ford-yetkili-servisi-kıbrıs
KibrisRentaCar.com Yorum yapılmamış

Ford marka aracınız için yetkili servis ihtiyacı duyduğunuzda Ford Yetkili Servisi ile istedğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Tüm Ford modelleri için hizmet alabileceğiniz yetkili servis tarafından “7/24 Yol Yardım” veya “Çekici Hizmeti” sağlanmaktadır. Bu sayede kiralayacağınız Ford marka araçlarla tatilinizi en ufak bir problem yaşamadan geçirebilirsiniz.

Kıbrıs Rent a Car filosunda yer alan 2016 Model Yeni Ford Fiesta, 2016 Model Yeni Ford Focus ve diğer bütün Ford modelleri için kusursuz bir servis hizmeti sunulmaktadır.

Not: Kıbrıs Rent a Car şirketinin Ford marka araçlarının dışında tüm kiralık araçlarını keşfetmek için tıklayınız!…

Lefkoşa’da yer alan Ford servisi hem yedek parça hem de araç bakım hizmetlerini Ford güvencesi ve garantisiyle vermektedir. Kıbrıs Rent a Car bünyesinden araç kiralayan müşterileri her gün ve her saat yol yardım ve çekici hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

Kıbrıs Rent a Car olarak müşterilerimizin tatillerinde kiraladıkları araçlarla en ufak bir problem dahi yaşamamaları birincil önceliğimizdir. Ford Yetkili Servisi hem üstün teknolojik donanımı hem de eğitimli çalışanlarıyla kiraladığınız Ford marka araçlarda yaşayacağınız en ufak bir problemin bile üstesinden kolayca gelmenize yardımcı olmaktadır. Bu sayede tatiliniz süresince en ufak bir soru işareti aklınızda kalmadan Ford marka araçları kiralayabilir ve tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Kıbrıs Rent a Car olarak müşterilerimizin sadece tatillerinde ulaşım sorununu ortadan kaldırmak değil aynı zamanda ihtiyaç duydukları anda onlara yardımcı olmak da müşteri memnuniyeti politikalarımız arasında yer almaktadır.

Kıbrıs Rent a Car’ın Kiralık Ford Araçları

Kıbrıs’ta Kiralık 2016 Model Ford  Fiesta
Kıbrıs’ta Kiralık 2016 Model Ford Focus

Lefkoşa’nın Küçük Kaymaklı bölgesindeki Şehit Mustafa Ruso Caddesi üzerinde yer alan Çangar Motors, Ford Yetkili Servisi olarak bütün müşterilerine güler yüzlü bir hizmet sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz takdirde www.cangarmotors.com web sitesiyle 0392 444 44 50 ve 0392 444 44 60 üzerinden telefon ile, bilgi@cangarmotors.com adresi üzerinden e-posta ile ulaşarak ya da bizzat şubeye giderek ihtiyacınız olan servis hizmetini alabilirsiniz.