KibrisRentaCar.com Yorum yapılmamış

Kıbrıs’ta 2013 BMW 5.20d Araç Kiralama

Bizi Arayın »  +90 533 870 5300

2013 Model BWM’nin güç ve performansa göre en az yakıt tüketen modellerinden birisi olan 5.20D tüm bunları yaparken teknolojiden, kaliteden ve konfordan ödün vermiyor. BMW 520D’de olan ısıtmalı sürücü koltuğu ve çok bölgeli dijital klima ile arabanın kapısını kapattıktan sonra dışarıda havanın nasıl olduğu sizi hiç ilgilendirmiyor.

BMW’nin 1997 cc silindir hacmine sahip motoru tam 184 beygir güç üretmektedir. 8 ileri otomatik vitese sahip olan araç 0 km’den 100 kilometreye 8.6 saniyede çıkıyor. 2013 model BMW’nin maksimum hızı saatte 225 kilometre.

Konfor ve Kalite Ön Planda

Lider Alman otomobil markalarından birisi olan BMW’de yolcu ve yaya güvenliği her şeyin üstünde tutuluyor. Araçta sürücü, yolcu, yan perde ve diz olmak üzere dört farklı yerde hava yastığı bulunmaktadır. BMW’deki ASR çekiş düzenleme sistemi ıslak yollarda aracın patinaj yapmasını önlerken ESP elektronik denge sistemi ise ani şeritten çıkmaların önüne geçmektedir.

BMW 5.20 kiralamak istiyor musunuz?

kibris-rent-a-car-bmw-520d

Kiralık BMW 5.20d

Araç Teknik Özellikleri ve Kiralama Bedeli

 • Max. Yolcu Kapasitesi: 4+1 Kişi / 4 Kapılı
 • Otomatik Vitesli ve Klimalı
 • Ses Sistemi ve Otomatik Park Asistanı
 • 3 ile 7 gün arası GÜNLÜK: 400 TL
 • 1 gün TOPLAM: 700 TL
 • 2 gün TOPLAM: 1000 TL
KibrisRentaCar.com Yorum yapılmamış

Kıbrıs’ta Hyundai ix35 SUV Araç Kiralama

Kiralık Hyundai ix35 SUV

arac-hyundai-ix35

Araç ve Teknik Özellikleri

 • Max. Yolcu Kapasitesi: 4+1 Kişi / 4 Kapılı
 • Otomatik Vitesli ve Klimalı
 • Otomatik Park Asistanı
 • 3 ile 7 gün arası GÜNLÜK: 200 TL
 • 1 gün TOPLAM: 400 TL
 • 2 gün TOPLAM: 450 TL

Bizi Arayın »  +90 533 870 5300

Yüksek Tavan Hacmi ve Ferah İç Mekan…

Hyundai ix35 SUV Güney Koreli üreticisine rağmen Avrupalı sürücülerin ihtiyaçlarına yönelik yapılan çalışmalar sonucunda ortaya çıkan tasarımı ile dikkat çekiyor.

Şirketin 2012 yılında başlattığı tasarımsal değişiklik akımından bütün modeller etkileniyor. Yüksek bagaj hacmi ile uzun yolculukların vazgeçilmezi olan Hyundai ix35 SUV sahip olduğu cam tavanı ile oldukça ferah bir iç mekan sunuyor. Arazi ilerleyişi oldukça başarılı olan Hyundai ix35 ile istediğiniz her yere konforlu bir şekilde ulaşmanız mümkün oluyor.

Sürüş konforunun yanı sıra kullanım konforu da sunan araçta otomatik park asistanı bulunuyor. Aracın park asistanı iki aşamalı çalışıyor. İlk aşamada aracın rahatça park edilebileceği boşlukta bir alan bulunca uyarı veren asistan ikinci aşamada park etme için komutlar veriyor. Euro NCap çarpışma testinden 5 yıldız alan araç ön ve arka çarpışma testlerinden aldığı başarılı sonuçlar ile güvenilir bir yolculuk sunduğunu kanıtlıyor.

