Kıbrıs Rent a Car Şirketleri

kibris-rent-a-car-sirketleri

Kıbrıs rent a car şirketleri, Kıbrıs içerisinde çok uygun fiyatlı araba kiralama imkanı sağlamaktadır. Bu imkanın yanı sıra müşteri memnuniyetini sağlamak için firmalarımız, müşterilerimize daha bir çok seçenek sunarlar. Bu seçenekler içerisinde, havalimanına kiraladığınız aracın getirilmesi ve dönüşte aracınızı tekrardan havalimanında bırakma imkanı da bulunmaktadır. Şirketimiz Kıbrıs rent a car Ford ve Hyundai araçları üzerinden siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kıbrıs Rent a Car Şirketleri resmi olarak devletin izniyle çalışmaktadır. Araçların Plakalarında Özel olarak “Z” harfi eklenir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti uluslararası alanda tanınmadığı için; bilinen büyük rent a car şirketleri. Örneğin; Avis Kıbrıs Rent a Car, Budget Kıbrıs Rent a Car, Sixt Kıbrıs Rent a Car, Europe Kıbrıs Rent a Car vb. gibi şirketlerin  ofisleri yoktur.

Kuzey Kıbrıs’ta Rent a Car Şirketleri arasında en çok araca sahip firmalardan biriyiz. Filomuz içerisinde Ford ve Hyundai Marka Yeni 2012 model kiralık araçlarımız vardır.

Çok sayıda bulunan bu Hyundai ve Ford araçlarımız ile, size en kaliteli ve güvenilir araçları sunmayı hedefliyoruz. Araçlarımızın ücretleri 80 ila 120 Türk lirası arasında fiyat aralığında değişmektedir. I30 Hyundai araçlarımızın günlük kira bedeli 120 lira, Hyundai elentra araçlarımızın günlük kira bedeli 110 lira, Ford focus araçlarımızın günlük kira bedeli 90 lira ve Ford fiesta araçlarımızın günlük kira bedeli 80 liradır. En kısa 3 günlük süre ile araç kiralanabilmektedir.

Kıbrıs'ın Güvenilir Rent a Car Markası Şirketimizden

kibrisrentacar-otopark-1
kibrisrentacar-otopark-5

Araçların ve Araç Kiralamanın Özellikleri

Araçlarımızın genel özelliği otomatik vitesli olmalarıdır. Sürüş güvenliğini ve rahatlığı sağlamak amacıyla, otomatik vitesli araçlarımız yoğun şekilde tercih edilmektedir. Ayrıca araçlarımızın en büyük özelliklerinden birisi de araçların 2012 & 2013 model olmalarıdır. Yüksek kaliteli araçlarımızla güvenli sürüş keyfini güvenilirlik ile birleştiriyoruz.

Araçlarımız Kıbrıs rent a car şirketleri araçları içerisinde bulunan özelliklerin en üstünde özelliklere sahiptir. Bir çok firmadan daha kaliteli ve güvenilir sürüşü firmamızda bulabilirsiniz. Kiralanan araçların, önemli özelliklerinden birisi limitsiz kilometre sürüşüne sahip olmasıdır. Firmamız müşterilerimize herhangi bir kilometre sınırlaması getirmez.

Kıbrıs rent a car şirketleri içerisinde önemli yer etmiş ve kalitesi ile fark yaratmış olan Kıbrıs rent a car’ın adresi; Naci Talat caddesi Zekai Keçeci apt. no:4 Girne, Lefkoşa Kuzey Kıbrıs’tır. Şirketimizin Ercan havalimanı içerisinde otoparkı da bulunmaktadır.

Kıbrıs rent a car şirketinin en önemli özelliklerinden birisi internet aracılığı ile rezervasyon yapılabilmesidir. Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetin içerisinde online olarak rezervasyon imkanı da bulunmaktadır. Ayrıca kiraladığımız araçlar içerisinde Mercedes C180, Ford Focus hatchback, Hyundai ix35 4×4, Hyundai H1 minibüs, WV touran gibi araçlar da bulunmaktadır.

Ercan Havalimanı Araç Kiralama

Ercan Havalimanı’na geliyorsanız sizi müşterimiz yolcu çıkış kapısında karşılıyor ve havalimanı otoparkımızda aracınızı teslim ediyor, yine KKTC’den dönüşünüzde kiraladığınız aracınızı Ercan Havalimanı otoparkımızda bırakıp uçağınıza gidiyorsunuz. Bu servisimiz için ekstra bir ücretimiz yoktur. Hepsi tamamen ücretsiz, biz sadece araç kiralama günlük ücretimizi alıyoruz.

Kıbrıs'ın En Çok Bilinen Rent a Car Markası Şirketimizden

kibris-rent-a-car-sirketleri