thy_kibris
KibrisRentaCar.com Yorum yapılmamış

Kıbrıs’ın eğlence merkezi olmasının yanı sıra eğitim odağında da çok farklı bir noktada yer aldığı biliniyor. Pek çok üniversitenin kampüsünün yer aldığı Kıbrıs sadece yaz aylarında tatilcilerin değil kış aylarında öğrencilerin ve ailelerinin konakladığı bir ülke olduğundan dolayı hareket hiç azalmıyor. Ercan Havalimanı ve Kıbrıs Rent a Car hizmetleri ile ilgi odağı olurken önemli, dünya markası havayolu şirketleri de araç kiralama hizmetleri ile anlaşmalar yaparak yolcularının uçuş sonrasında da konforlu bir şekilde yolculuklarına devam etmeleri için farklı imkanlar sunuyor. Türkiye’nin dünyadaki gururu havayolu şirketimizi inceleyin Türk Hava Yolları – THY

THY’nin Ercan Havalimanı’na iniş yapan yolcuları Kıbrıs Rent a Car tarafından kendilerine özel sunulan avantajlı seçenekler ile araç kiralama hizmeti alabiliyor. Alanında kendini kanıtlamış havayolları ile çalışarak müşterilerine eksiksiz bir hizmet veren firmamız havaalanı transferlerinde en konforlu hizmeti almanız için çalışıyor.

Kıbrıs Araç Kiralama Hizmetleri

Kıbrıs’a ulaşımda havayolu çok fazla rağbet gördüğü için araç kiralama hizmetlerinin de havayollarında önemi artıyor. Toplu ulaşımın diğer ülkelerde olduğu gibi yaygınlaşmamış olması da araç kiralamanın önemini arttırıyor. Her mevsim oldukça yoğun bir transfer ağı olan Ercan Havalimanı’nda önceden araç kiralama başvurularında bulunmak mümkün.

THY yolcuları uçak biletlerini de göndererek firmamızla iletişime geçip yolculuk tarihinden önce araç kiralama hizmeti için talep oluşturabilirler. Bu talepler sayesinde uçaktan indikten sonra araç kiralama hizmeti almak için zaman kaybetmekten kurtulursunuz. Uçaktan iner inmez size belirtilen teslimat noktasına giderek sözleşme detaylarını hallettikten sonra araç anahtarını alarak yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kıbrıs araç kiralama hizmetleri konusunda kaliteli ve konforlu bir hizmet anlayışı geliştiren Kıbrıs Rent a Car ile tüm uçuşlarınızdan önce ve sonra benzersiz bir araç kiralama hizmeti alırsınız. Yolculuğunuzu hiçbir şekilde bölmeden, seyahat sürenizi bu tür işlemlerle vakit kaybederek harcamadan Kıbrıs yolculuğu yapmak için uçuşunuz öncesinde firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kıbrıs Rent a Car iletişim bilgileri için tıklayınız!…