Kıbrıs’ta araç kiralama için Kıbrıs Rent a Car’ı arayabilir,  müşteri temsilcimizden yardım alabilirsiniz. Kıbrıs araç kiralama hizmetlerinde marka olan firmamız, büyük araç filosundaki çeşitli otomobil markalarıyla da isteklerinize cevap vermektedir.

Kıbrıs Rent a Car; ister Ercan Havalimanı’nda isterseniz de kaldığınız otele aracınızı getirebilir.

Kıbrıs’ta Araç Kiralama Hizmeti

  • Kıbrıs araç kiralama (Tek günlük Kıbrıs Araç Kiralama)
  • Kıbrıs araç kiralama hakkındaki sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.
Kıbrıs'ta Araç Kiralama

Kıbrıs Otel Araç Kiralama

Kıbrıs’a geldikten sonra otelinizde konaklarken araç kiralamaya karar verdiyseniz Kıbrıs Rent a Car müşteri temsilcimiz bir telefon kadar uzağınızda, 7/24 arayabilirsiniz. Kaldığınız otele ücretsiz olarak aracınızı getirebilen bir hizmet anlayışıyla hareket etmekteyiz. Girne ve Magosa’da kiralık araç ofislerimiz vardır. Bkz: Kıbrıs Rent a Car İletişim

Kıbrıs’ı Kiralık Aracınızla Gezmelisiniz

Kıbrıs’a geldiğinizde kiraladığınız aracınızla gezilebilecek yerler hakkında size kısa bir bilgi verelim; Girne’de Girne Kalesini mutlaka gezmelisiniz, diğer taraftan St. Hilarion kalesi ve Bellapais Manastırı da gezilebilecek en güzel yerlerdendir. Girne’nin Altınkumsal sahillerinde denize girmelisiniz, özellikle çıkarma plajı en güzel beach clublardan biridir. Kıbrıs Rent a Car’ın uygun fiyat politikasıyla hizmet verdiği araçları sayesinde bu yerlere gidebilir, Kıbrıs günlerinizi sorunsuz ve mutlu geçirebilirsiniz.