Kıbrıs Rent a Car araçlarımız içinde yeni model araçlarımızdan olan Hyundai ix35 SUV araçlarımız otomatik viteslidirler.

Kıbrıs tatilinizi sorunlu ulaşım endişesinden uzak, rahat ve konforlu geçirmek istiyorsanız ix35 SUV serisi sizin için üretilmiş adeta…

Hyundai ix35 SUV kiralamak istiyor musunuz?

KibrisRentaCar.com Yorum yapılmamış

Kıbrıs’ta 2013 Hyundai i30 Araç Kiralama

Kiralık 2013 Hyundai i30

arac-hyundai-i30

Araç Teknik Özellikleri ve Kiralama Bedeli

 • Max. Yolcu Kapasitesi: 3+1 Kişi / 4 Kapılı
 • Otomatik Vitesli ve Klimalı
 • Ses Sistemi Direksiyon Kontrol Tuşları

Bizi Arayın »  +90 533 870 5300

Tasarım Devrimi ve Şıklığın Ötesi…

Hyundai’nin tasarım devriminden etkilenen modelleri arasında yer alan 2013 model Hyundai i30 iç tasarımda kullanılan deri malzemeler ile oldukça şık bir görünüme sahip.

Direksiyon sistemi üzerinde yer alan kontrol tuşları sayesinde sürüş konforunu arttıran araç iki farklı sürüş modu ile her durumda rahatlığı ön plana çıkıyor. Dar alanlarda yapılan manevralarda daha az yoran “Comfort Mod” ile daha sert bir direksiyon tutuşu saplayan “Sport Mod” yola göre tercih edilebiliyor.

Başarılı ses sistemi ile yolculukların keyfini arttıran Hyundai i30 yüksek eşya kapasitesi ile uzun yolculukların en önemli sorunlarından birisini ortadan kaldırıyor. Araçta bulunan panoramik cam tavan ile sıcak mevsimlerde ferah ve doğal bir serinleme elde etmek mümkün oluyor. Euro NCap testinden 5 yıldızla geçen Hyundai i30’un kabini çarpışma esnasında sağlamlığını koruması ile güvenilirliğini kanıtlıyor.

Kıbrıs Rent a Car araçlarımız içinde en şık ekonomik sınıf araçlarımızdan olan 2013 Model Hyundai i30‘larımız otomatik viteslidirler.

Kıbrıs tatilinizi pratik ve daha kolay park edebileceğiniz bu aracımız ile geçirmek size zaman kazandırır.

2013 Hyundai i30 kiralamak istiyor musunuz?

KibrisRentaCar.com Yorum yapılmamış

Kıbrıs’ta 2013 Hyundai Elantra Araç Kiralama

Kiralık 2013 Hyundai Elantra

arac-hyundai-elentra

Araç Teknik Özellikleri ve Kiralama Bedeli

 • Max. Yolcu Kapasitesi: 4+1 Kişi / 4 Kapılı
 • Otomatik Vitesli ve Klimalı
 • EPS Sistemi

Bizi Arayın »  +90 533 870 5300

Doyurucu Deneyim ve Mükemmel  Tasarım…

Tasarım çizgisini tamamen değiştiren Hyundai, 2013 Hyundai Elentra’da da bu değişimi başarılı bir şekilde yansıtıyor.

Hem tasarım hem de donanım açısından doyurucu bir deneyim sunan Elentra keyifli bir sürüş için ihtiyaç duyulan her şeyi bir araya getiriyor.

Kıbrıs’ta rent a car ihtiyacı için Hyundai Elentra seçenler araçta bulunan navigasyon sistemi sayesinde istedikleri noktalara kısa sürede ulaşıyor.

Hyundai Elentra’da bulunan sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları olası bir kaza anında üst düzey koruma sağlıyor. Araçla birlikte gelen ESP sistemi de sürüş anında yüksek güvenlik sağlıyor.

