Kıbrıs’ta pek çok araç kiralama firması bulunmakta. Bu nedenle kurumsal hizmet sunan, müşteri memnuniyetine önem veren, güvenilir firmalar tercih edilmelidir. Biz  KKTC araç kiralama firması olarak kiralık araç sağladığımız müşterilere güvenli ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Köklü bir firma olmanın gerekliliklerini yerine getirmek ve bugüne kadar hizmet sunduğumuz binlerce müşterimizin de sorumluluğunun farkında olarak en iyi hizmeti sunuyoruz.

 

KKTC Araç Kiralama

2007 yılından bu yana güvenle, inançla varlığını sürdüren firmamız önüne koyduğu hedefler ve ilkeler doğrultusunda faaliyetini sürdürmektedir. 200 aşkın geniş araç filosu ile Kıbrıs’ın sayılı araç kiralama firmalarından biri olarak 3 ayrı şubemiz ile birlikte Kıbrıs’ın birçok yerinde hizmet sunmaktayız. Lüks ve orta sınıf araçlarımız 2006 modelliden başlayıp son model araçlarla daha da geliştirmekteyiz. İnternet sitemiz üzerinden, telefon ve ya mail yolu ile ulaşan müşterilimize rezervasyon hizmeti sağladığımız gibi merak ettikleri tüm konular hakkında bilgi vermekteyiz. Kıbrıs’ın zorlu yollarında ve toplu taşıma araçlarının sağladığı düşük hizmeti ve diğer sorunları KKTC araç kiralama olarak çözmekteyiz.

 

Neden KKTC Araç Kiralama

Kıbrıs ne kadar bir tatil adası olarak da bilinse maalesef ulaşıma ve alt yapıya pek fazla önem verilmemektedir. Kentlerin gelişmişlik seviyeleri gösteren ulaşım ağının kalitesi Kıbrıs’ta her geçen gün gelişse de istenilen seviyeye ulaşmamıştır. Kısıtlı olan şehir içi ulaşım imkânları mesai bitiminden sonra neredeyse yapılmamaktadır. https://www.kibrisrentacar.com Bu nedenle KKTC araç kiralama firmamızdan yüzlerce model ve marka araçlardan birini tercih etmeniz sizleri tüm bu sıkıntılardan kurtaracaktır.

 

Sahip olduğumuz araç filomuz tümü klimalı olmakla birlikte benzinlidir. Benzin fiyatların Türkiye’ye oranla daha makul seviyede olduğu Kıbrıs’ta benzinli araçlar maliyeti düşüktür. 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilir araç kiralayabilirsiniz.

Araç kiralamak için 25 yaşını geçmiş ve öğrenci olmamak gerekir. Araç kiralama en az 3 günlük olup her 24 saat bir gün kabul edilir. Kıbrıs’ta trafiğin sol şeritten işlemesi nedeni ile Kıbrıs kanunlarında araç kiralama hizmeti veren firmalarda tüm araçların direksiyonu sağda yer almaktadır.