Araç sahibi olmak pek çok insanın hayalidir. Ancak araç fiyatlarının fazla olması ve kasko gibi ekstra gereksinimlerin artılı sebebiyle insanlar araç alamamaktadır. Lefkoşa rent a car firması, araç sahibi olmayan ancak kimi zaman araca ihtiyaç duyan insanların istekleri doğrultusunda çalışmaktadır.

 

Lefkoşa’da Rent A Car Hizmeti Veriyoruz.

Firmada 2012 ve 2013 yıllarına ait araçlar bulunmaktadır. Bu araçlar tamamen hasarsızdır. Araçların kaskoları önceden yapılmıştır. Bundan dolayı araçlarda hiçbir sorunla karşılaşılmamaktadır. Bu araçlardan istenen bir tanesini kiralamak isteyen insanların önceden rezervasyon yaptırmaları gerekir. Çünkü firma çok fazla kişi tarafından tercih edilmektedir, sizin kiralamak istediğiniz araç, istediğiniz günlerde firmada bulunamayabilir.

 

Kıbrıs’ta Lefkoşa Rent a Car için İhtiyaç Duyulanlar

Lefkoşa rent a car firması, insanların istekleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Bu hizmeti güvenli bir şekilde yerine getirmek için kiralanan kişilerden istenen birkaç şey bulunmaktadır. Araç kiralamada gerekli olan şeylerin ilki sürücü belgesidir. Eğer ki araç kiralamak isteyen kişiler yurt dışından gelecekse kiralamaya gelirken yanında pasaportunu getirmesi gerekmektedir.
 

Araç kiralama için yapılacak olan sözleşmelerde şoför ve onun gerekli bilgilerinin yazılması gerekmektedir. Arzu edildiği takdirde aracı kullanacak olan ikinci şoför ede gerekli bilgileri sözleşmeye ekletebilmektedir. Burada unutulmaması gereken şey, kiralanan aracı ancak sözleşmede adı geçen kişilerin kullanma zorunluluğu olmasıdır. Çünkü araç için Lefkoşa rent a car firmasının hazırlayacağı sözleşme içerisinde yer alan maddelere göre herhangi bir polis çevirmesi durumunda eğer şoför sözleşmede yazan kişi değilse araç kiralayanlar cezai işleme maruz kalacaktır.

 

Araç kullanılırken mutlaka sözleşmenin de aracın içerisinde bulunması gerekir. Çünkü kanunlar gereği kiralanmış olan araçlara yapılacak olan polis kontrollerinde sözleşmenin ve sözleşmede yazan kişinin şoför olarak bulunması gerekmektedir. Bunun aksi durumunda araç polis kontrolünden geçemeyecektir.

 

Araç kiralama hizmetinden yararlanmadan önce belirli bir miktarda kaparo verilmesi gerekir. Çünkü firma Kıbrıs genelinde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Verilecek olan bu kaparo sayesinde araç isteyen kişi tarafından kiralanabilmektedir. Araç alınırken toplam miktardan, verilmiş olan kaparo tutarı düşülür ve ödenmesi gereken tutar da belirlenmiş olur.

Tatile çıkmanın tek kötü yönü orada arabasız kalmak. Biz Kıbrıs rent a car olarak tatilin bu tek kötü yanını ortadan kaldırıyoruz. Bizden araba kiralamak çok basit. Eğer araba kiralamak istiyorsanız sunmanız gereken tek şey geçerli bir ehliyet. Bunun dışında sizden hiçbir belge istenmemektedir. Ancak Firmamız 25 yaşından küçüklere araba kiralamamaktadır. Bu bir Firma Politikasıdır.

 

Nasıl araba kiralarım

Eğer tatilinizi Kıbrıs da geçirmek istiyorsanız araba kiralamak için doğru adressidesiniz demektir. https://www.kibrisrentacar.com/ internet sitemizden tüm araçlarımızı bulabilirsiniz. Burada araçlar hakkında bilgiler de bulabilirsiniz.

 

Eğer hangi aracı kiralamak istediğinize karar verdiyseniz yapmanız gereken tek şey aracı rezerve etmek. Aksi takdirde Kıbrıs’a geldiğinizde o araç elimizde kalmamış olabilir. Araba rezervasyonları için inetrnet sitemizde bulunan online talep formunu gönderebilirsiniz yada bize telefon ile ulaşabilirsiniz. Her iki durumda da talebinizi büyük bir özen ile inceleyeceğimiz den emin olabilirsiniz.

 

Lefkoşa rent a car için Ercan Havalimanına geldiğinizde oradaki personelimiz sizin bu isteğinizi gerçekleştirmek için hemen bir anlaşma hazırlayarak Havalimanı Otoparkından kiralık arabanız ile çıkabilirsiniz.

Araba kiralarken yanında bebek koltuğu, navigasyon ve hatta şoför de kiralayabilirsiniz. Bunların hepsi için ayrı kira bedeli alınır. Eğer şoför kiralamak isterseniz 9-19 saat’leri arasında sizin hizmetinizde olacaktır.

 

Toplu taşım olanakları düşünüldüğünde Lefkoşa rent a car kullanmak oldukça mantıklı oluyor. Hiç bilmediğiniz bir Şehirde toplu taşıma ile tatilinizi geçirmeye çalışmak oldukça zor olabilir. Ama bunun aksine eğer bir araba kiralarsanız tatilinizi rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz yere gitme özgürlüğüne sahip olursunuz ve bu güzel Şehrin tadını doya doya çıkarabilirsiniz. Lefkoşa rent a car tatilinizi güzel geçirmek alabileceğiniz en doğru karar. Çünkü tatilde olduğunuz sürece ihtiyaç duyacağınız her türlü hizmeti bizde bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey internet sitemizi ziyaret etmek ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek. Eğer isterseniz bu konu ile ilgili bize e-posta da yazabilirsiniz yada arayabilirsiniz. Her türlü size en iyi bilgi vereceğimizden emin olabilirsiniz.