Günlük uygun fiyatlara araç sahibi olma şansı veren KKTC kiralık araba şirketi olan Kıbrıs Rent a Car size Kıbrıs içerisinde rahat etmenizi sağlamaktadır. Gezmek amacı ile geldiğiniz bir şehrin toplu taşıma araçları size tam anlamı ile hizmet verememektedir ve Kıbrıs’ta gezeceğiniz yerlere tam olarak sizi götüremeyeceklerdir. Ayrıca şehir içerisindeki araba yoğunluğu sizin için vakit kaybı yaratacaktır.

kktc-kiralik-araba

Böyle bir durumu yaşamamanız için Kıbrıs’a uçaktan indiğiniz Ercan Havalimanı Rent a Car firmalarından hemen KKTC kiralık araba sahibi olmalısınız. Kıbrıs Rent a Car ile sizi zor duruma düşürmeyecek şartları ile rahat bir şekilde araba kiralayabilirsiniz. KKTC rent a car şirketi size tüm kolaylığı sunmaktadır. Havaalanına uçağınızdan iner inmez aracınızı ayaklarınıza kadar getirmekteler. Sizin yaptığın bir rezervasyon sonucu büyük bir sorumlulukla hizmetlerimizi yerine getiriyoruz. Bize internet üzerinde ulaşmanız veya orada ki rezervasyon tercihini kullanmanız araç sahibi olmanız için yeterlidir. Tıkla >> Kıbrıs Araç Kiralama Rezervasyon

İstediğiniz model ve marka arabaları kiralayabilirsiniz. Günlük olarak hesaplanan ücretler sizin için çok da fazla pahalı gelmeyecektir. Tatil için harcayacağınız toplu taşıma araç masrafı kadar bile olmayan günlük fiyatları bulabilirsiniz. Kıbrıs içerisinde rahat bir gezinti yapmanızı sağlayan bu araçları kiralamanız için gerekli şartları yerine getirmelisiniz. Özellikle yaş sınırına dikkat eden bir şirketiz. Araç kiralama ve diğer tüm iş konusunda işleri çok ciddi bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Kıbrıs’ta araba kullanmak Kıbrıs’ın güzel bir yerini gördüğünüz anda aldığınız zevk kadar büyük olacaktır. Rahat bir şekilde gezip gittiğiniz yerde araçsız kalma sorunu yaşamayacaksınız. Araba kiralamak için sadece talepte bulunmalısınız. Size her nerde iseniz aracınızı temin etmekteyiz. Ercan havalimanında uçaktan iner inmez mevcut otoparkımızdan araç kiralayabilirsiniz.

Minimum Araba Kiralama Süresi

Kıbrıs Rent a Car ile sahip olmak istediğiniz arabaları en az üç günlük olarak kiralayabilirsiniz. Size bir gün ya da iki gün gerekli olması durumunda da üç günlük para ödemeniz dahilinde kiraya verilmektedir. Talep etmeniz ve geçerli pasaportunuz ve yirmi beş yaşını doldurmanız dahilinde Kıbrıs araç kiralama (KKTC kiralık araba)şartlarını yerine getirmiş bulunmaktasınız. Başka bir sorun çıkmadan aracınızı alabilir, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Sizleri kendi şehrinizde hissetmeniz için rahatınızı düşünmekte ve rent a car hizmetini sizlere sunmaktayız.