Kıbrıs’ta adadaki en fazla kiralık arabaya sahip olan Kıbrıs Rent A Car’ın en eski arabası 3 yaşında olup araçları sürekli yenilenmektedir. Araçlar kaskolu ve sigortalı olmakta birlikte teknik bakımlarıda yapılmış ve gerekli tüm yasal izinleri alınmıştır. Tüm araçlar kırmızı plakaya sahip olup bütün araçların direksiyonları KKTC yasaları gereğince sağ taraftadır. Kıbrıs Rent A Car filosunda Hyndai, Ford, Nissan marka araçlar kullanılmaktadır.

Kıbrıs’ta kiralık araç modellerimizden bazıları şunlardır

 

Kıbrıs’taki rent a car şirketleri içerisinde en çok kiralık araç filosuna sahip olan firmadır. Araçların günlük fiyatları Hyundai i10  ve Ford Fiesta 90 TL, Hyundai i20 100 TL, Ford Focus 120 TL,  Hyundai Elentra ve Hyundai i30 130 TL, Nissan Qusqai ve Ford Tourneo Connect 200 TL, Hyundai H1 Minibüs 250 TL dir. Bu fiyatlar yaz ve kış dönemlerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Araç kiralama hizmetine dahil olan hizmetlerimizle daha çok tercih edilmekteyiz. Bu hizmetlerden bazıları, Muafiyetli kaza sigortası bunlara örnektir. Bu sigorta çarpışma halinde masrafları sigorta karşılar. Sınırsız  kilometre kullanımı ve Ercan, Girne,  Lefkoşa bölgesine araçlar ek ücret alınmaksızın teslim edilir. Araçlarımız Avis, Garenta, Budget gibi araç kiralama alanındaki başı çeken firmalar ile eş değer hizmet vermektedir.

Kıbrıs’ta akaryakıt fiyatlarının da Türkiye şartlarına göre oldukça ucuz olması ile adada kiralık araba çok fazla tercih edilmekte ve Kıbrıs’ta rent a car pazarının büyük yüzdesini karşılamaktayız. En az araç kiralama 3 gündür ancak özellikle kış aylarında zaman zaman kampanyalar başlatarak müşterilerimize, Kıbrıs’ta günlük araç kiralama gibi daha uygun seçenekler sunabilmekteyiz. Oto kiralama talepleriniz için isterseniz online rezervasyon yapabilir yada bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.