Yeni Ford Focus

Ford’un yeni  modellerinden biri olan yeni Ford Focus, otomobil sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Arabanın ön gözündeki değişiklikler bariz bir şekilde göze çarparken yeni ön yüzü ile Ford artık daha sportif bir görünüm ile kullanıcılara sunuldu. Ford’un eski tasarımlarımlarında kokpitte bulunan tuş karmaşasından bir çok insan şikayetçi olduğu için Ford burada da tasarımsal bir değişiklik yaptı ve artık aracın içi daha güzel ve hiçbir tuş karmaşası bulunmamaktadır. Kabin kullanımı artık daha kolay hale gelmiştir. Araçta dokunmatik ekran, yatay ve dikey otomatik park, sağdan yada soldan gelen bir araç olduğunda sensörleri aracılığıyla sesli uyarı sistemi özellikleri ile teknolojinin getirdiği yeniliklerden de faydalanılmıştır. Usb aux, bardaklıklar değişiklik gibi çalışmalar olmuştur. Yeni ve 3 kollu direksiyonu kullananların çok hoşuna gitmektedir.  SPS sistemi geliştirilmiş kayma hissi hissettiği zaman araç kendiliğinden müdahale ederek sizi yola sabitlemektedir.

Yeni Ford Focus’u satın almak istiyorsanız; öncesinde araç kiralama yolu ile deneyim sahibi olmak çok mantıklı bir tercihtir.  Aracımızı kiralayabilmek için online rezervasyon yapmanız yeterlidir. Kiralık arabamızı dilediğiniz yerde teslim alabilirsiniz. Kıbrıs trafiğine alışık olmayanlar için otomatik vitesli olması sebebiyle de kiralık otomobil olarak tercih edilebilir.

Kıbrıs’ta oto kiralama hizmetimiz sayesinde yeni Ford Focus’u tercih edin, siz de bu eşsiz araba ile keyifli ve ekonomik yolculuğun tadını Kuzey Kıbrıs’ta çıkarın. Siz değerli müşterilerimize sunmakta olduğumuz Kıbrıs rent a car hizmeti kapsamında tüm araçlarımızı görmek için kiralık araçlarımız ve fiyat listesi sayfamıza göz atmanızı tavsiye ederiz.