Çoktan beri var olan fakat giderek önem kazanmaya başlayan araç kiralama hizmeti günümüzde insanların çok sık başvurduğu bir araç bulma yöntemi haline geldi. Kişiler acil durumlar için veya kısa süreli kullanımları için bir araç satın almak yerine kiralayarak ulaşım ihtiyaçlarını gidermeyi daha mantıklı görmektedirler.

 

Araç kiralama yöntemi ilk başladığı günden bu yana gelişerek devam etmiştir. İlk zamanlar tanınmaması sebebiyle fazla talep görmeyen bu yöntem, bugün pek çok insanın ilk tercihi haline gelmiştir. Bugün daha fazla talep gören bu yöntem ile araç kiralama fiyatları ilk zamanlara göre daha uygun hale gelmiştir.

 

Kıbrıs’ta Rent A Car

Gerek tatilci trafiği gerek toplu taşıma araçlarının farklı çalışma yöntemi olsun Kıbrıs’ta araç kiralama işlemi çok daha cazip ve mantıklı hale gelmiş bulunmaktadır. Kıbrıs ucuz araba kiralama fırsatı firmamız tarafından çeşitli dönemlerde yapılan promosyonlarla müşterilere sunulmaktadır.

Araç kiralama fiyatları genel olarak, araç özelliklerine göre değişmekle birlikte belirli günler halinde periyotlarla müşterilere sunulmaktadır. Fiyatlar belirlenirken aracın marka ve modeli ile kasa özellikleri de etkili olmakla birlikte kiralanacak gün sayısı en belirleyici etkenlerden biri olmaktadır.

 

Kıbrıs ucuz araba kiralama seçenekleri ile ilgili olarak firmamızda uygulanan promosyonlar dışında tercih edilen araçların modelleri de bir seçenek olmaktadır. Fiyat listesi ve araç özelliklerini sitemizde detaylı bir şekilde görebilir Kıbrıs ucuz araba kiralama fırsatı için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

Araç kiralamak için gerekli ön şartlar;

Öncelikle ehliyet, eğer farklı bir ülkeden gelmişseniz pasaport ve yaş sınırına uygun olmak. Bu ön şartlar sağlandıktan sonra çeşitli fiyatlarla pek çok araç arasından kendinize uygun olanı tercih ederek kısa süreli kiralama sözleşmesini imzalayarak şartları kabul ettikten sonra kiralayabilirsiniz.

Araç kiralama fiyatlarına dâhil olan ve olmayan ek hizmetler için sitemizde gerekli bilgileri detaylı olarak bulabilirsiniz.

Kıbrıs’ta araç kiralama hizmeti verirken; önceden rezervasyon yaptırılması halinde Ercan Havalimanından araç alıp tekrar buradan iade etme fırsatını kullanıcılara sunmaktayız. Üstelik bu işlem için ekstra ücret talep edilmemektedir. Rezervasyonları dilerseniz online olarak yapabilirsiniz.