ercan-havalimani-otopark
KibrisRentaCar.com Yorum yapılmamış

Kuzey Kıbrıs tarihi dokusu, kendine has insanları ve oldukça rahat atmosferi ile ziyaret edildiğinde oldukça farklı hisler uyandıran bir ülkedir. Aynı dili konuşurken kültürel farklılıklara sahip olmak keyifli olayların yaşanmasına neden olmaktadır.

Ercan Havalimanı’ndaki en ilginç olay listesi kuşkusuz Ercan Havalimanı Rent a Car hizmetleri ile yaşanan diyaloglardan oluşmaktadır.

KKTC’de trafiğin Türkiye’nin tersi istikamette olması araç kiralamak isteyen kişiler ile acentalar arasında komik diyalogların olmasına neden olmaktadır. Trafik ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmadan Kıbrıs’a gelen kişiler ya da kullanım alışkanlıkları yüzünden sağ direksiyonlu araç kiralamak istemeyen kişiler Ercan Havalimanı’ndaki en ilginç olay listesinde üst sıralarda yer almaktadır. Israra dayalı olay örgülerinin kendine has mizahının yanında araçların hatalı olduğunun iddia edilmesi, ilk bakışta farkına varılmayan direksiyondan dolayı acentaların direksiyonsuz araçlar verdiği ve dolandırıcılık yaptığı iddiaları Kıbrıs araç kiralama hizmetleri ve Ercan Havaalanı için olağan olaylar arasında yer alır.

Kıbrıs Rent a Car ile Güldüren Çözümler…

Kıbrıs araç kiralama hizmetleri müşterilerin yüksek memnuniyet yaşamasını sağlamak amacıyla özenli bir hizmet prosedürü ile beğeni toplamaktadır. Ercan Havalimanı Rent a Car şirketi olarak Kıbrıs Rent a Car, müşterileri Ercan Havalimanı’na daha gelmeden araç kiralama prosedürü ile ilgili detaylı bilgi vermektedir. Bu bilgiler ışığında kişiler Kıbrıs’a geldiklerinde yapmaları gereken işlemler hakkında bilgi sahibi olurlar. Aynı zamanda trafik kuralları ve araç kiralama sözleşmesi detayları ile ilgili de cevapsız soruların detaylı bir şekilde cevap bulması ilginç olayların yaşanmasına, aksaklıkların olmasına engel olmaktadır. Bu konuya mukabil Kıbrıs Rent a Car’ın sıkça sorulan sorular sayfasını mutlaka ziyaret edip gerekli bilgileri alın.

Ercan Havalimanı’ndaki en ilginç olay listesi elbette her gün farklı olaylar ile genişlerken firmamız sadece son dakika sürprizlerinin önüne geçerek müşterilerin konforlu bir seyahat yapmaları için çalışmaktadır.