Kıbrıs’a tatil ya da iş amaçlı gelen herkese araç kiralama hizmeti sunmaktayız. Kıbrıs’ı ziyaret eden herkese güzel bir gün yaşatmak adına KKTC araba kiralama olarak üzerimize düşen vazifeyi gerçekleştiriyor ve güler yüzlü hizmet ile birlikte araç kiralama hizmeti sunmaktayız. 2007 yılından bu yana binlerce müşterimize uygun fiyatla kaliteli hizmeti bir arada sunarak yüzlerinde mutlu bir gülümse bıraktık.

Hizmet ve kalite politikamızın en temel amacı olan müşteri memnuniyetini sağlamak için birçok hizmet sunmaktayız. Bunlardan bazıları şunlardır; Araç kiralama hizmeti almak için bize başvuran müşterilerimizden hiçbir ek ücret talep etmeden bulundukları adrese veya istedikleri noktaya gelerek onlara araçlarını teslim ediyoruz. Bunun için müşterilerimizin internet sitemiz üzerinden rezervasyon formunu doldurmaları ya da telefon ile aramaları gerekmektedir. Başvuru yapıldıktan sonra değerlendirmeye alınır ve geri dönüş yapılarak başvurunun kabul edilip edilmediği bildirilir.
KKTC araba kiralama olarak Kıbrıs’ın en çok kiralık araç filosuna sahibiz ve 100 % müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz. Kiralık araç filomuzda bulunan tüm araçlar kaskolu olup gerekli kurallar uyulduğu takdirde olası kazalarda müşterilerimizden hiçbir şekilde araç tamir ücreti istenmektedir.

Kıbrıs kanunları gereğince sahip olduğumuz tüm araçların direksiyonları sağ tarafta yer almaktadır. Kanunlarda araç kiralama firmalarında direksiyonu solda bulunan araçlara izin verilmediği için tüm teknik donanımları ve özellikleri aynı olmakla birlikte sadece direksiyonları sağ kısımda yer almaktadır.

 

Araç Kiralama Şartları

Araç kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimize karşı ilerde herhangi bir sorun ile karşılaşmamak adına kanunlara uygun olarak bir takım kurallar uygulamaktayız.  KKTC araba kiralama firmamızdan kiralık araç talep eden kişilerin 25 yaşından büyük ve öğrenci olmamaları gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti başta olmak üzere diğer ülkelerin ehliyetleri kabul edilir.
Aracı kiralayan kişi şoför olarak kabul edilir ve ikinci bir şoför sözleşmede belirtilmediği takdir de oluşabilecek her türlü sorumluluğu aracı kiralayan kişi üstlenir. Araçlarımızın tümü kaskolu olup herhangi bir kaza da ücret talep edilmez. Ödemeyi kredi kartı ve ya nakit olarak yapabilirsiniz çek, senet türünde ödemeler kabul edilmez.