Kuzey Kıbrıs rent a car firmaları içerisinde en kaliteli hizmet sunan firmalardan birisi firmamız kıbrıs rent a car’dır. Firmamız içerisinde çok sayıda ve türde kiralık araç seçeneği bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve sıklıkla tercih edilen, kiralık araçlarımızın yanı sıra yüksek kaliteli araçlarımız da bulunmaktadır. Bu araçlar içerisinde farklı türden 4×4 gibi araçlar da bulunmaktadır.

Kuzey Kıbrıs rent a car firmamız içerisinde, uygun fiyatlı ve sıklıkla tercih edilen araçlar içerisinde Ford fiesta, Ford focus, Hyundai elentra ve Hyundai i30 araçları bulunmaktadır. Bu araçların günlük kira ücretleri sırası ile 80, 90, 110 ve 120 liradır. Tüm araçlarımızda online olarak rezervasyon seçeneği bulunmaktadır. Araçların minimum kiralama süresi 3 gündür.

Kuzey’de Araç kiralama ve farklı seçenek imkanları

Kuzey Kıbrıs rent a car şirketlimiz kıbrıs rent a car içerisinde çok sayıda fiyat ve araç seçeneği bulunmaktadır. Araçlarımızdan Hyundai i20’nin yakıtı benzin, yolcu sayısı 3+1 kişi / 4 kapılıdır. Aracın diğer özellikleri arasında, otomatik vites ve klima da bulunmaktadır. Bu aracın, 3 ile 7 gün arası günlük kira ücreti 80 lira, 1 ile 2 gün arası toplam 200 Türk lirası, 8 gün ve üstü günlük 75 Türk lirasıdır.
Araçlarımızdan Ford fiesta’nın özellikleri; yakıtı benzin, yolcu miktarı 3+1 kişi / 4 kapılı, otomatik vitesli ve klimalıdır. 3 ile 7 gün arası günlük ücret 80 lira, 1 ile 2 gün arası toplam 200 Türk lirası, 8 gün ve üstü günlük 75 liradır. Aynı özellikler Hyundai elentra araçlarımızda da bulunmaktadır. Bu araçların günlük kira ücretleri 3 ile 7 gün arası 110 lira 8 ve daha fazla gün için 100 liradır.

Lüks Model Araçlar ile de Kuzey Kıbrıs’ta Hizmetinizdeyiz.

2013 model lüks Mercedes c180 araçlarımız otomatik vitesli ve klimalıdır. Bu araçların 3 ile 7 gün arası günlük kira ücretleri 230 Türk lirasıdır. 8 gün ve üstü sürede kiralanması durumunda ise ücret, günlük 220 Türk lirasına düşmektedir. Ford Focus hatchback araçlarında günlük kira ücreti 90 lira iken 8 ve üstü günlük kiralamada 80 liraya düşmektedir. Kiraladığımız araçlar içerisinde Hyundai ix35 4 x 4 araçları, minibüsler gibi araçlar da bulunmaktadır.