hyundai-yetkili-servisi-kibris
KibrisRentaCar.com Yorum yapılmamış

Kıbrıs’ta Hyundai marka araçlarının tümü yetkili servis bakımlıdır. Araç kiralama şirketlerinden Hyundai kiralayan müşterilere yetkili servis tarafından 7/24 Yol Yardım ve Çekici Hizmeti verilmektedir. Böylece Kıbrıs ziyaretiniz süresince güvenli, huzurlu bir seyahat ve tatil geçirmeniz sağlanmaktadır.

Hyundai marka araçlarımızın tüm bakımları aracın yetkili servisi olan Lefkoşa’daki Hyundai tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple garantilidirler. Kıbrıs tatiliniz süresinde herhangi bir sebeple aracınız arıza veya Allah göstermesin kaza yaparsa en iyi Rent a Car Şirketi firmamız Hyundai araç kiralayan müşterilerilerimize 7/24 acil yol yardım hattı ve çekici hizmeti verilmektedir. Neden?

  1. Çünkü tüm araçlarımızın bakımları eksiksiz olarak Hyundai Yetkili Servisi tarafından yapılmaktadır.
  2. Tüm Hyundai araçlarımız Hyundai markasının garantisi altındadır.

(Kıbrıs Rent a Car’ın kiralık Hyundai marka araçlarını buraya tıklayarak tek tek keşfedebilirsiniz.)

Kıbrıs’taki Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisi araçlarımızı satın aldığımız günden bu yana bize ve Hyundai araç kiralayan müşterilerimize ihtiyaç duydukları bütün servis, garanti, yol yardımı ve yedek parça hizmetlerini sunmaktadır.

Hyundai Yetkili Servisi olmanın vazgeçilmez unsuru olan eğitimli insan gücü, teknolojisi ileri araçların gerektirdiği türünün en gelişmiş örnekleri olan teşhis ve onarım ekipmanları ve hizmet kapasitesi yüksek modern kaporta ve mekanik atölyeleri ile Hyundai araç sahiplerini en üst seviyede memnun edecek şekilde çalışmaktadır.

Lefkoşa şehir merkezi Hamitköy bölgesinde bulunan Hyundai plazasının ulaşım kolaylığı servis hizmeti alacak Hyundai araç sahiplerine ayrı bir rahatlık sağlamaktadır.