Benzinli ve güvenli araçlarımız ile KKTC Lüks Araç Kiralama 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Dilediğiniz modeldeki aracımızı isterseniz hava limanından isterseniz kaldığınız otelin önünden teslim alabilirsiniz. Araç kiralama şirketi olarak on yılı aşkın süredir sektörün öncü firmaları arasındaki yerimizi korumaktayız. Müşteri memnuniyeti ve beğenisi için çok sayıda çeşidimiz ile lider konumda olan şirketimiz her kesim için araba kiralama ücretleri ile hizmet almak isteyen tüm ziyaretçilerin ilk uğrak yeri olmanın gururunu yaşamaktayız.

Günlük, haftalık ve aylık olarak araç kiralama ücretleri ile ilgili detaylı bilgiye web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Araçlarımızın teslimat öncesi genel bakımı ve temizlenmesi, yol yardım haritası ve istenirse çocuklar için özel koltuklar ücret içerisine dahil olan hizmetlerdir.  Kıbrıs Lüks araç kiralama ile hava alanına iniş sağlar sağlamaz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz hazır olan aracınızı otoparkta sizlere anında teslim edebilir. Böylelikle ülkemizde görülmesi gereken alanları kendi keyfinize göre dolaşıp zaman geçirebilirsiniz.

Ülkemizde trafik kuralları ile ilgili bilgiye Kıbrıs lüks araç kiralama ekibi ile görüşerek öğrenebilirsiniz. 25 yaşından gün almış  ve geçerli sürücü belgesi ile birlikte bizimle iletişime geçmesi durumunda araba kiralama hizmetimizden yararlanabilir. Uygun araba kiralama fiyatları ile çok sayıda rakip firmamızın aksine öncelikli olarak güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiş bulunuyoruz. Tatil için ya da iş seyahati için geliş sebebiniz ne olursa olsun önemli olan Kıbrıs lüks araç kiralama ile desteklemiş olduğunuz ziyaretinizi mutlu bir şekilde sonlandırmanızdır.
Aracınızı havaalanından teslim alıp tekrar havaalanı içinde bulunan şubemize iade edebilirsiniz. Böylelikle eşyalarınız ile havaalanı içine kadar rahatlıkla giriş sağlamış olursunuz. Ülkemizdeki ulaşım sıkıntısını rahatlıkla gidermeye çalışan  Kıbrıs araç kiralama daha çok gezebilmeniz için size zamandan tasarruf ettirmektedir. Ülkemizde çok sayıda insan günlük hayatlarında bile araba kiralama hizmetinden faydalanmaktadır. Toplu taşıma araçlarındaki yetersizlikten yakınan vatandaşlarımız çareyi araba kiralama şirketleri ile görüşerek kendilerine uygun aracı temin edilmesi ile rahatlığa kavuşmuşlardır.

Sizde isterseniz ülkemize ziyaret, tatil ya da iş seyahati için gelmiş olun vaktinizi özgürce rahat birine bağlı kalmadan yaşamak istiyorsanız Lefkoşa lüks araç kiralama şubelerimize uğrayarak araba kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.