Kıbrıs araç kiralama hizmetlerindeki araçlarımız içinde yer alan 2013 Hyundai Elentra otomatik viteslidir ve sizi asla yarı yola bırakmaz. Kıbrıs gezisini önemseyenler ve sorun istemeyenler için…Özellikle keyfine düşkün olanlar Kıbrıs Rent a Car’ın bu aracı hazır ve sizi bekliyor.

2013 Hyundai Elantra kiralamak istiyor musunuz?

KibrisRentaCar.com Yorum yapılmamış

Kıbrıs’ta 2014 Hyundai i20 Araç Kiralama

Kiralık 2014 Hyundai i20

arac-hyundai-i20

Araç Teknik Özellikleri ve Kiralama Bedeli

 • Max. Yolcu Kapasitesi: 3+1 Kişi / 4 Kapılı
 • Otomatik Vitesli ve Klimalı

Bizi Arayın »  +90 533 870 5300

Yüksek Sürüş Güvenliği ve Rahatlık…

Standart paketi ile Euro NCap çarpışma testinden 5 yıldız alan 2014 Hyundai i20 yüksek sürüş güvenliği ile ön plana çıkıyor.

Aracın uzun süreli kullanımda yolcuların konforunu düşünecek şekilde tasarlanmış koltukları keyifli bir yolculuğun vazgeçilmezi oluyor. Özellikle arka koltuk yolcuları için sağlanan ayak boşluğu mesafesi büyük konfor sunuyor.

Yenilenen ses sistemi ve yol bilgisayarı kullanım rahatlığı sağlıyor. Direksiyon üzerinden aracı kumanda etmek isteyenler için oldukça başarılı bir kullanım paneli sunan 2014 Hyundai i20 tatilcilerin en büyük sıkıntısı olan eşya problemini de ortadan kaldırıyor. Koltuk arkalarından bulunan eşya gözleri ile tatil esnasında sürekli çantadan girip çıkan gözlükler, havlular, güneş kremleri ve daha pek çok eşya kendine yer bulmuş oluyor.

Kıbrıs Rent a Car araç seçenekleri içinde ekonomik sınıf araçlarımızdan olan 2014 Hyundai i20’lerimiz otomatik vitesli ve tüm bakımları yapılmıştır. Kıbrıs araç kiralama ihtiyacınızı bu otomobille karşılayıp tatilinizin pratik, daha kolay ve sorunsuz geçmesini sağlayabilirsiniz.

2014 Hyundai i20 kiralamak istiyor musunuz?

KibrisRentaCar.com Yorum yapılmamış

Kıbrıs’ta 2013 Hyundai i10 Araç Kiralama

Kiralık 2013 Hyundai i10

kıbrıs hyundai i10 kiralama

Araç Teknik Özellikleri ve Kiralama Bedeli

 • Max. Yolcu Kapasitesi: 3+1 Kişi / 4 Kapılı
 • Otomatik Vitesli ve Klimalı
 • EPS ve Müzik Sistemi

Bizi Arayın »  +90 533 870 5300

Dinamik Tasarım ve Konforlu Sürüş Keyfi…

2013 Hyundai i10, 4 silindirli benzinli motoru ile 2800 d/dk da 10,1 N.m tork üretebiliyor.

Şehir içi sürüş performansı özellikle yüksek olan 2013 Hyundai i10 Kıbrıs araç kiralama hizmetleri için sunulan seçenekler arasında ekonomik, konforlu ve güvenilir olması ile ön plana çıkıyor.

Araçta bulunan EPS sistemi herhangi bir kayma anında güvenliğinizden emin olmanızı sağlıyor. Uzun süreli kullanımda yorgunluğu önleyecek konforda iç dizayna sahip 2013 Hyundai i10 ile keyifli bir sürüş deneyimi sizleri bekliyor. Yolculuk keyfini ön plana çıkaracak müzik sistemi gibi ek özellikler hem direksiyondan hem de panelden rahatlıkla kontrol edilebiliyor.

