Kıbrıs Rent a Car, Kıbrıs’ta 2008 Yılından Bu Yana 12 Yıldır Kıbrıs’ın Güvenilir Araç Kiralama Firması.

Bilgi ve Rezervasyon
+90 533 870 5300
Kuzey Kıbrıs
Ercan Havalimanı
7/24 Online
Rezervasyon

Kıbrıs’ta 2016 Ford Fiesta Araç Kiralama

Kiralık 2016 Ford Fiesta

ford-fiesta_beyaz

Araç Teknik Özellikleri ve Kiralama Bedeli

  • Max. Yolcu Kapasitesi: 3+1 Kişi / 4 Kapılı
  • Otomatik Vitesli ve Klimalı
  • USB Müzik Çalar, Sesli Arama ve Cevaplama

Bizi Arayın »  +90 533 870 5300

Modern Tasarım ve Dikkat Çekici Çizgiler…

2016 model Ford Fiesta son teknoloji eseri olan tamamlayıcı dokunuşları ve sahip olduğu yeni imajı ile beğeni topluyor.

Verimliliğin ön plana çıktığı 2016 Ford Fiesta güvenilirliği ile de tercih ediliyor. Yolculukları daha keyifli bir hale getirmek için araca eklenen özellikler sayesinde modunuz hiç düşmüyor.

Ford SYNC ile USB cihazlardan ya da müzik çalarlardan istenilen müzik anından seçilebiliyor ya da telefondan açılabiliyor. Sesli arama ve cevaplama özelliğini de sunan Ford SYNC sayesinde daha güvenli yolculuklar mümkün oluyor. Gelen mesajları okumak, sevdiklerinizle iletişimde kalmak için araç kullanırken telefon kullanmak zorunda olmamak büyük konfor sağlıyor. Sahip olduğu EcoBoost motor sayesinde 100 km’de 4,9 litre benzin tüketimi olan yeni Ford Fiesta ekonomik ve tatmin eden performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Güvenli, konforlu ve eğlenceli yolculukların vazgeçilmez seçeneği olan 2016 model Ford Fiesta ile unutulmaz bir sürüş deneyimi sizleri bekliyor.

Ercan Havalimanı Rent a Car araçlarımız içinde yeni model sınıf araçlarımızdan olan 2016 Ford Fiesta’larımız temiz ve otomatik viteslidirler. Turistik Kıbrıs tatilinizi Kıbrıs Rent a Car’ın son model bu aracıyla kusursuz hale getirebilirsiniz.

2016 Ford Fiesta kiralamak istiyor musunuz?

Top