkanlar yolculuk öncesi bir şeyler atıştırmak isteyenler veya yolculuk sonrası yorgunluğunu atmak için bir fincan kahve ya da çay içmek isteyenler için bulunmaz bir nimet. Özellikle bir yerden başka bir yere yolculuk yapanlar hemen internetten küçük bir araştırma yaparak yolculuk yapacakları havalimanı içinde veya yakınlarında bulunması muhtemel kafeteryaları, restoranları araştırmaya koyulurlar. İşte Ercan Havalimanı’nda Kafeteryalar da bunlar için adeta birer biçilmiş kaftan…

Dünyanın dört bir yanından Kıbrıs’a gelmek için yola çıkacaklar için Ercan Havalimanı kafeteryaları bilgileri sunulan bu yazıda ayrıca detaylı Kıbrıs bilgilerinin yer aldığı Kıbrıs’ı Keşfedin sayfamızla da avucunuzun içi gibi yavru vatanımızı keşfedebilirsiniz.

Ercan havalimanı kafeteryalarında her damak zevkine uygun ve neredeyse her markadan yiyecek ve içecek bulmak mümkün.

ercan havalimanı kafeteryalar

Terminal önünde Cafe Wings, giden yolcu holünde Simit sarayı ve Kıbrıs’ın Tadı Cafesi, pasaport kontrol sonrası hemen yolcuları karşılayan Kaner Duty Free, Burger City, Rioverde Coffe, Seval Cafe ve Last Minute Duty Free ile gelen yolcu holünde Kaner Duty Free ve Airport Market bulunmakta. İsteyen Burger City’de enfes bir hamburger yiyerek açlık hissini bastırır, isteyen Seval Cafe’de adeta kendi evinin salonundaymış gibi oturup bir bardak sıcak çay içerek günün yorgunluğunu üzerinden atar. Dolayısıyla Ercan Havalimanı, uçuş istikameti Kıbrıs olanların gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri ve akla ilk gelen havalimanı olup, uçak rezervasyonlarında öncelikli sıradadır.

Tabii Ercan Havalimanında hizmet sadece kafeteryalarla sınırlı kalmıyor…

İnsan vardır konforuna düşkündür. Daha çok yaşadığı her anın tadına varmak ister ve dahası zaman kaybına uğramaktansa her işinde kestirme ve garanti yolları tercih eder. Örneğin gideceği yere varmak için dakikalarca otobüs ya da taksi beklemektense araç kiralayarak hem zamandan tasarruf eder hem de daha lüks ve rahat bir yolculuk yapmak ister. İşte tam da bu tarz insanlar için yine, havaalanı çıkışı araç kiralamak isteyenler için, Kıbrıs araç kiralama denince akla ilk gelen isimlerden olan kurumsal Kıbrıs Rent a Car şirketi güvencesiyle 70 TL den 400 TL ye yani kısaca her cebe uygun fiyat aralıklarında istediğiniz bir çok model ve marka araçları kiralayarak daha konforlu bir yolculuk imkanı sağlayabilirsiniz.  Ercan Havalimanı Rent a Car’da isteğe göre ekonomik araçlar, jeep, geniş aile araçları, lüks araçlar, spor araçlar ve büyük salon araçlarına dair aradığınız ne varsa bulmanız mümkün. Bu araçlarla, biran önce yetişmeniz gereken özel davetlerinize ya da iş toplantılarınıza daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Konforunuzdan Ödün Vermeyin!

Uçak yolculuğu yapmak isteyenler genelde rezervasyon yaparken öncelikle uçak biletlerindeki fiyat aralığına bakarlar mantık olarak. Çünkü akıllarda her zaman “VİP” bölümü biletlerinin çok pahalı olduğu her bütçeye uygun olmadığı bilinmektedir.

Ancak ne var ki, ( tıkla, keşfetErcan Havalimanı ) bu genellemenin dışına çıkıp, tüm yolcularına adeta VİP uçuş tercih etmişlercesine konfor sağlayarak, sadece uçuş anında değil gerek kafeteryaları gerekse de araç kiralama alanında yolcularına üstün ve sınırsız hizmet sunmaktadır.  Her biri alalarında uzman ekibiyle 7/24 müşteri hizmetiyle çalışmayı garanti eden havalimanlarından olup, her geçen gün yolcularının memnuniyeti için daha çok çalışmayı ilke edinmiştir.

Ercan Havalimanı’nı kafeteryalarına mukabil bilgiler verdiğimiz yazımızdan sonra Kıbrıs’ta araç kiralama sektörü hakkında faydalı bilgiler sunduğumuz sayfamızdaki yazıları da okumayı ihmal etmeyin.

Kıbrıs Rent a Car olarak; sağlıklı ve huzurlu günler dileriz.

Bilgi sahibi olabilirsiniz Ercan Havalimanı’nda Araç Kiralayabilir miyim?