kıbrıs rent a car 2017
KibrisRentaCar.com Yorum yapılmamış

Kıbrıs araç kiralama hizmetleri alanında uzun yıllardır deneyim ve özveri ile hizmet veren Kıbrıs Rent a Car 2017 yılında çok daha iyi hizmet vermek  amacı ile farklı atılımlar planlıyor. İnsanların mutluluğunun bir parçası olmayı hedefleyen firma sorunsuz bir seyahat için gerekli olan her şeyi ön görerek gerçekleşmesini sağlıyor ve müşterilerine unutulmaz bir yolculuk deneyimi sunuyor.

Günlük veya uzun dönem kiralamalarda kişilerin kullanım ihtiyaçlarını belirleyerek işe başlayan ve konforlu yolculuk imkanlarına kadar her detayı düşünen firmanın odağında yüksek müşteri memnuniyeti yer alıyor. Kendi alanının en iyisi olma hedefi ile yola çıkan firmanın son model ve konforlu araçları yolculukların sorunsuz olmasını sağlıyor.

KKTC’de araç kullanmaya pek sıcak bakmayan kişiler için çeşitli transfer ve tur hizmetleri veren Kıbrıs Rent a Car 2017 yılında özel şoförlü araç kiralama hizmetleriyle alternatif sunmaya hazırlanıyor.

Kıbrıs Araç Kiralama Hizmetlerinde 1 Numara

Araç kiralama esnasında kiralama yapanlara tüm detaylı bilgileri veren firmanın odağında sadece araç kiralamak bulunmuyor. Firmanın hassas noktası bir günde kiralanan araç sayısı değil kaç müşterinin güler yüzlü anahtar teslim ettiği olduğundan dolayı her detay aktarılıp, tüm sorular cevaplanıyor.

Müşteri memnuniyetini sadece satış öncesinde değil satış sonrasında da sağlamayı hedefleyerek sadece memnuniyet üzerine kurulu bir hizmet anlayışı belirleyen 2017 yılı Kıbrıs trafik cezaları ve kurallarıKıbrıs araç kiralama şartları hakkında her detayı paylaşarak ortaya çıkabilecek olumsuz ihtimalleri de ortadan kaldırmaya çalışıyor. Bu açıdan bakıldığında 2017 yılı Kıbrıs Rent a Car ve değerli müşterileri için bambaşka olacak.

Kıbrıs’a havayolu ile gelenler için Kıbrıs’ta araç kiralama hizmeti veren firmanın Kıbrıs’a deniz yolu ile ulaşım sağlayanlar için de varış noktası yakınlarında ve şehir merkezlerinde acentaları hizmet veriyor. 7/24 müşteri memnuniyeti için hizmet veren firmanın 2017 yılı hedefleri hep daha iyiyi gerçekleştirmek için şekilleniyor.