Kıbrıs Rent a Car araçlarımız içinde yeni model ekonomik sınıf araçlarımızdan olan Hyundai i10‘larımız otomatik viteslidirler. Kıbrıs tatilinizi pratik ve daha kolay park edebileceğiniz bu aracımız ile mükemmel geçirebilirsiniz.

2013 Model Hyundai i10 kiralamak istiyor musunuz?

KibrisRentaCar.com Yorum yapılmamış

Kıbrıs’ta 2016 Hyundai Minübüs Kiralama

Kiralık Hyundai Minübüs

arac-hyundai-h1

Araç ve Teknik Özellikleri

 • Max. Yolcu Kapasitesi: 7+1 Kişi / 5 Kapılı
 • Otomatik Vitesli ve Klimalı
 • 3 ile 7 gün arası GÜNLÜK: 250 TL
 • 1 gün TOPLAM: 600 TL
 • 2 gün TOPLAM: 700 TL

Otomatik Vitesli Minibüs

Kıbrıs'ta 2016 Hyundai Minübüs Kiralama

Bizi Arayın »  +90 533 870 5300

Modern, Benzersiz ve Ergonomik Tasarım…

Güçlü tasarımı ile şehir içi kullanıma ayak uyduran 2016 Hyundai Minibüs kalabalık yolculukların keyfini katlamak için yola çıkıyor. Teknolojilerin verimli kullanılmasının yanı sıra sunduğu konforlu kullanım alanıyla dikkatleri çeken Hyundai Minibüs her yolculuğun kendine has gereksinimlerini başarılı bir şekilde karşılıyor.

Ergonomik ve konforlu koltukları, geniş bagaj hacmi ile uzun yolların vazgeçilmezi olan Hyundai Minibüs ekonomik yakıt kullanımı ile de beğeni topluyor. Kapı ve koltuk arkası saklama yerleri, sürücüler için içecek tutucu gibi ek donanımlar sayesinde talihsiz yemek kazaları sona eriyor. Her bagajı rahatlıkla taşıyabilen Hyundai binek otomobillerin sağladığı konforun yanında sağladığı ekstra özelliklerle kalabalık tatillerin vazgeçilmezi oluyor.

Kıbrıs Rent a Car filosunda özel bir yere sahip olan Hyundai Minibüslerimiz otomatik viteslidirler. Toplu olarak yapacağınız Kıbrıs tatilinizi bu aracımız ile beklediğinizin ötesinde daha mükemmel geçirebilirsiniz.

Hyundai H1 Minibüs kiralamak istiyor musunuz?

Kıbrıs Kiralık Mercedes Vito arıyorsanız benzeri aracımız Kıbrıs kiralık minibüs Hyundai VIP aracımızı tercih edebilirsiniz. Aileniz ile Kıbrıs’a geliyorsanız veya grubunuz 8 kişiye kadar olacaksa Kıbrıs’ta kiralık minibüs aracımızı kullanabilirsiniz. Bu tür araçlar Kıbrıs’taki her kiralık araç firmasında sınırlı sayıda olduğundan rezervasyonunuzu mümkün olduğunca önceden yaptırmalısınız.

Hyundai VIP Minibüs

Yakıt: Dizel
Yolcu: (7+1) 8 Kişilik / 5 Kapılı
» Otomatik Vitesli ve Klimalı

Önemli: Bu aracımızın aşağıda bulunan resimdeki oturma planınında gördüğünüz gibi bagaj kısmı bulunmaktadır, 8 kişilik aileniz veya grubunuzla Kıbrıs’ta tatil yapacaksanız bagajlarınız içinde yeri olan bu aracımızı seçebilirsiniz.

Kıbrıs'ta 2016 Hyundai Minübüs Kiralama
KibrisRentaCar.com Yorum yapılmamış

Kıbrıs’ta 2016 Ford Fiesta Araç Kiralama

Kiralık 2016 Ford Fiesta

ford-fiesta_beyaz

Araç Teknik Özellikleri ve Kiralama Bedeli

 • Max. Yolcu Kapasitesi: 3+1 Kişi / 4 Kapılı
 • Otomatik Vitesli ve Klimalı
 • USB Müzik Çalar, Sesli Arama ve Cevaplama

Bizi Arayın »  +90 533 870 5300

Modern Tasarım ve Dikkat Çekici Çizgiler…

2016 model Ford Fiesta son teknoloji eseri olan tamamlayıcı dokunuşları ve sahip olduğu yeni imajı ile beğeni topluyor.

