Akdeniz’in incisi Kıbrıs unutamayacağınız zamanların ve mekanların adresidir. Güneşi, denizi, eğlencesi ve muhteşem yemekleri ile ideal bir tatil diyarıdır. Kıbrıs’ta geçireceğiniz zamana daha çok şey sığdırmanız ve ulaşım konusunda sorun yaşamamanız için araç kiralamak ve bağımsız hareket özgürlüğü oluşturmak en akılcı çözüm olacaktır.

Rent A Car Kıbrıs

Kıbrıs’ta ulaşım konforunuz sağlama ve sizi daha özgür kılmak amacı ile hizmet vermekte olan Kıbrıs Rent a Car müşteri temsilcileri sizi Ercan Havalimanı’nda karşılayarak dilediğiniz aracın teslimini yapmaktadır. Yüksek konfor, uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde hizmet sağlamakta olan rent a car Kıbrıs sınırları içinde rahatlığınızı amaçlamaktadır.

rent-a-car-kibris

KKTC sınırları içinde uygulanan toplu taşıma hizmetleri mesai saatleri aralığında hizmet sunmakta ve yeterli olmamaktadır. İş ya da seyahat amaçlı gezilerinizde konfor içinde bağımsız hareket özgürlüğü sağlayan araç kiralama uygulamasından yararlanmanız için kurum olarak üst seviyede hizmet vermekteyiz.

Muhteşem doğası, tarihi ve kültürel mirasının yanı sıra dünya seviyesi üstünde hizmet sunan mekânları ile Kıbrıs, öncelikle görülmesi gereken ülkeler arasındadır. Hareket özgürlüğünüzü keyfe dönüştüren rent a car Kıbrıs için konforlu araç filosu ile müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Rent A Car Kıbrıs Uygulaması

Kıbrıs’ta bulunduğunuz zaman içinde görülmesi gereken yerler arasında gündüzleri güneşi ve denizi ile geceleri ise eşsiz gece hayatı eğlencesiyle Girne ve tarihi, doğası ve kültürel zenginlikleri ile Lefkoşa şehirleri yer almaktadır. Rahat ulaşım kolaylığınızı ve konforunuzu sağlayacak olan rent a car Kıbrıs içinde gezilmesi ve görülmesi gereken birçok yere keyif içinde yolculuk etmenize imkân sağlayacaktır.

Kıbrıs trafiğinde yer alan tüm trafik kuralları ve trafik işaret levhaları Türkiye trafiği ile aynıdır. Dikkate alınması gereken tek nokta trafiğin sol şerit üzerinde akmasıdır. Bkz: Kıbrıs Trafiği Dikkat Etmeniz Gerekenler

Ercan Havalimanı Rent a Car talebi ve 7/24 rezervasyon, kolay araç kiralama hizmetine telefon ya da online iletişim ile ulaşabilirsiniz. Kıbrıs araç kiralama markası Kıbrıs Rent a Car tarafından Ercan Havalimanı araç teslimatında hiçbir ek ücret talep etmemekte ve oteliniz dâhil dilediğiniz her yerde mobil Pos cihazı sayesinde ödeme yapma avantajı sağlamaktadır.

Ekonomik fiyatlı araç kiralama hizmetini dilediğiniz yerde teslimat ve iade koşulları ile Kıbrıs Rent A Car firmasında almanın keyfini yaşamalısınız.

Kıbrıs’ta sağlık, mutluluk ve konfor daima sizinle olsun.