Kıbrıs  Rent a Car Lefkoşa

kibris lefkosa rent a car Lefkoşada Rent a Car İhtiyaçlarınızın Çözüm Merkezi

Kıbrıs Rent a Car Lefkoşa’da araç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamak için tüm filosuyla hizmetinizde.

Kısaca Lefkoşa
KKTC’nin başkenti Lefkoşa’dır. Lefkoşa’da daha çok iş amaçlı adayı ziyaret eden turistler konaklamaktadır. Lefkoşa’da 2 tane 5 yıldızlı, 1 tane de 3 yıldızlı otel bulunmaktadır. Ercan Havalimanı Lefkoşa şehir merkezine 15 km. uzaklıktadır.

Kıbrıs Rent a Car Lefkoşa’da

Kıbrıs Rent a Car Lefkoşa araç kiralama hizmetimizdeki amacımız; Lefkoşa’da konaklamak isteyen müşterilerimize otellerinde veya Havalimanı’nda kusursuz bir ulaşım deneyimi yaşatmak.

Lefkoşa Otelleri: Lefkoşa’da kalabileceğiniz 2 tane 5 yıldızlı otel vardır. Lefkoşa Merit Otel ve Golden Tulip Hotel bu otellerde casinolarda vardır. Bunlardan ayrı bir tane de 4 yıldızlı otel vardır. City Royal Hotel vardır.

Kıbrıs-Lefkoşa‘da seyahat ya da iş gezilerinizde ulaşım sorununuzu ortadan kaldırmak için son model araçlar ile araç kiralama hizmeti veren Kıbrıs Rent a Car, Lefkoşa maceranızın ulaşım imkanları olarak sorunsuz geçmesinin belkide tek garantisidir.

Ercan Havalimanı’na iniş yaptığınız anda müşteri temsilcimiz ile görüşüyor, sözleşme imzalıyor ve beğendiğiniz aracın anahtarını alıp yolculuk keyfinize bakıyorsunuz.

Kıbrıs Rent a Car Lefkoşa, kurumsal hizmet ilkelerine bağlı, günümüz firma anlayışını geçerli kılan bir yapılanma içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Bizimle direk telefon aracılığıyla iletişime geçebileceğiniz gibi www.kibrisrentacar.com web adresimizden firmamız faaliyetlerini inceleyebilir, size en uygun araç model ve tipini seçebilir, ön rezervasyon yapabilirsiniz.

kibris rent a car lefkosa Lefkoşada Rent a Car İhtiyaçlarınızın Çözüm Merkezi

Lefkoşa’da Araç Kiralayanlar İçin Önemli Kıbrıs Trafik Kuralları

Özellikler Türk vatandaşlarının bilmesi gerekenler şunlardır:

1- Kıbrıs’ta oto kiralama işlemini yapabilmeniz için Türkiye Cumhuriyeti veya diğer ülkelerden alınan sürüş ehliyetinin olması gerekmektedir.
2- Yirmi beş yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.
3- Kıbrıs’ta ayrıca trafik akışı sol şeritten yapılmaktadır.
4- Kıbrıs’ta her türlü trafik işaret levhaları ve kuralları Türkiye ile aynı olmaktadır.

Kıbrıs’ta iş seyahatleriniz dışında turizm amaçlı geliyorsanız: Gece hayatının canlı olduğu Girne, tarihi zenginlikleri ile meşhur Lefkoşa‘yı da mutlaka yaşamanızı ve değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Lefkoşa’da Gezilecek Yerler

  • Büyük Han
  • Girne Kapısı
  • Mevlevi Tekkesi
  • Dikilitaş Meydanı
  • Surlar İçi Bölgesi
  • Yiğitler Burcu Parkı (Rum tarafını görebilirsiniz)
  • Barbarlar Müzesi
  • Selimiye Camisi

Tabi bunları yaparken yaşayabileceğiniz tüm ulaşım sorunlarınızın çözüm merkezi olarak da Kıbrıs Rent a Car Lefkoşa araç kiralama hizmetimizden yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Kıbrıs Rent a Car Lefkoşa’da Sizleri Bekliyoruz

Lefkoşa’da Rent a Car konusunda lider firmamız Lefkoşa’daki otelinize aracınızı ücretsiz teslim ediyor.

Kıbrıs Rent a Car olarak Lefkoşa’da araç kiralama talepleriniz için +90 533 870 5300 no.lu telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bilgi sahibi olabilirsinizLefkoşa Selimiye Camii

Kıbrıs Lefkoşa'da Rent a Car, Talep Formunu Gönderin Sizi Geri Dönüş Yapalım.