Sizlere daha hızlı, daha modern ve daha kaliteli bir araç kiralama hizmeti sunabilmek amacı ile internet üzerinde daha aktif bir hizmet politikası yürütmekteyiz. İnternet üzerinde yer almakta olan web sitemiz ile sizlere daha hızlı bir araç kiralama olanağı sunmaktayız. Web sitemiz üzerinde yer almakta olan online rezervasyon sistemi ile istediğiniz ileri bir tarihe, dilediğiniz marka ve modelde bir araç kiralayabilme olanağınız bulunmaktadır.

 

Lefkoşa Araç Kiralama

Bu sayede Lefkoşa araç kiralama konusunda kente gelmeden önce işlemlerinizi tamamlayabilme olanağına sahip olabilirsiniz. Lefkoşa’ya gelmeden önce geleceğiniz tarihe özel olarak web sitemiz üzerinden online olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Bu sayede Lefkoşa’ya indiğiniz zaman bir de ekstra olarak kiralık araç arama ile vakit kaybetmeden kiralık aracınızı alabilir ve tatil ya da iş gezinize vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz.

 

Lefkoşa Araç Kiralama Hizmet Alanları

Sizi Lefkoşa’da daha özgür kılacak ve daha rahat hareket etmenize olanak sağlayacak olan araç kiralama hizmeti konusunda Lefkoşa’ya gelmeden önce yapacağınız rezervasyon sayesinde, firmamızdan bir yetkili uçaktan iner inmez sizi karşılamakta ve sadece birkaç dakika içerisinde gerekli olan imzalar ile evrak işlemlerini tamamlamaktadır.

 

Bu sayede sizlerde uçaktan iner inmez sadece birkaç dakika içerisinde kiralık aracınızı alabilir ve vakit kaybeden gezinize başlayabilirsiniz. Hiçbir şekilde toplu taşıma eziyeti ile uğraşmadan gitmek istediğiniz yere istediğiniz zaman ve istediğiniz şekilde gidebilme olanağına Lefkoşa araç kiralama servisimiz ile ulaşabilirsiniz.

 

Filomuzda yer almakta olan 2013 model araç modelleri ile çok daha keyifli ve rahat bir araba kullanma deneyimi ve keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca 2013 model araç modellerine göre oldukça uygun fiyatlarda araç kiralama olanağını sizlere sunarak bütçenize uygun bir şekilde daha üst modellerde araçlar kiralayabilmenize yardımcı olmaktayız.

 

Lefkoşa araç kiralama hizmetleri konusunda sizlere hız, uygun fiyat ve kalite garantisini sunabilmek amacı ile 7/24 destek sağladığımız bir iletişim hattı bulunmaktadır. Bu hat üzerinden günün dilediğiniz bir saatinde araç kiralama ile ilgili ihtiyacınızı, isteklerinizi ve sorunlarınızı ilgili kişiye kolay bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Bu sayede çok kısa bir süre içerisinde sizlere yetkili bir kişi tarafından kaliteli çözümler sunulmaktadır.