Rent A Car Lefkoşa

Eğer tatilinizi Kıbrıs da geçirmek istiyorsanız veya iş nedeni ile birkaç gün için Kıbrıs’a gelecekseniz ve bu süreyi arabasız geçirmek istemiyorsanız Kıbrıs rent a car tam size göre. Burada aradığınız arabayı bulabilirsiniz ve istediğiniz süre için önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bu sayede Kıbrıs da geçirdiğiniz sürede istediğiniz arabayı kullanabilirsiniz.

 

Rent a car Lefkoşa sayesinde Lefkoşa’yı ulaşım sorunu olmadan gezebilir ve tüm güzelliklerinin gerçek anlamda yaşayabilirsiniz. https://www.kibrisrentacar.com/  internet sitemizden Lefkoşa da kiralanan arabaları görebilir ve kendinize en uygun olana seçerek ister internetten isterseniz de telefonla rezerve edebilirsiniz.

 

Rent a car Lefkoşa için araba kiralamaya karar verdiğiniz anda rezervasyon yaptırırsanız sizin için daha avantajlı olur. Eğer çok kısa bir süre kala rezervasyon yaptırırsanız istediğiniz aracın elimizde kalmamış olması mümkündür. Bu nedenle erken rezervasyon yapmak her zaman avantajlıdır.

Rezervasyon yapmak için internet sitemizdeki online talep formunu doldurabilirsiniz yada bize telefonla yada e-mail ile ulaşabilirsiniz. Biz sizin için 7/24 hazır bekliyoruz. Siz ne zaman isterseniz bize o zaman ulaşabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştireceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

 

Kıbrıs rent a car’da kiralayabilecekleriniz

Birçok farklı araba modeli yanı sıra eğer isterseniz şoför, bebek koltuğu ve navigasyon da kiralayabilirsiniz. Bunlar tamamen sizin isteğinize bağlıdır. Eğer arabanın yanı sıra birde şoför kiralamak isterseniz günlük bir ücret karşılığında 9-19 saatleri arasında bu isteğinizi yerine getirebiliriz. Eğer aileniz ile tatilinizi geçirecekseniz bebek koltuğu önemli bir unsurdur. Sizi ve bebeğinizi düşünerek bebek koltuğu kiralama olanağı da sunuyoruz. Eğer Kıbrıs’ın yabancısı olduğunuz için çekiniyorsanız araba ile birlikte kiralayabileceğiniz navigasyon tam size göre demektir. Bu navigasyon sayesinde kayıp olma korkusu yaşamadan araba ile Kıbrıs da gezebilir tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Eğer rent a car Lefkoşa’yı kullanmaya son anda karar verdiyseniz Ercan Havalimanındaki personellerimiz sizi karşılayabilir ve elimizde olan size en uygun arabayı bulabilir. Hemen Ercan Havalimanında bir anlaşma imzalayarak Otoparkta duran arabayı alarak istediğiniz yere gidebilirsiniz. Kiraladınız arabanın size uygun olması çok önemli. Eğer arabada rahat edemezseniz iyi araba kullanamazsınız. Kıbrıs rent a car’dan bir araba kiralayabilmek için gerekli olan tek evraklar geçerli bir Ehliyet ve 25’inçi yaşınızdan gün aldığınızın belgeleyen bir belge. Bizden araba kiralamak için başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok.