Kıbrıs’a belirli bir süre için gelen ya da kısa bir süreliğine arabaya ihtiyacı olanların düşündükleri ilk şey araba kiralamaktır. Çünkü araba kiralama insanlara pek çok yönden avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlardan ilki ekstra hiçbir masrafla uğraşılmasına gerek kalmadan gerektiği zamanlarda kolayca araba kiralama imkanına sahip olmaktır. Kıbrıs araç kiralama hizmetinde Kıbrıs Rent a Car ayrıcalığını hiç denediniz mi?

KKTC Rent a Car ve Araç Kiralama

KKTC rent a car firması olarak Kıbrıs Rent a Car, insanların memnuniyeti için çalışmalarını sürdürmektedir. Sahip olduğu araç çeşitleri sayesinde insanlar istedikleri tarzda araçları istedikleri zamanlarda kiralayabilirler. Firmanın bünyesinde bulunan bütün araçlar 2012 2013 modeldir. Bundan dolayı kullanımında ve rahatlığında hiçbir sıkıntı yaşanmadan araç kullanmanın keyfi yaşanabilecektir.

kktc-rent-a-car

Özellikle tatil için Kuzey Kıbrıs’ı tercih eden insanların yapması gereken şey araç kiralamaktır. Çünkü kısa süreli gelinen tatillerde bir de toplu taşıma ile uğraşmak son derece gereksiz olacaktır. Gezilmek istenen yerlere toplu taşıma ile gitmeye çalışmak insanların tatilde bile yorulmasına neden olacaktır. Bunun nedeni, toplu taşımanın belirli saatlerde çok kalabalık olmasıdır. Böyle bir durumun oluşmasına mahal vermemek için KKTC rent a car firması Kıbrıs Rent a Car’ı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Bkz: Kıbrıs Rent a Car Kiralık Araçlar ve Fiyatları

KKTC Rent a Car ve Oto Kiralama İçin Gerekli Olanlar 

KKTC rent a car firmasında araç kiralamak için öncelikle en az 25 yaşında olmak gerekmektedir. Eğer ki ülke dışından gelip de araç kiralamak isteniyorsa ehliyetin yanında mutlaka pasaportun bulunması gerekmektedir. Aracın sigorta kapsamında olması için mutlaka kontratta ismi geçen ya da kontrata eklenecek olan ikinci şoförün kullanması gerekmektedir. Aksi halde oluşacak olumsuz bir durumda araç sigorta kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Araç kiralanırken ister kredi kartı ile istenirse de nakit olarak ödeme yapılabilmektedir. Kişilerin araçla yapacakları hız limiti aşımı sonucunda oluşacak olan trafik cezalarını kullanan kişilerin ödemesi gerekir. Çünkü bu durum araç kiralama sigorta kapsamı dışında kalmaktadır.

Ercan Havalimanı’ndan kiralanan aracın alınması istendiği takdirde firma istenen aracı müşteri temsilcisi ile havalimanına göndermektedir. Daha sonrasında aynı aracı tekrar havalimanında bırakarak uçağa binilebilmektedir. Böyle bir istek için Ercan Havalimanı Rent a Car firması Kıbrıs Rent a Car’dan internet sitesindeki rezervasyon yapın bölümünden rezervasyon yapılabilir ya da +90 533 870 5300 telefon numarasından firma ile iletişime geçilebilmektedir.