Kıbrıs içerisinde toplu taşıma araçları çok yeterli miktarda hizmet sunamamaktadır. Özellikle geceleri toplu taşıma hizmeti çok sınırlı miktara gelmektedir. Ayrıca rahatlık açısından da araba kiralamak oldukça tercih edilen bir yöntemdir. Toplu taşıma araçları ile yapılan seyahatlerin sınırlılığı ve konforunun az oluşu nedeniyle tatil ve gezi için Kıbrıs’a gelmeyi planlayan kişilere kesinlikle araba kiralama seçeneğini değerlendirmesini tavsiye ederiz.

 

Rent a car KKTC Lefkoşa

Rent a car KKTC, çok sayıda imkan da sağlamaktadır. Toplu taşıma araçlarının sıkıntılı olduğu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde, müşterilerimize araçlarını havalimanında teslim ediyoruz. Bu sayede kiraladığınız araca ulaşmak için dahi başka bir araç kullanmak durumunda kalmıyorsunuz. Ayrıca kiralanan araç eğer uçak ile dönme tercihiniz varsa tekrardan havalimanında teslim alınmaktadır. Bu sayede Kıbrıs’a geldiğiniz andan döneceğiniz ana kadar aracınızı temin etmiş oluyoruz.

 

Rent a car KKTC içerisinde oldukça yoğun bir tatil ulaşım yöntemidir. Genellikle rent a car firmaları güvenlik nedenleri ile 25 yaşından küçüklere ve öğrencilere araç kiralamamaktadır. Rent a car KKTC içerisinde en kısa süreli araç kiralama ise 3 gündür. Araçlar Ercan havalimanı’ na teslim edilebildiği gibi istenilen otele de teslim edilmektedir. Hem havalimanına hem de tercih edilen otele teslim edilen araçlar için herhangi bir ek ücret istenmemektedir.

 

Rent a car’ın Kıbrıs avantajları

Araba kiralayarak Kıbrıs içerisinde oldukça rahat bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Sıcak havalardan kaynaklı bunaltıyı da klimalı arabalarımız sayesinde hissetmezsiniz. Kiralık araçların ücretleri oldukça, uygundur ve Kıbrıs içerisinde oldukça uygun fiyat ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarına verilecek ücretle kıyaslayınca oldukça uygun fiyatlı olduğu görülebilmektedir.

 

İster Ercan havalimanı’ nda ister konakladığınız otelde aracınızı teslim alırken kredi kartı ile de ödeme rahatlığı hizmetlerimiz içerisinde yer almaktadır. Araçlarımız beraberinde getirdiğimiz mobil pos cihazımız sayesinde ödemelerinizi kredi kartı ile de yapmanız mümkündür. Seçkin Kıbrıs rent a car firmaları müşteri memnuniyetini önde tutacak her imkanı sağlamaktadır.

 

Tüm rent a car hizmetleri ayrıca 7 gün 24 saat olarak verilmektedir. Uçağınızdan indiğiniz saatte veya otelinize istediğiniz saatte aracınızı teslim edebiliyoruz. İstediğiniz gün saatte, yüksek performanslı aracınızı teslim alabiliyorsunuz.