Verimliliğin ön plana çıktığı 2016 Ford Fiesta güvenilirliği ile de tercih ediliyor. Yolculukları daha keyifli bir hale getirmek için araca eklenen özellikler sayesinde modunuz hiç düşmüyor.

Ford SYNC ile USB cihazlardan ya da müzik çalarlardan istenilen müzik anından seçilebiliyor ya da telefondan açılabiliyor. Sesli arama ve cevaplama özelliğini de sunan Ford SYNC sayesinde daha güvenli yolculuklar mümkün oluyor. Gelen mesajları okumak, sevdiklerinizle iletişimde kalmak için araç kullanırken telefon kullanmak zorunda olmamak büyük konfor sağlıyor. Sahip olduğu EcoBoost motor sayesinde 100 km’de 4,9 litre benzin tüketimi olan yeni Ford Fiesta ekonomik ve tatmin eden performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Güvenli, konforlu ve eğlenceli yolculukların vazgeçilmez seçeneği olan 2016 model Ford Fiesta ile unutulmaz bir sürüş deneyimi sizleri bekliyor.

Ercan Havalimanı Rent a Car araçlarımız içinde yeni model sınıf araçlarımızdan olan 2016 Ford Fiesta’larımız temiz ve otomatik viteslidirler. Turistik Kıbrıs tatilinizi Kıbrıs Rent a Car’ın son model bu aracıyla kusursuz hale getirebilirsiniz.

2016 Ford Fiesta kiralamak istiyor musunuz?

KibrisRentaCar.com Yorum yapılmamış

Kıbrıs’ta 2016 Ford Focus Araç Kiralama

Kiralık 2016 Ford Focus

ford_16focussesa4a_angularfront

Araç Teknik Özellikleri ve Kiralama Bedeli

 • Max. Yolcu Kapasitesi: 4+1 Kişi / 4 Kapılı
 • Otomatik Vitesli ve Klimalı
ford_16focussesa4a_doors__details
ford_16focussesa4a_angularrear__details
ford_16focussesa4a_frontview__details

Bizi Arayın »  +90 533 870 5300

Ergonomik, Dinamik Tasarım ve Yüksek Konfor…

Pek çok insanın hayallerini süsleyen hatchback modeli ile öne çıkan 2016 Ford Focus iç mekanda yüksek konfor sunuyor.

Yan kapı ve koltuk arasında eşya saklamak için özel alanlara sahip olan araç uzun yolculuklarda yolcuları pek çok sıkıntıdan kurtarmayı başarıyor. Oldukça iyi bir performansa ve ses sistemine sahip olan araç keyifli yolculukların kapısını aralıyor.

2016 Ford Focus Euro NCap çarpışma testinden aldığı 5 yıldız ile güvenilirliğini kanıtlıyor. Aracın girdiği önden çarpışma test sonucunda araç kabini sağlamlığını kanıtlarken sürücünün göğüs, diz ve uyluk bölgesi korundu. Güvenlik testlerinden başarı ile geçen keyifli sürüş için detayları sunan 2016 Ford Focus ile yolculuklar çok daha güzel geçiyor.

Kıbrıs Rent a Car şirketi olarak hayallerini kurduğunuz Kıbrıs tatilinize Ford Focus aracımızla rahat ve güvenli ulaşım zenginliği katmak istiyoruz. Kıbrıs Rent a Car’dan araç kiralayarak Kıbrıs keşfinizi sorunsuz tamamlar ve anılarınıza mutlu günler eklemiş olursunuz.

2016 Model Ford Focus kiralamak istiyor musunuz?

ford_16focussesa4a_gearshift__details
ford_16focussesa4a_trunk__details